Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Chóralne (całe ATERDRACON )

 

CZEŚĆ GOOMICH ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

( typowe powitanie na spotkaniu AA*  )

 

* wiedza z filmów, nie wiem, nie byłem, nie uczestniczyłem ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ale kto wie może kiedyś :devil:

 

Ps.

Jaki masz problem i jak możemy Ci pomóc ? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Chciałbyś o tym porozmawiać ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Imho to nieuleczalne trzymaj tak dalej. 

Będzie dobrze.

Nie wiem czy lepiej ale fajniej ( ja osobiście mam 3 sztuki :) )

Jak wyjdzie SC to będziesz się śmiał z tych co latają Aurorą lub Mustangiem.

I aby zarobić w grze na Horneta muszą grać przez 1/2 roku po 3-4 h dziennie :)

 

ps.

Oczywiście mogę się mylić bo wg Pana CR Star Citizen to nie jest gra PAY TO WIN :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dmger

Loża szyderców ... zawsze czujna i gotowa ...   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ty zwyczajnie "nie rozumiesz" tzw. hobby promowanego przez CIG.

Jedni zbierają znaczki, monety a inni statki w SC za tysiące USD :devil:

Zwyczajnie to tylko kwestia priorytetów, możliwości, złudzeń, wiary, naiwności i kasy ... (niepotrzebne skreślić)

 

@Goomich

Z tego co pamiętam to Herald jest dostępny do 10.11.14 to nie limitka w stylu 690 ...

 

ps.

Oczywiście sam tego fenomenu  nie rozumiem  (pomijając mistrzowski marketing ) ... :devil:

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim osobistym mniemaniu zakupywanie wszystkich statków jest bez sensu i stratą kasy. Dobra jeszcze rozumiem statki z LTI że potem w grze nie musisz się martwić aby OC opłacić lub co zrobić jak Ci rozpierdzielą furę.

 

No i osobiście w planach mam mieć 3 statki LTI i żadnego innego za prawdziwe pieniądze. *Proszę obym dotrzymał słowa!!! PROSZĘ!!!*

 

 

PS. No chyba że masz furę kasy to wszystko powyżej traci ważność i sens. W końcu kto bogatemu zabroni xP

Edytowane przez Lord Vader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_rolleyes.gif">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechnęłam. Potraficie człowiekowi poprawić humor.

(popatruje kątem oka na dwie paskudy na H stojące w najczarniejszym kącie hangaru)

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_space_nyan_core.gif">

:approved:


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja przyznam się do czegoś kupiłem czwartego Heralda, jestem z tego dumny, ale nie jestem uzależniony !

 

Naprawdę, wierzcie mi Star Citizen mnie nie uzależnił, a te zakupy to tak z przypadku, co nie znaczy że jestem uzależniony   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png">

 

Nie pasuję tu, nie wiem po co tu przyszedłem, chyba mnie tu przypadkiem skierowano, no musiałem przyjść, mój lekarz powiedział że mi to potrzebne i bez tego nie dostanę moich tabletek   :wallbash:

 

Ale przecież nic złego się nie stało, to tylko niewinne "a dream come true"   ;)  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję żadnych statków i nie zamierzam kupować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Aż mi się śmiać chce, jak fanboje wydają setki dolarów na jakiś rysunek statku z dopiskiem LTI... Ja rozumiem wspierać twórców gry, ale żeby kupować wirtualne statki w grze, której jeszcze nie ma?

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No niedawno były przyjęcia, no ale żeby dostać tą fuchę trzeba mieć jakieś plecy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ,tez powiedzialem ,zenic nie kupie wiecej za real cach i ..... ups walnalem sobie heralda 

 fk.. 

ale tylko dlatego ,ze ma LTI a jak to bedzie tylko na tego garbusa to chyba sobie ..........  odgryze

 

teraz na serrio NIIIIC WIECEJ

 

ioon  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wacko.gif">

Edytowane przez Blackjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie osobiście wygląda to tak, że te 3 Heraldy kupiłem za środki z konta RSI złomując posiadane statki (dołożyłem tylko 25 USD) Żaden z nich nie ma możliwości odsprzedania.

W najbliższym czasie nie będę z tego co wyjdzie nic kupował (obrazki z LTI) tylko stopniowo inwestował co miesiąc kwotę kolejnych 25 USD ( czyli tzw "wacikowe")

W ten sposób uzbieram sobie kolejną kasę na zakupy statków do testów w AC (jeśli będzie taki wysyp jak obiecują)

Do czasu wydania PU będzie tych USD tyle, że każdy statek będzie w moim cenowym zasięgu.

Moja flota docelowo nie będzie większa niż 3-4 statki bo i po co ?

Pozostaje 315 z LTI  zostaje lub CCU na Hornet/SuperHornet

Freelancer MIS ( docelowo LTI)

Connie (któraś) (docelowo LTI)

Mustang Omega lub jego wariant (nic mnie nie kosztował więc niech stoi)

Dlaczego taki wybór?

Bo są to statki początkowego stadium gry i są mimo wszystko w mojej opinii raczej uniwersalne.

W obecnej sytuacji RSI w swoich kolejnych odsłonach mocno idzie jednak w specjalizację statków a 3 cyfrowe ceny zaczynające się na cyferkę 2 i wyżej są dla mnie dziś nie do przyjęcia za statek w grze (wyjątek Connie - uniwersalna miałem w Hagarze i raczej do niej wrócę)

Więc w sumie nie wiem czy moja "jednostka chorobowa" wykazuje symptomy poprawy ? Imho jeszcze nie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif"> ale jest światełko w tunelu bo zrobiłem pierwszy krok :devil: czyli wiem, że jestem chory i próbuję tą chorobę zracjonalizować oraz jakoś z nią żyć (tanio i prosto)

 

A z drugiej strony oglądając taką kompilacje to choroba atakuje ze zdwojoną siłą :wallbash:

 

 

PS.

Co to za czerwona "latająca muszelka" w 0:32 filmu ?

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Xi'an Scout Ship: The Khartu-a.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro

Dzięki ale to na filmie nie przypomina mi tego z galerii?

http://imgur.com/a/uVAu8#0

 

Jakaś wczesna wersja?

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jak Chris odpalał kampanię w 2012, to miał zrobionego horneta, scytha i dwa pokoje w bengalu. Żeby je urozmaicić wyguglali sobie model jeszcze jednego statku i powtykali. 1:16 na trailerze.

http://youtu.be/WpgUuGunU0o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy Jesteśmy Zgubieni!!!

 

Jako naczelny terapeuta samego siebie, oficjalnie oświadczam, że tak długo jak stać nas na zakupu kompa, na którym SC (z zakupionymi statkami) pociągnie, jest jeszcze nadzieja, a choroba nie przeszła w nieuleczalne stadium chroniczne "sztuka dla sztuki".

 

I tej wersji będę się trzymał... 

 

A jednoocy a krainie ślepców pokroju centurionix'a nie są tu mile widziani... howgh

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ulan.gif">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ... Znowu sie ktos pyta o ten czerwony statek ?!
Ehh
Ile razy to juz bylo walkowane , od Kickstartera .... ;/

To byl model wstawiony do tej sekwecji jak i trailera z bengalem (kilka bylo na pokladzie w tle)

Model byl kupiony z jakiejs stronki internetowej jako wypelniacz przestrzeni do kilku trailerow
Nie ma go i raczej nie bedzie nigdy w grze .. chyba ze Xi'An sie nim beda bawic.


P.S. czesc, Jestem  zerat, i od wrzesnia 2013 nie kupilwem zadnego statku do star Citizen

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To byłem ja Jarząbek ...

Tylko po co te niezdrowe emocje ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Aaaa już wiem. :thumbsup:

Diagnoza:

Bo nie kupiłeś od września żadnego statku :devil:

Ciśnienie narasta ale spokojnie bo Pan CR i spółka szykują już lekarstwo.

 26.11.2014 ma być Anniversary sale. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności