Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja ze statków, którymi sam nie będą mógł latać to chyba jednak wolę Javelina, w sumie trudny orzech do zgryzienia - prawdziwy dylemat ;)

 

 

PS. a miałem wyłączyć internety tablety gprs'y i wyjechać w głuszę jutro ... np w Bieszczady :P

 

EDIT: jak rozumiem Carrack będzie dostępny od 28 do 5 grudnia ???

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A propos Javelina to tam jest parametr min crew = 23, dla carracka jeszcze nie wiadomo ;)


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://robertsspaceindustries.com/pledge/ships/carrack/Carrack#overview

 

Duże bydle: 123 metry szeroki na 64 metry  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Niestety brak ładowni jest ogromnym minusem.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze zaznaczyliście w poprzednich postach że latanie w kilka osób może być problematyczne. Ja przez to zrezygnowałem z tych wiekszych gablot. Osobiście mam tyle zajęć że często zdaża mi się nagle oderwać od kompa na chwilę albo i na dłużej. Co wtedy zrobi reszta załogi, będą czekać? Nawet jak zastąpi człowieka wirtualny gość to chyba nie podejmie decyzji co dalej z wymyśloną wspólnie misją. Takie statki to bardzo ciekawa opcja dla ludzi grających kilka godzin dziennie bez przerwy, a to jest dla mnie osobiście nieosiągalnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Teraz sobie czekam na Bulldoga  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Jack Wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To fakt duże to to jest, brak ładowni może być dużym problemem ale od tego są inne statki, tak więc ja chyba jestem przekonany do zakupu tego śledziowego statku :)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Twoje pytanie było "od kiedy do kiedy" a nie "do kiedy" więc częściowo w dobrej wierze Ci na nie odpowiedziałem. Jak widać niepotrzebnie.

Co do śledzia to również mogę zrobić zdjęcie muszli klozetowej i wykazywać podobieństwo do freelancer miss czy starfarera, które również mnie do końca nie przekonują.


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No nie przesadzaj, wiem że w dobrej wierze odpowiedziałeś, teraz już jest wszytko jasne obszerny opis Carracka potwierdził moje przewidywania co do jego dostępności  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

A co do tego co jest podobne do czego, to nie dyskutuje, skojarzenia rzecz indywidualna i jak ktoś będzie chciał coś udowodnić to czemu miałby tego nie robić, to wolny kraj  ( niby :P  )   :woot:  :rolleyes:

 

PS. nic nie stoi na przeszkodzie aby śledź przypominał banana  :trollface:

 

93eiVHO.png?1

 

Zresztą to mój eksploracyjny śledź, i może wyglądać np tak   :verymad:

 

427b5f45c113d8f0ea34d0e4c147aee7,2,0.jpg

 

W dodatku robi niezłe fotki  :banan:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Connie faktycznie wygląda jak zabawka przy Carrcku, choć dziwna sprawa, parametryczne ten drugi wypada nieco lepiej niż 890 Jump, to jednak wydaje mi się optycznie sporo mniejszy, czego już nie można powiedzieć o Reclaimerze, bo to prawdziwa bestia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banan już lepiej niż śledź  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_tongue.png">

Carrack_side_view_final_Gurmukh.png

Carrack_top_view_final_Gurmukh.png

Carrack to taki small capital ship.

Balkonik na górze będzie lądowiskiem scouta. 4 wiezyczki w tym 2 ręczne, wyrzutnie dronów.

Plotowanie jumpów, moduły serwisowe i medyczne, 3 wymienne podwieszane kontenery, które pewnie będzie można dostosować do potrzeb misji - w tym pewnie i cargo. Carracka będzie pewnie megatrudno zniszczyć bo w kółko się tu epatuje reaktywnym pancerzem a po za tym jest przecież shield S7 na S6 powerplantcie...

To jest praktycznie okręt zaplecza dla małej floty.

Porównanie z connie bylo do przewidzenia.

Polecam holowiever - sylwetka jest naprawdę bardzo fajna tylko lepiej na niego spojrzeć w 3d a nie na wizkach, niektóre bryły tak już mają, że są trudne do oddania w rzutach a zyskują w 3d gdzie można w pełni je ogarnąć...


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Też mi się bardzo podoba ...

ps.

Mam pytanie ponieważ wiadomo, że nie ma ładowni ale ma podwieszane modular pods które mogą służyć do przewożenia towaru ma ktoś pojęcie jakie te moduły mają wielkość ?

Na obrazkach są całkiem duże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że pojazd ( rover ), oraz statek zwiadowczy nie jest zawarty w pakiecie i trzeba go dodatkowo dokupić, mogli by choć wielokołowy dorzucić do wnętrza jak to zostało uczynione w Aquili  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dmger gratki, ja zostaje przy Connie, ciasne ale własne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem na pytanie dotyczące modular pods (info reddit pochodzi z informacji uzyskanych z mini gry dot. Carrack-a)

Otóż każdy z tych modułów ma mieć pojemność 1440 czyli 3 sztuki to ponad 4000.

Ale dalej już nie jest tak różowo: każdy ten moduł normalnie w Carracku pełni określoną funkcję czyli mamy:

moduł medyczny, moduł warsztatowo-naprawczy i jeszcze jeden nie wiadomo do czego ( część medyczna i naprawcza nie są integralną częścią kadłuba )

Chcąc mieć ładownie niestety musimy zrezygnować z części albo wszystkich modułów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_confused.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako ale to daje możliwość customizacji. Z innych statków jeszcze tylko caterpillar potencjalnie może mieć takie możliwości. Reszta ma dość ścisłe przeznaczenie. Po za tym, nie wiadomo czy jeszcze nie bedzie modułów desantowych, więziennych, inżynieryjnych, rakietowych czy torpedowych  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">

W każdym razie już podjąłem decyzję i carrack będzie moim flagowcem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png"> Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to mamy już 3 statki ekspedycyjne. Będzie dobrze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">  


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rafly

Ja nie mówię, że to źle to jest super opcja  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Statek dla mnie wizualnie jest bardzo ładny.

Chętnie bym kupił naprawdę ale dla mnie po prostu na dzień dzisiejszy jest za mało danych aby wyrzucić tyle kasy w jedną jednostkę.

Jeszcze pewnie 1,5-2 lat zanim dostaniemy PU do tego czasu większość rzeczy się wyjaśni.

Teraz zbieram w mojej flocie popierdółki czyli "tanie" statki i zakładam, że z tego co mam do wydania PU pozostanie Omega - złomowanie daje 0 USD  :devil:  (no może jeszcze Super Hornet) reszta zostanie przemielona i kto wie może jednym zakupów będzie Carrack  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Pewnie gdyby mógł mieć Carrack-a już w hangarze to bym kupił a tak ...

Zapas LTI mam więc mogę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carracka tak samo możemy kiedyś zmielić bo nagle okaże się że jest ble. Tutaj akurat inwestycja w postaci wydania kasy nie jest stracona, bo kasa jest all the time do wydania.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.

"Przeca wiem" Tylko szkoda mi dziś dokładać kolejne 350 USD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

A topić nie będę bo wolę mieć 4 statki z LTI na przyszłość niż np. 1 lub 2 :devil:

A 3 szt z 2 letnim ubezp też są ciekawą opcją.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tu jeszcze taka mała przygotowana przeze mnie na kolanie infografika prezentująca ile tak naprawe wnętrza tego statku zostało zwizualizowane (błękitny kolor). 

post-107-0-25451800-1417326713_thumb.jpg

Jak widać wszystko przed nami a korytarze będą dłuuuugie :)


Never argue with an idiot. They will only bring you down to their level and beat you with experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że statek w pierwszej chwili nie powalił mnie na kolana, to jednak zawsze chciałem mieć coś do eksploracji, a po tym jak dzięki uprzejmości DMGR'a mogłem przyjrzeć się Aquili wybór mógł być tylko jeden - ja po prostu kocham duże statki !

 

Tak więc nie zastanawiałem się zbyt długo, a że gotówka przelana w oczekiwaniu na zakup Javelina to nie mogło się to skończyć inaczej jak tak jak na załączonym poniżej obrazku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

VxEXPDG.png?1


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności