Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przecież powiedziałem, że istnieje taka wtyczka :P Od dobrych kilku lat.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze grając w M&B NW każdy pułk miał dowódcę, który zależnie od sytuacji przyznawał głos ludziom, albo używał priorytetu, a poza tym pod innym przyciskiem miał komunikację z dowódcą szczebel wyższym. Działało bez problemu tylko, że czasem było słychać "zamknąć mordy nie słyszę co tam mówią!!!" ;)

Mam jeden skromny stateczek więc nawet jak wyjdzie 3.0 to z chęcią wpakuję się do czyjegoś statku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dobry pomysł z tym grafikiem, oby nie było jeszcze gorzej np, że trzeba będzie się z konkurencją licytować o takiego załoganta " kto da więcej z tym lecę " :P 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STOP STOP STOP !!!!!!

Bo wołam Miecia !!

Przecież to temat o Carracku a nie o pluginach do TSa....

Co do bojowej floty Carracków to nie mam nic przeciwko ;) Zobaczymy jak będzie można je fitować... Mi się bardziej marzą eskapady eksploracyjne, np tak jak Kolumb odkrywał Amerykę. To nie był jeden statek tylko kilka jednostek.. Byłoby pięknie gdyby podobnie można było robić w SC.

Każda jednostka wyposażona w sposób taki aby móc pełnić jakąś rolę w eskapadzie, np:

  • Jednostka A - odpowiedzialna za skanowanie i obsługę medyczną, drony badawcze, zamiast scouta statek transportowy
  • Jednostka B - wsparcie ogniowe moduł wyposażenia zwiadu lądowego, drony bojowe + scout/myśliwiec
  • Jednostka C - przystosowana pod transport (tego co znajdziemy) + drony naprawcze, wyposażenie inżynieryjne, do ręcznego cięcia / spawania, kilka części zamiennych dla siebie i innych + scout lub mini hauler

Taką mini flotą ekspedycyjną i 15 osobami, galaktyka jest nasza :D nie mam pojęcia jaką jednostkę upchniemy w hangarze Carracka więc, pożyjemy zobaczymy :) 

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Szczerze to do takiej akcji podczepiłbym się moim Starem G, ładownia, Dragonfly, nieskończone ilości paliwa. Można będzie szaleć przez kilka miesięcy :D Gorzej z jedzeniem :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To znów mały offtop ale w przypadku tak dużych statków jak Carrack warto o tym ponownie napisać, bo pełne obsadzenie załogi tych kolosów to bardzo ważna sprawa.

Własnych załogantów / załoganta otrzyma każdy kto ma na swoim koncie nadmiarowy pakiet, tzn jeśli posiadasz więcej niż jedną pozycję "Star Citizen Digital Download" to za każdą następną otrzymasz dodatkowego załoganta. Tak wiec aby mieć pełną załogę Carracka wliczając w to siebie trzeba mieć na koncie 5 pakietów z grą czyli 5 x Star Citizen Digital Download.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :) tzn będzie można normalnie wynająć NPC na "kontrakt" i będą oni wtedy Twoją załogą.

Treść dodana 1 minutę później:
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeżeli będzie inna "Gloria" w flocie to ją po prostu będę sabotował :P 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nawet własne NPC będzie trzeba wynajmować tzn płacić i m za loty z tą różnicą że te własne będą zawsze dostępne  i jak sobie je podszkolisz to będzie wiedział na co można liczyć, natomiast NPC które można sobie wynająć z wolnego rynku już nie i będzie obowiązywać zasada kto pierwszy ten lepszy. Zarówno dostępność dobrych NPC jak i ich ceny mogą być różne, tak samo jak ich umiejętności dlatego ta druga opcja jest po prostu mniej wygodna, co nie zmienia faktu że dobre że jest ;)  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xender w przedostatnim AtV było trochę na temat NPC tu masz krótkie streszczenie

Wracając do tematu który dotyczy statku :P więc jeśli ktoś lubi serial "Firefly" to poniżej znajdzie dodatkowy argument za wyborem Carrack-a ;)

s67mqUg.jpg

ps.

Wielkość się co prawda nie zgadza bo "Serenity" miała 82 a nasz Carrack (to na ten moment) 123 metry ale kto by się przejmował drobiazgami ;)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

You've got my attention...

 

Czemu nie ma obecnie możliwości upgrade'u do Carracka? Czy statek musi mieć status Flight Ready albo Hangar Ready, żeby taka opcja się pojawiła, czy nie ma reguły?

 


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lord Mirdalan Nadal mam możliwość kupna upgrade do Carracka

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Upgrades/Constellation-Andromeda-To-Carrack-Upgrade

Możesz kupić dziś "na zapas" i stopniowo dozbierać na innych statkach do Andromedy 

ps.

"Z definicji" jest tak, że upgrade jest dostępne gdy statek jest Flight Ready lub przy okazji wyprzedaży/wydarzeń CIG ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem upgrade z Argo MPUV - może po prostu nie dodali jeszcze wszystkich upgradeów dla Argo... w takim razie sorry za drobny OT.

EDIT: Da się kupić upgrade z Mustanga na Carracka więc wygląda, że jest tak jak napisałem wyżej.

Edytowane przez Lord Mirdalan

| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To nie problem ...

Możesz (dziś lub w przyszłości bo Andromeda jest zawsze dostępna a jeśli posiadasz w swojej flocie ARGO to upgrade z niego będziesz miał również do czegoś tam dostępne) skorzystać z upgrade Argo -> Andromeda

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Upgrades/MPUV-Cargo-To-Constellation-Andromeda-Upgrade

lub

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Upgrades/MPUV-Personnel-To-Constellation-Andromeda-Upgrade

i dalej to co podawałem wyżej (ale ten akurat zakup powinien nastąpić szybko bo nie wiem do kiedy to upgrade będzie dostępne) Takie upgrade możesz wykorzystać już lub za kilka miesięcy (nawet gdy cena Carracka wzrośnie po jego wydaniu) ...

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Upgrades/Constellation-Andromeda-To-Carrack-Upgrade

I masz Carracka :P

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, już ogarnąłem. Mogę nawet prościej - zrobić up z Argo Personel do Mustanga Beta za $0. Mustanga Beta już można bezpośrednio do Carracka upnąć. 

Tak czy inaczej daję sobie spokój, bo wyczerpałem swój osobisty limit wydatków na obrazki w tym miesiącu. ;) Sprawdzałem tylko z ciekawości.


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz odpowiem żartując tzn. każdy sposób jest dobry aby (dla swojego zdrowia psychicznego) uzasadnić sobie wydatek 350 USD + VAT na:

  • obrazek statku
  • statku przeznaczonego do działań o których mechanice i zasadach nic lub niewiele jeszcze nie wiemy 
  • do gry która jeszcze nie wyszła
  • gry która nie wiadomo kiedy wyjdzie

Więc taki obrazek i sentyment do serialu idealnie wpasuje się do uzasadnienia takiej nieracjonalnej decyzji ... :devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Taaa, nawet pewnie sobie sprawy nie zdajesz ile razy była Twoja wina, @Dako... :D 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz Więc witamy w flocie Carracków !!

@Dako i @Tommy Rich powodują czasem wpisami, że tam z tyłu głowy pojawia się głos: "Popatrz ten statek fajny jest. Przyda się... Nie jest taki drogi, dobrze wykorzystasz go później."

Bardzo mi się spodobało porównanie do Firefly ;]


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności