Skocz do zawartości
Stalowy Szczur

Lti tylko za prawdziwą kasę?!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy zauważyliście, że teraz wszystkie nowe statki są bez LTI, chyba że kupuje się je za prawdziwe hajsy? Czy im do reszty odpieprzyło? Nie dość że wiecznie tylko dodają i dodają nowe statki, a mamy prawie połowę 2018 i ledwo mały kawałek tych obiecanych ponad 100 systemów jest "grywalny".

 

Nie dość im że tylko dla zakupów za prawdziwą kasę dodają do tych lepszych typów coś (autko albo czołg)? To już serio jest jakaś poracha, co się wyrabia ostatnio z tą grą? Chris chyba sobie jaja robi z normalnych osób co to kupiły


Zawsze najlepszych rad udzielam sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do dodawania statków - niech dodają. Statki wychodzą i będą wychodzić. Nie oszukujmy sie ta gra zawsze była/jest/ i będzie o statkach. Ponoć nad statkami pracują inne zespoły specialnei do tego zatrudnione - dlategoż nie wiem czy powinno sie ich przenosić do innych działów. W skrócie nie wchodze w to.

Co mnie jednak burzy jest - absurdalna cena oraz ograniczenie LTI do warbound. Dodatkowo nie lubie kiedy goście którzy wydali 1k mają "dostęp" do informacji a mi świeci czerwony znak stopu.

Na spectrum był temat - "Whoever came with Hercules pricing tag should be shot". Temat był wczoraj. Dzisiaj już go nie ma. Zdecydowanie mimo zdziebko triggerowatego tytułu nie był toksyczny. Coraz bardziej rodzi sie podział - ważniejszy jest kto wydał więcej kasy. Niech robią tak dalej - wykupie bilecik na citizencon tylko dlatego żeby im "cosik" powiedzieć.

Edytowane przez Jakkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej macie timeline (do stycznia) ogłoszeń nowych statków. Ostatnio z grubsza wychodzi 1 ogłoszenie / mc. Spoko, możliwe że te statki tłucze kto inny niż całą resztę, ale liczy się też optyka. Bo to, że wiecznie jakieś są wpływa na postrzeganie gry - również przez ludzi z zewnątrz.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ale temat LTI jak dla mnie jest skandaliczny. Rozumiem że potrzebują ciągle wpływu świeżej gotówki (względy ekonomiczne - wiarygodność dla banków, podtrzymywalność, etc), jednakże teraz tak naprawdę postępują wbrew wcześniej dawanemu słowu (że koncepty podczas pierwszej sprzedaży zawsze będą z LTI). Jasne, już wcześniej je złamali gdy była mowa że LTI nie będzie po jakiejś konkretnej dacie. tak więc czemu w sumie się dziwić. Tylko że jeśli ktoś bierze krypę za store credit i w tej pierwszej fazie dostaje 6 m-cy LTI, to już jest słabe.

 

@Jakkus mnie nie przeszkadza to, że goście co więcej wydali mają wcześniej przedsprzedaż. To tak jak z klasą biznes w samolocie - kto jest z ekonomicznego punktu widzenia "lepszym" klientem, ma coś wcześniej. Concierge dużo perków nie mają. Przecież taki sam patent masz z contentem dla subskrybentów - też na głównej widać, ale nie wleziesz bez aktywnej subskrypcji. To ma zachęcać resztę towarzystwa do dołączenia do danej grupy.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe statki będą się pojawiać, bo przecież nie zwolnią artystów od pojazdów przed wydaniem gry, ale trochę źle do tego podchodzą, bo mogliby bardziej aktywnie wracać do starszych jednostek, które czekają na wymodelowanie albo rework, jednakże tutaj też trzeba mieć na uwadze fakt, że do niektórych statków nie mogli wrócić z powodu braku odpowiednich mechanik w grze lub braku zarysowanej linii designerskiej dla danego producenta (jak Origin).


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz ty mi jak chłop chłopu, co to ma wspólnego z lti? I tym jak sprzedają ostatnio te krypy? Sam się nie kapnąłem, że nowe są praktycznie co miesiąc! A tu jak nie kupisz za gotówkę (co Europejczyka bije w dupę podwójnie bo PODATKI!!!) to spadaj wieśniaku, masz 6 mcy.

 

No sorka, ale jak dla mnie to kop w dupę dla tych, co kiedyśtam dali Krzysiowi kasę i teraz wyszedł statek, który BARDZIEJ im się podoba niż dotychczasowe, ale wcześniej NIE MOGLI go kupić, bo NIE ISTNIAŁ. To mamy was w dupie, bierzcie pasata z kręconym licznikiem zamiast nówki z salonu. :picardfacepalm:


Zawsze najlepszych rad udzielam sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

:picardfacepalm:

Przecież jak kupiłeś wcześniej statek z LTI który ci się wtedy podobał, a teraz wychodzi ten "lepsiejszy" nowy, bardziej wypasiony to przecież robisz upgrade starego do nowego i masz nowego z LTI. W taki właśnie sposób dorobiłem się mojego capitala, a zaczynałem od snub fightera który akurat był kiedyś z LTI. Zresztą my przecież nie kupujemy statków tylko wspieramy projekt Krzysia. A Tygryski czy inne Kłapouchy są tylko obiecaną nagrodą za wsparcie Krzysia. 

A co do samego LTI - mocno je przeceniasz (temat ten już był parokrotnie poruszany i to nie tylko w naszym orgu, ale i przez samych devsów - ludzie naprawdę przeceniają LTI).


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam go trochę rozumiem. Jeśli nowy statek jest tańszy, niż to co ma się dostępne do przetopienia, to o upgrade sobie możesz pomarzyć. Opcji sidegrade ze zwrotem części kasy na store credit nie ma. A na pakiet z tonkiem nie przetopisz, bo takowy jest tylko za $$$ i co więcej dla kupujących bez VAT nie dość że się płaci mniej, to dostaje się bonus.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak sobie to tłumacz. Nieważne, co oni sobie tam gadają, jest tak że dasz kasę - masz więcej. Jest mega nie w porządku to, co się robi w stosunku do ludzi, którzy wcześniej dali im pieniądze. Jakiś rabat rozumiem, nie przeszkadza mi to - oczywistym jest, że potrzebują stałych wpływów środków.

Ale to co odpieprzają z lti nie jest i nie będzie dla mnie fair, nieważne jak będziesz się starał wybielić Krzysia i spółkę. To tak jakby ktoś Puchatkowi za kasę dawał porządny polski miodek, a za przetapiane podłą, chińską podróbę miodku pędzoną na ch*j-wie-czym.


Zawsze najlepszych rad udzielam sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat widzę zdechł... A gdzie indziej dalej się piecze. Nawet Bad news Baron napisał to i owo odnośnie nowej strategii CIG. I myślę że warto przeczytać i zastanowić się, quo vadis CIG?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nie zdechło na spectrum ludzie ciągle walczą...
https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/3/thread/cig-is-destroying-their-funding-model
Zaś CIG ciągle ignoruje - mimo zmniejszonego incomu z concierge/ artykułu/ waleniu w drzwi CIG przez półtora tygodnia. 

Edytowane przez Jakkus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdechło, zdechło. Co mnie obchodzi Spectrum, polska społeczność jest tutaj :). Tutaj jak widać wszyscy poza paroma osobami mają wywalone - a przynajmniej tyle można wnieść po aktywności w temacie. 

 

Podejście CIG na zasadzie "La, la, la I can't hear you" zalatuje mi na milę brakiem marketingowego doświadczenia branżowego, które najczęściej właśnie mści się w sytuacjach takic kryzysowym. A IMO jakiś kryzys CIG tutaj ma, skoro starzy backerzy (którzy może np. nie dają więcej kasy, ale są ambasadorami marki więc generują przychody ale w zupełnie inny sposób) są za przeproszeniem wkurwieni. Temat powinien być zaadresowany listem od Chrisa i to już jakiś czas temu. Niechże w końcu zatrudnią specjalistę, a nie Sandi udaje omnibusa, bo o ile radzi sobie z wieloma rzeczami to tutaj chyba temat przerósł VP of Marketing w CIG 😐...

 

Cóż, wnerwią więcej ludzi to polecą znów refundy a dsmród będze tańczyć z radości. Szczerze powiedziawszy ja mam już od dawna dość podejścia CIG w wielu sprawach (wliczając totalne olewanie serwisów tworzonych przez społeczność, zrobienie listy linków na CIG przerasta ich siły od 4 lat, a na zapytania odnośnie związanych z tym rzeczy odpowiedź trwa tygodniami / miesiącami...). 

 

CIG be like:

tenor.gif?itemid=9375594

 

Dobre firmy poznaje się właśnie po tym, jak zarządzają kryzysem, bo niekorzystne zmiany trzeba umieć sprzedać - propagandę sukcesu to każdy debil umie klepać. Ale co ja tam wiem...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No tak mówić jak tak można 😁. Trzeba być "in touch" z ogólnym community 😉

Ale fakt jak CIG będzie tak traktować ludzi to spora część funduszy im przepadnie. Możliwie wedłuch ich kalkulacji posiadają dość kasy na developing i starają sie wyłuskać backerów z kasy.
Ewentualnie też to możliwy zabieg marketingowy - "sprawdzmy na ile możemy sobie pozwolić". Oczywiście widać dość spora ilość ludu ma to gdzieś albo nie widzi problemu.
Przez tych ludzi możliwe że CIG będzie nam skakać pokieszeniach jak chce, doputy dojdzie do tego że i oni walną w stół ale wtedy będzie za późno.

No nic trza albo robić refund albo czekać na reakcje. Ewentualnie porobić smordu na outside żeby zwrócić uwage CIG.

Edytowane przez Jakkus
Correction

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelają sobie w kolano, mocno, bo ja np jak nie mam kasy "teraz" ale wiem, że jakiś statek będę chciał kupić za jakiś czas, to kupuje za kredyty i miele i jak przychodzi pora deszczowa w amazonii mego portfela, to kupuję z tym nieszczęsnym LTI. A teraz, cóż, chyba skończy się taka moja praktyka, bo już nawet tanie statki z LTI mi się w zapasie kończą, wiec z CCU też zdechnie niedługo.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja mam do odkupienia z buybacku kilka pchełek z LTI. Kto wie, może jeszcze na tym będzie się dało zarobić... Chyba że ktoś z aktywnych AD będzie potrzebować, to dostanie po kosztach.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli to zrobić trochę inaczej, tj, LTI tylko do Warboud, ale same pakiety Warboud mogłby być finansowane w 40/50/60% z kredytów. To by chyba bardziej przeszło. No i CR powinien zaadresować obecną sytuację listem czy inną formą komunikacji, bo hejt będzie się powiększać dopóty dopóki nie zostanie to wyjaśnione oficjalnym kanałem.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności