Skocz do zawartości
Vanter

Test broni 3.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne porównanie niezła jazda , to co lubię widzę że porządne pierdnięcie  rządzi (działa) Swoją drogą jak uaktywniłeś ten celownik a dokładnie zawieszone małe kółko podajace wyprzedzenie -trafienie ? u mnie to inaczej wygląda .

Edytowane przez CzarnyMax_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Esc/Options/Flight Lead Pip Reticle ustawiasz na No
Kolejna pozycja poniżej E.S.P. odpowiada niby za zwiększenie czułości myszy na bliskim dystansie, polecam polatać i poszukać najlepszej opcji dla siebie bo obie opcje jak celownik niby niewiele zmieniają i jedni preferują tak inni odwrotnie.

 

Jutro postaram się nagrać Mantis GT-200 oraz  Scattergun'y PyroBurst i Predator'a
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---AKTUALIZACJA---
Niestety dzisiaj udało mi się tylko wymęczyć scaterguny które aktualnie spisują się dość słabo oraz maja tylko 150 amunicji!
Idealne do treningu, mały zasięg wymaga od pilota dużych umiejętności by utrzymać się na ogonie celu oraz dobrego wyczucia momentu do strzału bo trzeba się liczyć z każdym pociskiem.


https://gaming.youtube.com/watch?v=7crKEpEiWQc


https://gaming.youtube.com/watch?v=yagh5-eJDfc
https://youtu.be/yagh5-eJDfc

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vanter Zerknij na walkę jaką stoczyłeś z Cutlassem, a zaczynającą się od 4:05 minuty (film z PyroBurstami). W 4:07 widać, że celownik pojawia się w odległości około 1800 metrów od celu (i od razu jest zielony) niemniej na tą odległość z Pyro nic nie zdziałasz, natomiast chwilę później oddajesz strzały z odległości wpierw 900 metrów, a potem 450 metrów - tarcze wroga ledwo co mrugną jakbyś strzelał z broni S1 , a nie S3. Natomiast w 4:19 oddajesz salwę z odległości około 360 metrów która niemal niszczy aż dwie tarcze - z prawego boku i przodu. Po chwili znowu oddajesz celną salwę na odległość około 800-900 metrów która praktycznie nic nie robi. Jak dla mnie efektywny zasięg Pyrobursta jest obecnie poniżej 400 metrów i do tego nie jako broń główna ale jako wsparcie z wieży (gdzie będzie łatwiej namierzyć cel z tej odległości niż takimi omniskami). 

 

Co do Predatorów to wydaje mi się że ich efektywny zasięg jest troszkę większy, ale za to wiązka jest bardziej skupiona i ma mniejszą alfę.  Z odległości 500-600 metrów pociski potrafią przez osłabione tarcze wpaść w kadłub zadając tam obrażenia. 

Edytowane przez Darayaharus

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ponownie skupiłem się na piątej rundzie 9:50(pyro) 7:20(11) czyli walka z Andromedą, Pyro na dystansie poniżej 400m wydaje się zadawać większe obrażenia w porównaniu do 11'stek przynajmniej po pojawiających się liczbach, z tym że to penie wynika z tond iż trafiane jest wiele elementów czas starcia wydaje się podobny. 11'ki lepiej przechodzą przez tarczę zadając niemal od początku obrażenia, pyro zaś po prostu dość szybko zdejmuje całe tarcze. Bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiły 337 (7:30) łatwe w prowadzeniu pozwalają niemal na ciągły ogień, otwieram celny ogień na dystansie 650m w przeciągu pierwszych 10s zdejmuje 2 tarcze i zadaje 103 obrażenia niszcząc w tym 2 silniki. Dlatego w tym momencie polecał bym wszystkim na początek wybrać właśnie 337.

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---AKTUALIZACJA---
Nagrałem dzisiaj brakującą pozycję czyli Omnisky IX, piękna sprawa ja Buccanery eksplodują, walka z Andromedą (7:30) zajęła 20s, 4 serie były potrzebne żeby zdjąć 2 tarcze co zajęło 5s. Bezstresowe zniszczenie 7 fal zajęło 13min

https://gaming.youtube.com/watch?v=5YkaNN_sEyw

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---AKTUALNE-CENY-BRONI-W-PU-3.2.2---

---S1----------------------------
9-Series                              4 400 (Olisar)
Havoc                                  3 150 (Olisar)
GT-210                               3 850 (Olisar)
CF-117                               4 050 (Grim HEX)
DR Model-XJ1               1 450 (Grim HEX)
M3A                                     5 150 (Grim HEX)
NN-13                                 5 500 (Grim HEX)
Omnisky III                       4 850 (Grim HEX)
Suckerpunch                   1 450 (Grim HEX)

---S2----------------------------
10-Series                           5 600 (Olisar)
Helion                                  4 050 (Olisar)
Sawbuck                             4 800 (Olisar)
GT-215                                4 750 (Olisar)
Sledge II                              5 950 (Olisar)
GT-870                                5 300 (Olisar)
T-19P                                   5 000 (Olisar)
CF-227                                7 100 (Grim HEX)
DR Model-XJ2                3 000 (Grim HEX)
M4A                                      9 000 (Grim HEX)
NN-14                                  8 500 (Grim HEX)
Omnisky VI                       8 700 (Grim HEX)

---S3----------------------------
11-Series                           6 700 (Olisar)
GT-220                                6 600 (Olisar)
Predator                             6 300 (Olisar)
GT-870 Mark 3               8 350 (Olisar)
T-21                                       6 900 (Olisar)
CF-337                             15 400 (Grim HEX)
DR Model-XJ3                6 150 (Grim HEX)
M5A                                   17 250 (Grim HEX)
Omnisky IX                    18 550 (Grim HEX)
PyroBurst                       15 200 (Grim HEX)
Reformation                     5 250 (Grim HEX)

---S4----------------------------
C788                                     8 800 (Olisar)
Revenant                         17 750 (Olisar)
CF447                               29 150 (Grim HEX)
M6A                                   33 500 (Grim HEX)
Omnisky XII                   33 750 (Grim HEX)
Salvation                         10 700 (Grim HEX)

---S5----------------------------
Absolution                     19 950 (Grim HEX)
CF-557                             52 750 (Grim HEX)
M7A                                   61 700 (Grim HEX)
Omnisky XV                  63 950 (Grim HEX)

---S6----------------------------
CF-667                        100 050 (Grim HEX)
Condemnation           18 950 (Grim HEX)
M8A                               115 850 (Grim HEX)
Omnisky XVIII          119 850 (Grim HEX)

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

@Vanter naprawdę można kupić duże K&W CF? Jeśli tak, to muszę wrócić do gry i przezbroić Connie :)

5 CF-227 na Hornecie brzmi pięknie, ciekaw jestem jak zabrzmią 4 CF-557 na Connie :drool:

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BHoleVX Zarobienie 200k nie będzie szybką sprawą :D, zagaduje że CIG początkowy średni zysk dzienny planuje na 20k przynajmniej taki limit jest na kupo UEC za €. Polecam misje bounty hunter, zerowe ryzyko straty zarobionych pieniędzy i przy spokojnym lataniu mi wychodziło 3k na 30 min

 

 

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---AKTUALIZACJA---

MANTIS GT-220 wypadły lepiej niż się spodziewałem, ich wadą jest że jak to przy balistykach trzeba kontrolować amunicję oraz mają odrobinę mniejsze obrażenia od 337 na Sabre gdzie mam zainstalowane chłodzenie 3x IcePlunge (Size:1 Grade:C Class:Competition) można dość długo przytrzymać ogień nie obawiając się przegrzania. Buccaniery strącamy dość szybko 4-5s(14:40) w celowniku a zniszczenie Andromedy zajęło mi 50s(10:00).

 

https://gaming.youtube.com/watch?v=D410EooPBY0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---AKTUALIZACJA---
Dzisiaj dorzucam ostatni test broni rozmiaru S3 czyli szybko strzelane działko obrotowe T-21 które w teorii ma pozwalać niemal na ciągły ogień kosztem obrażeń (573).
Kolejny test to działka neutronowe NN-14 na gimbalach, są jednymi z najwolniejszych broni (80/m) oferują przyzwoite (327) i zasięg (2046).
Obie bronie nie porwały mnie, są przyzwoite ale to za mało. Taka mała ciekawostka zauważyłem iż działka T-21 nie maja z bliska tekstur, z Andromedą porodziły sobie w 20s(10:36) i w przyszłości mogą być ciekawą alternatywą dla GT-220. NN'ki na pewno będą atrakcyjne w rozmiarze S3, 14 niestety nie są w stanie zdjąć nawet Buccanera na salwę, zniszczenie Andromedy zajęło 26s(10:24) czyli dość przyzwoicie jak na rozmiar S2.

4x T-21
https://gaming.youtube.com/watch?v=8R_YJoM2Jpo

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Vanter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

---AKTUALIZACJA---
Nie jestem pewien jakim cudem dopiero teraz zorientowałem się iż brakuje testu aktualnie najlepszego uzbrojenia dla Szabli czyli CF-227 na przegubach.

227'ki zadają pozornie tylko 260 obrażeń, nadrabiają to szybkostrzelnością na poziomie 300 wystrzałów na minutę. Dzięki przegubom i niemal ciągłej strużce wystrzałów jesteśmy w stanie znacznie łatwiej utrzymać celownik na celu co sumarycznie przedkłada się na większą efektywność prowadzonego ognia. Walka z Andromedą (8:00) niestety przez pomoc NPC'a zajęła 9s samemu prawdopodobnie zamknął bym się w 15s, Buccanier eksploduje po niecałych 4s w celowniku(10:50). Polecam wszystkim, mniej i bardziej doświadczonym pilotom :)

   

4x CF-227 Gimbal

https://gaming.youtube.com/watch?v=cgujllpdelQ

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności