Skocz do zawartości
Dako

PAX FPS DEMO

Rekomendowane odpowiedzi

korde dlaczego zawsze na takich pokazach do fps daja najwkeszych frajerow co nawet trafic nie moga  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">:stupid::klnie: :klnie:

Edytowane przez Szakal / Demonides

6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierają lewarów bo dzięki temu wygląda że jest trudno  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, motyw z 0G jest ciekawy, no i te lewitujące ciała w stylu Leonardo da Vinci  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj streama i muszę powiedzieć, że sama prezentacja FPS trwała góra 10 minut - reszta to był ekran sugerujący, że transmisja jest offline. Naprawdę, szkoda bo jak już zaczęło robić się ciekawie to JEB i już nie ma oglądania.

FPS mimo wszystko wygląda ciekawiej niż AC, ale mam jedno zastrzeżenie. Czemu wszędzie jest tak choletnie ciemno?? Rozumiem, że chcieli zbudować nastrój itp. Ale dlaczego aż tak? Nke mogli zrobić walki na powierzchni jakiejś planety, czy coś? Wygląda jakby po prostu dodali do hangaru ścianki działowe i zmniejszyli oświetlenie... Mapy wydają się mikroskopijne w porównaniu do tego co oferuje nam BF 4 czy nawet 3, mam nadzieję że nadrobi to ciekawy gameplay. No i jeszcze kwestia broni - na filmie wydały mi się jakieś takie nijakie, mało zróżnicowane. Liczę na to, że je dopracują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla tego, że to tylko pokaz. Ciemno było bo to stacja kosmiczna (nastruj jak z filmów chcieli zrobić) a trochę łatwiej zrobić taką prezętacje na małej stacji niż ogromnej planecie (które są pewnie jeszcze nie dopracowane), strzelać nie umieli bo jak by umieli to albo cały czas było by kampienie albo powybijali by się w pół minuty. A bronie mi się wydawały nawet ciekawe a co do ich ilość to przecież zawsze można wprowadzić nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsza prezentację modułu FPS to naprawdę nie ma na co narzekać i można się przyczepiać do wielu rzeczy, jednak nie ma to sensu większego sensu. Do czasu dostępności dla graczy sporo się jeszcze zmieni, a dopiero wtedy zachwyty lub krytyka będzie konstruktywna  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobało mi się podejście do roleplay'a. Coś co dla mnie ma duże znaczenie jeśli potworzymy swoje oddziały specjalne od zadań niemożliwych.
Aż mi się łezka zakręciła w oku,gdy wspomniałem swój długi romans z grupą A3C Polska i ich zmodyfikowaną pod RP ARMA 3  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie skupiam się aż tak na każdym szczególe rozgrywki, czy to jest fps czy też lot kosmiczny. Wolę jak całokształt jest wciągający i tworzy niezapomniany klimat. Przecież przy tylu opcjach wyboru rozgrywki, przy tak ogromnym świecie gry to to że widać jak postać wciska spust nie ma większego znaczenia. Ale chylę głowę przed ilością i jakością zawartych detali. Na koniec przyznam szczerze że ten projekt jeśli kiedyś powstanie w takim zakresie jak go szykuje Chris to będzie rewolucja rozgywki komputerowej jakiej jeszcze nie było. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak to wszystko będzie wyglądało w połączeniu w jedną całość, to jest po prostu niesamowite panie i panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz mówi się że to benchmark nie gra, ja po cichu mam nadzieje że to jednak będzie gra a benchmark to tylko taki bonus za dokładność i poziom odwzorowania godny przedmiotów obecnych w rzeczywistości.

 

Gra w takiej jakości to kamień milowy w dziedzinie elektronicznej rozrywki, a w przypadku sukcesu spowoduje lawinę naśladowców i częstych porównań innych produkcji do najwyższego standardu jakości jakim niewątpliwie jest SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Raczej: Hype! Hype! Hype! I pieniążki lecą ładnym strumyczkiem :)

Skoro wystarczyło im dodać animację naciskania spustu przez postać podczas strzelania żeby wywołać zachwyt u graczy to aż strach pomyśleć, co by było jakby dodali do tego jeszcze możliwość np. kichnięcia żołnierza w najmniej odpowiednim momencie... Wbrew pozorom miałoby to duże znaczenie taktyczne - kichnięcie usłyszy przeciwnik i może określić nasze położenie, zaś będąc w tym futurystycznym hełmie nie można zasłonić ręką ust, więc smarki rozpryskane na szybce mogłyby skutecznie sprawić, że nic byśmy nie widzieli i mogłaby okazać się konieczna pomoc kolegów z drużyny.

Ej, to w sumie całkiem niezły pomysł. Możnaby napisać do CR żeby to dodał w imię zasady "jak realizm, to po całości" :P Może jako kamień milowy do 61 milionów $.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie... tylko, czy w 0:52 to monitor CTR.. i why?


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa.... Realizm minus milion  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pokazanym road-mapie na końcu stream'a, wyraźnie widać że do końca roku 2015 gra nie doczeka się wersji beta tylko wszystkie moduły będą dostępne w fazie alfa ( pewnie mocno zaawansowanej ), co tylko potwierdza przekonanie że beta to dopiero w 2016 roku.

 

Czy ktoś ma jeszcze marzenia że gra wyjdzie na początku 2016 roku ? 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że według pierwotnego planu mieliśmy już teraz mieć dostęp do bety? Niestety obietnice Chrisa mają to do siebie, że są tylko słowami rzucanymi na wiatr. Dopóki ludzie będą pakować pieniążki w rysunki statków na stronie, dopóty to się nie zmieni. No ale co tam, lepiej kupić kota w worku i cieszyć się, że się wspiera grę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg pierwotnego planu teraz juz mialo byc PU, nie AC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
Sam hangar mial chyba 4 miechy opoznienia, gdyby nie marudzenie spolecznosci nadal bysmy zekali na AC 1.0 ktory bylby dostepny dopiero za 1 -2 miechy (piew mial byc w ostatnie wakacje)

No to teraz sie bedziemy licytowac co kiedy mialo byc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A według planu Desian, ludzie mieli być społecznością zorganizowaną opartą na tej znanej np u pszczół, na nasze szczęście nie wyszło więc cieszcie się  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Macie własne zdanie i możecie marudzić że coś miało być tak a jest inaczej, robicie często to na co macie ochotę i wydajecie kasę na jakieś tak gry.

 

A miało być zupełnie inaczej :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności