Skocz do zawartości
Dako

Z cyklu "prawdy objawione" ;) lub jak kto woli Krąg życia wg CIG ...

Rekomendowane odpowiedzi

Tytułem wprowadzenia tzw. "okolicznościowa zajawka" :D

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No a teraz do rzeczy.

CIG w tym roku raczy Nas kwartalnym dawkowaniem update i "zaprawdę powiadam Wam" jest w tym głęboki sens :D
Wszystko wyjaśni jeden prosty obrazek zamieszczony na redditcie.

Prawda, że to proste?

 

lyqa7iG.png

 

ps.

Jak widać na załączonym obrazku dziś jesteśmy na drugim etapie i wszelkie "gównoburze", że tak wymienię pierwsze z brzegu:

  • CIG przestaje refundować
  • zniesienie górnego limitu zakupu UEC

na tym etapie mają się całkiem dobrze :devil:

 

Tak więc byle do końca sierpnia i nowego PTU oraz przecieków od Avocado :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć do tego update roadmapy i opóźnienie wielu fajnych rzeczy. I CIG wcaaaaaale nigdy nie pisało, że roadmapa to coś, co może się zmieniać. Nic a nic.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ponieważ sam na discordzie marudziłem na tzw. "przesunięcie" wszelkich nowych aktywności SC z 3.3 na 3.5/3.6 czyli przyszły rok więc rozumiesz, że musiałem "aby nie stracić twarzy" potraktować temat wybiórczo :D

ps.

Wredne CIG :devil:

To przez nich moja "godność własna" sięga dna ...

Jak można tak upokarzać graczy :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już limitu na zakup UEC? Kiedy znieśli limit? Co jeszcze przegapiłem? I kiedy wypuszczą moje statki choćby do hangaru? ;) 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit dzienny został ale jest gównoburza, za brak górnego limitu zakupu UEC (osobiście nie wiem czy było coś takiego kiedyś podane)

Pojawił się taki wczoraj/przedwczoraj wpis na Spectrum

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I Star Citizenowy internet wybuchł ... :D

Ja tam się nie przejmuję bo imo raz to biznesy graczy mają stanowić 10% całej kasy ręcznie sterowanej przez CIG ekonomii uniwersum, dwa jeśli ktoś chce mieć dużo UEC kasy na start to dziś zwyczajnie kupuje statki które po wydaniu gry będą minimum 4 razy droższe i teoretycznie będzie je mógł sprzedać zarabiając na dzień dobry grubą kasę na tzw "dobry początek", trzy nie mam zamiaru brać udziału w wyścigu "kto ma większego" liczę, że dla każdego znajdzie się miejsce

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem że z bogaczami i tak nie wygram, więc zamiast kupować UEC kupuję sobie gierki. Albo coś do kompa. O. :) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nam UEC nie zabrakło to wstąpiliśmy do orga ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli chęci będą to i UEC nie braknie - flota jest.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdań od CIG w temacie "g...burzy" dotyczącej zniesienia limitu zakupu UEC za realną gotówkę.

 

“With the implementation of in-game kiosks and additional in-game shopping options, we removed the ability to buy in-game items with UEC on our website (via a section of our online store that was called Voyager Direct) and moved all UEC transactions directly into the game,” CIG told us. “That’s actually a pretty big milestone and brings us closer to the final game – where you earn UEC to buy in-game items, etc.” “Removing Voyager Direct meant we had to re-balance the economy, and with a re-balance, we wanted to offer backers the ability to ‘melt’ past item purchases made at older, unbalanced prices back to UEC to allow them to spend it on buying items in game at the new re-balanced prices. Without removing the cap, backers who were melting and re-applying funds would eclipse the overall UEC cap and be locked into their previously purchased items. So we removed the overall cap, but kept the daily cap in place to give our backers options and flexibility. This was purely a development / platform decision and has nothing to do with marketing or sales and was made to not disadvantage people that had supported us over the years. This has been the case since the release of 3.2 on June 30 and everyone seemed pretty happy with this flexibility as being able to ‘melt’ items that were purchased on Voyager Direct has been a long-term request from our community. So, it’s a bit surprising to see some people paint this as an issue now, especially considering the context of the change and the general happiness our community had with it when it was first rolled out. But, hey, it’s the internet and people have to complain about something!”

 

I jeszcze o obawach związanych z pay to win.

 

“Another thought re: ‘Pay to Win’ – what is ‘win’ in Star Citizen? We have challenges and gameplay for everything from solo players with just an Aurora to a huge org. crewing an Idris. We’re making a ‘space sim’ – I don’t even know what you would qualify as ‘win.’ That’s the whole idea: you play how you want to play, and should be able to have fun in a number of ways. Just like in real life, there are multiple paths, and your own success is really measured on a personal level. Further, there will be nothing in the game that you can only purchase with money. You can’t buy better stats or skill, we don’t sell magic kill bullets and everything that you can purchase with real money (like ships or UEC) can be earned via gameplay. By allowing people to purchase ships or a limited amount of UEC, we’re just allowing people that want to support the project a way to do it (its expensive to build a game of this scope and its expensive to run the servers that people play on), while not preventing the person that has only bought the basic game package from playing, earning and upgrading their equipment and competing with people that have spent more than them. Every persistent online game has inequality in starting assets, even if there is no ability to purchase, as people start their game careers at different times. If you join Eve or WoW right now, you don’t have the experience, stats or assets that someone that has been playing for years. We don’t see the issue with some people starting Star Citizen with different equipment, as long as everyone gets the opportunity to earn everything via gameplay, which they will.”

 

Osobiście podoba mi się to co napisali.

W końcu po wydaniu gry z czegoś oprócz sprzedaży malowań naszych statków będzie trzeba utrzymać serwery i CIG ...

 

:chris_approves:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności