Skocz do zawartości
  • 0
Dako

UWAGA: Ważna informacja dla posiadaczy (tylko) Mustanga Omega

Pytanie

Do Wszystkich posiadaczy tylko Mustang Omega.

Jeśli posiadasz tylko ten statek należy pamiętać, że nie masz jeszcze statusu BACKER.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_no.gif">

Aby go uzyskać należy dokonać jakiegokolwiek zakupu w sklepie RSI.

Najtaniej imho kupić jakieś malowanie statku za 5 USD lub coś w podobnej cenie.

Dlaczego status BACKER jest ważny?

Otóż osoby posiadające taki status otrzymują gratisy (mniej lub bardziej przydatne ) przyznawane przez CIG w ramach osiągania kolejnych STRETCH GOALS

 

https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

 

Całkiem niedawno było to 10000 UEC czyli w grze odpowiednik całkiem rzeczywistych 10 USD.

 

Przez cały czas "wsparcia" uzbierało się tego trochę:

  • Class I Repair Bot + 500 additional credits ( 4,5 miliona )
  • RECORD BREAKER ship skin ( 5,5 miliona )
  • Roberts Space Industries Class II space suit ( 9 milionów )
  • digital 42-page Upgrade Handbook manual ( 15 milionów )
  • laser pistol ( 16 milionów )
  • ship upgrade package containing an engine modifier ( 17 milionów )
  • Explorer-class mobiGlas Rig - Towel  ( 42 miliony )
  • Omni Role Combat Armor (ORC) mk9 ( 43 miliony )
  • Dodatkowy pokój do hangar module ( 44 miliony )
  • Engine Tuning Kit ( 47 milionów )
  • Xi’An Space Plant! ( 49 milionów )
  • Jetpack ( 52 miliony )
  • Ballistic Gatling – Preacher Armament Inquisition XXII x2 ( 54 miliony )
  • J-Span Cryo-Star ( 56 milionów )
  • 10,000 UEC ( 58 milionów )

Więc jeśli chcecie w przyszłości korzystać z "łaskawości i szczodrości" firmy CIG to może warto zapłacić te kilkanaście złotych ...

Należy pamiętać, że uzyskując status BACKER otrzymamy gratisy i dodatki które zostaną wydane po tym fakcie w kolejnych STRETCH GOALS ( prawo nie działa wstecz ).

Niestety wszystko co powyżej zostało wymienione będzie można tylko kupić sobie w grze (nie otrzymamy ich gratis).

Jednak do czasu wydania gry dostaniemy pewnie jeszcze drugie tyle ...

Decyzja należy do Was :)

 

edit:

dodane uwagi od @Tommy Rich oraz uzupełnione kwoty.

dodane uwagi od @Tecon

Dziękuję za pomoc

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja słyszałem o górnym limicie 100k ale może jest faktycznie ustawiony na 150k, limit ten sugeruje że CIG nie chce aby ktoś sobie nakupował kasy i za nią od razy wykupił przedmioty na start. A może się to wiązać z następującymi rzeczami:

 

  • statki na początku mogę być nieco tańsze ( żeby rozkręcić  świat )
  • minerały i przedmioty u NPC bardzo mocno limitowane
  • gotówka wprowadzona od razu do gry może zniszczyć ekonomię

I pewnie jeszcze więcej powodów tego limitu by się znalazło, jedno jest pewne gdyby jakiegoś zagrożenie nie było to by sobie nie ograniczali możliwość zarobkowania na osobach kupujących miliony UEC.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. z tego co pamiętam było 20k/100k, widać trochę już podnieśli. Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No właśnie ja też tak pamiętałem, jak widać limity w miarę potrzeb finansowych rosną niebawem będzie 30 /200 a później 40/250 i interes dalej się kręci.

Strach się bać ile będzie tuż przed premierą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie tak, jakoś muszą dobić te 120 milionów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A więc takie pytanie. Gdzie jest informacja, że takowe bonusy mi przysługują. Oczywiście mogę sobie to sprawdzić po tym kiedy kupiłem grę ale nie o to chodzi   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_huh.gif">  Bo jakbyś nie napisał o tych bonusach to o połowie bym nie wiedział. Skąd macie te informacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Te w/w bonusy przysługiwały Citizen-om którzy na moment osiągnięcia pułapu kwotowego podanego w nawiasie mieli status Backer.

Jeśli kupiłeś SC i masz status Backer to otrzymasz wszystko (co w swej szczodrobliwości raczy dać nam w podziękowaniu za nasze wsparcie firma CIG) ale od daty Twojego zakupu ... znaczy tzw. wsparcia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Wcześniej niestety się nie łapiesz ...

 

ps.

To co dostaniesz będziesz widział (tak jak swoje statki) w zakładce Hangar po zalogowaniu do swojego konta na stronie RSI.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Teoretycznie powinienem mieć:

 

  • Explorer-class mobiGlas Rig - Towel  ( 42 miliony )
  • Omni Role Combat Armor (ORC) mk9 ( 43 miliony )
  • Dodatkowy pokój do hangar module ( 44 miliony )
  • Engine Tuning Kit ( 47 milionów )
  • Xi’An Space Plant! ( 49 milionów )
  • Jetpack ( 52 miliony )
  • Ballistic Gatling – Preacher Armament Inquisition XXII x2 ( 54 miliony )
  • J-Span Cryo-Star ( 56 milionów )
  • 10,000 UEC ( 58 milionów )

Jednak to mnie zastanawia, bo w hangarze widzę jedynie ręcznik, pancerz i 10,000 UEC.

O reszcie nawet nie wiedziałem dlatego mnie to intryguje gdzie to jest pokazane, że te rzeczy otrzymam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ermm.gif">

Edytowane przez CPASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Trochę z rozpędu wprowadziłem Cię w błąd. Wybacz.

Edit

Gram w ED i piszę na tym forum (przeklęte dwa monitory)

Nie doczytałem Twojego wpisu :)

Przepraszam ale masz wszystko co powinno być (mam to samo).

Reszta pojawi się później.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za uświadomienie, o to mi chodziło  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> ale przed edycją bardzo mi się podobał jeden tekst  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> o tym, że reszta się pojawi jak łaskawie ją zrobią :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Dziękuję ...
To u mnie norma: zwyczajnie jestem złośliwy jeśli chodzi o CIG :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No własnie i

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No własnie i tutaj mam poważny problem. Ponieważ chciałem zostać dzisiaj Backerem i zainwestować w jakiś stateczek. A tu klops. Po przeczytaniu tego co Pan napisał pod tłumaczeniem o stanowiskach załogi, oraz w wielu innych postach na tym zacnym forum miłośników SC. Z Pana wypowiedzi jawi się obraz sporego kantu zniechęcający mnie do zainwestowania (tak jak Pan to uczynił) własnych pieniędzy.

 

Co prawda nigdzie Pan nie podje szczegółów tylko rzuca ogólnikowe frazy, jednakże wpływają one bardzo na mój osąd o tej interesującej grze. Tym bardziej, że przedstawia się Pan jako wielki znawca tematu. 

 

Dlatego bardzo uprzejmie proszę, aby Pan uszczegółowił swoje zarzuty tak abym otrzymał jasny i klarowny przekaz co jest nie tak, i mógł podjąć decyzję. Będę niezwykle wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po pierwsze nie Pan  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Po drugie znawca ze mnie żaden i nigdy nie rościłem sobie prawa do tego typu określeń.

A jeśli chodzi o zachęcanie lub zniechęcanie to na forum już tyle napisano, że nie wiem co mógłbym więcej dodać ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Osobiście uważam, że warto SC mieć już dziś.

Ale czy warto więcej zainwestować tzn wesprzeć rozwój projektu ?

Ja tak zrobiłem i nie żałuję.

Tylko tyle mogę napisać.

Pewnie jeszcze kilka osób z Forum również się na ten temat wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spytaj się Tecona za ile ostatnio kupił statek. Sprawdź jakie statki mamy w Orgu. Podlicz. Podejmij decyzję.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ejj, no, ja to zrobiłem dla Nas  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A tak na serio, @Spacesimfan - musisz zaryzykować (albo i nie),

na "Tak" przemawia osoba Chrisa (well, jego doświadczenie w robieniu tego typu gier; "Wizja"), to co na razie napisali i pokazali

a na "Nie"... cóż, życie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Może nie wypalić, może okazać się mało grywalne, albo tak duże ze rozejdzie się w szwach. nie wiem,

ale mam nadzieję, że będzie to kolejna gra, w której spędzę godziny z ekipą (bo bez ludzi najlepsze gry się szybko nudzą)

A co do pieniędzy - "W najgorszym wypadku można na nie zapracować"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety jak pisali pozostali koledzy, na ten moment gra jest w fazie wczesnej alfy, mamy do dyspozycji hangar i zawarte w nim część statków, moduł Arena Commander w którym możemy polatać w dwie mapy smażąc kosmiczny bekon oraz zakosztować innych rozgrywek na multiplayerze, w tym także pościągać się na trzech torach, to zdecydowanie jeszcze za mało żeby mieć pewność co do oceny gotowej gry, jaką za kilka lat niewątpliwie Star Citizen będzie.

 

Natomiast daje nam to pogląd na wykonanie wizualne gry, dbałość o detale ( nazywane też poziomem ambicji ), przywiązanie i focus na walkę w przestrzeni kosmicznej, oczami wyobraźni pozwala zobaczyć jak całość może wyglądać przy zachowaniu dotychczasowej jakości. 

 

Sporo zmieni w ocenie graczy nowa wersja AC 1.0, która ma być wydana na dniach oraz zapowiedziany na początek 2015 roku moduł FPS  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Aktualnie wszyscy którzy kupują statki, pakiety, dekoracje, robią to bo ufają Panu CR, wieżą, że gra będzie czymś wyjątkowym i chcą wspomóc projekt w postaci swojego udziału.

Jedni robią to tylko dlatego żeby nabyć grę, inni bo chcą by była jeszcze lepsza, a jeszcze inni bo lubią bawić się modelami w swoim hangarze, bez względu na powód co tak naprawdę otrzymamy za kilka lat jest wielką niewiadomą, aczkolwiek zapowiedzi. opisy oraz liczne materiały video wskazują że będzie epicko.

 

Tak więc jeśli jesteś fanem space simów,  podoba Ci się tematyka kosmosu, i nie jest problemem wydanie trochę pieniędzy na nie gotowy jeszcze produkt, nie powinieneś mieć wątpliwości co robić !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zmienić nie zmieni ale coś może doda.

A ja tam lubię mieć nadzieję, że ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja liczę na jakiś fajny prezent świąteczny. Mam przeczucie, że ten model statku to była tylko mała część niespodzianki świątecznej. A przynajmniej chciałbym aby tak było  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ermm.gif">

Edytowane przez CPASS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drugi prezent to możliwość zakupu czegośtam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności