Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja też tak uważam, śledząc wątek na temat Redeemear od początku jego powstania znam oczekiwania społeczności wobec tego statku i bardzo byłem zawiedziony słysząc że to typowy drop ship, owszem on miał spełniać funkcję statku przewożącego załogę ale jako bonus, ponieważ to duży statek i danie mu tak olbrzymiej ładowni stawiało by go w szeregu z merchantshipami, stąd krzesełka i dodatkowa funkcja.

Jednak od zawsze był to Gunship, a patrząc na jego pierwotną specyfikację wcale tak się nie prezentował, można było powiedzieć że to przeciętniak w swojej klasie wielkości ( o czym pisałem już wcześniej oceniając go raczej negatywnie w tym aspekcie ). Społeczność ostro zareagowała i nie dała się łatwo uciszyć, więc można te zmiany przypisać jej działaniu.

 

Oczywiście to nie oznacza że finalna specyfikacja się jeszcze w między czasie nie zmieni na lepszą czy trochę gorszą, jednak trudno powiedzieć czym by to było spowodowane.

 

Zaraz po zmianach jak euforia z tym faktem związana przeminęła, również pomyślałem aha cwaniaczki chcą zwiększyć sprzedaż.

Słabo idzie cena zniechęca to zróbmy na chwilę lepszego powera i wszyscy się rzucą, później jednak pomyślałem, ok tak mogło być tylko dlaczego nie zrobili to zaraz po okresie wygaśnięcia zakupów z LTI ???

 

Przecież wiadomo że jak za dwa dni statek wejdzie w okres sprzedaży bez tego dodatku to jego atrakcyjność jeszcze bardziej upadnie !

 

Chyba z punktu widzenia marketingu oraz przy założeniu zadbania o formy ucieczka kasy z gry, nie powinno im zależeć na sprzedaży tego shipa w zwiększonej ilości w pakiecie z LTI i to tylko przez ostatnie dwa dni.  Raczej powinni pokazać że statek jest dobry i zapewnić mu sprzedaż w standardowej formule, co powinno przekonać tych wszystkich dla których LTI to nie jest jakiś totalny wyznacznik.

 

Dlatego skłaniam się bardziej do wersji z naciskiem społeczności i zwiększenia pazura statku dla jego ogólnego wizerunku, choć nie odrzucam czystej formy marketingu, to po prostu nie do końca mi tu wszystko pasuje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutna wiadomość dla czekających na latającego Redeemera: jeszcze nie teraz.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę udział w tej dyskusji.

Ogólnie statek mi się bardzo podoba z zewnątrz i wewnątrz. Nie oszukujmy się wygląd jest jednym z głównych kryteriów zakupy statku. Później opcja uzbrojenia czyli mogę latać tylko z bambi lub turret (powód myszka)

Niestety cena jest naprawdę zabija szczególnie na mój portfel. Już na niego oszczędzam....

no chyba, że ktoś mi wskaże coś też fajnego z wyglądu z uzbrojeniem tego typu i nie tak drugiego.

PS. Co to jest grey market i ten LTI


-----------------------------------

Moja flota:
1. Cutlass Black
2. Mustang Alpha

Pozdrawiam
Dariusz Kaczmarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

- Gray market - Rynek wtórny jeśli można to tak nazwać, ludzie kupują po kilka egzemplarzy statków i sprzedają je po swojej cenę po tym jak CIG ściągnie np sprzedaż koncepcyjną ze strony.

link do marketu: https://www.reddit.com/r/Starcitizen_trades/

od siebie dodam że sam kupiłem tam 2 statki i obyło się bez problemów.

- LTI -  Lifetime Insurance Clarification - Ubezpieczenie statku które masz dożywotnio.

Link: https://www.robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/12986-Lifetime-Insurance-Clarification

 

Co do samego Redeemera szkoda czekałem że w najbliższym czasie sobie nim polatam. Ehh..


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to chyba go trochę rozbroili.... dawać mi więcej działek!!!! :P


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to (w sensie Ursa) się niczego nie trzyma, wisi se w powietrzu od tak... IMO bullshit :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

oj czepiasz się, a zaczep to zaraz musi być jak skobel od zachrystii?
Może to inna technologia ale nawiązując do tematu to czego trzymają się np. stopnie do kabiny w kartu-al?

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty @Nexus chyba stalkujesz nasz kanał na Discordzie :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frosty a to coś nowego, kurde nie wiem może jak śpię. Możesz podać jakieś pikantne szczegóły....? 


Nie mam w zwyczaju kogokolwiek dręczyć (przynajmniej świadomie) no i do tego chyba trzeba mięć zainstalowanego Discorda? :aha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naah. Discord działa z przeglądarki. A co do Redeemera z URSA, to mieliśmy długą dyskusję na Discordzie.

 

Cytat

Zgudi - Wczoraj o 00:35
A to co za cudo. Podwieszany ursa rover?(edytowane)
Khirion - Wczoraj o 09:36
Fajnie by było, ale to chyba tylko grafika fan made
@Khirion#6453 nie koniecznie, w SC ma być bardzo dużo militarnego ekwipunku to co teraz mamy to tylko namiastka w 2.6 już wszystko wygląda zupełnie inaczej i moim zdaniem dużo lepiej ( stroje, hełmy i kombinezony ), bardziej kozacko technicznie i ładnie, szczególnie wersje armorów w Star Marine mi się podobają. Nie zdziwię się jak to będzie hełm oddziałów specjalnych ( wyposażonych w armor z serwo mechanizmami ), robiony specjalnie pod fabułę SQ'42 a może nawet będzie w PU heheh kto wie :wink:
@Zgudi To akurat jest możliwe, Redeemer od zawsze pod ogonem miał windę do dzwigania i przeożenia ładunków w dodatku górna grodź prowadząca do małego schowka może być przerobiona na właz z którego to można by się przenieść do Ursa Rover.
Jedno tylko mi się nie zgada Ursa ma chyba otwierane tylne dzwi na zewnątrz ale sprawdzę to bo pamiętam że na filmiku koleś wychodził z tylnej rampy
i jeśli tak to wtedy nie da się wejść do Ursy
Zgudi - Wczoraj o 13:40
Na pewno się zmieści pod tym skrzydłem, ale czy będzie toto aerodynamiczne? :smiley:
Tommy Rich - Wczoraj o 13:41
Będzie bo nic nie jest zasłaniane a masa Redeemera i tak mocno skierowana na przód
może wtedy być nieco wolniejszy
jednak jego silniki są potężne i regulowane
w zależności od masy mogą przesunąć srodek ciężkości Redeemera
Ja się zawsze zastanawiałem czemu marnują tyle miejsca na ogonie tego statku
do tąd wyobrażałem sobie taki kontener z broią i amunicją
ale teraz widzę ze można ten statek lepiej doposarzyć :stuck_out_tongue:

Dalej też było ciekawie... tylko już mniej na temat Redeemera

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No wodzisz nawet tego nie wiedziałem, no nic trzeba by jeszcze mieć czas aby to wszystko czytać, a o pisaniu nie wspomnę...:rotfl:

Nie wiem tylko nadal @Frosty co i gdzie ma tu związek ze stalkingiem? No chyba że to była jakaś metafora...

P.S. Swoją drogą to dyskusja wymyka się z merytorycznego nawiązania do tematu.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi bardziej o fakt, że jak wrzucam coś na Discorda, to ty krótko po tym wrzucasz to na forum :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności