Skocz do zawartości

Ankieta: Statki Czwartej Fali (podejście czwarte)  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jaki typ statku głosowałeś?

    • Statek SAR (Search & Rescue - ratownictwo)
      2
    • Liniowiec / Transportowiec
      6
    • Statek szturmowy / abordażowy
      7
    • Statek zwiadowczy
      1


Rekomendowane odpowiedzi

I jak poprzednio  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Tym razem wygrał Twin-Fighter, czyli:

  • Aegis Bulldog-class Twin-Engine Deep Space Fighter :)

A stawiacz min/trałowiec wypadł z rywalizacji :(

 

Jak na razie: Liniowiec i Szturmowiec idą łeb w łeb (wyraźnie wygrywa ten drugi) :)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostanę abordażowiec!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Gadać mi, co za idiota głosował na liniowiec!? :pirate::tongue:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja jestem tym drugim :)

Zwiadowczy mamy już Hornet

Za SAR robi Cutlass RED

A do szturmu i abordaż to trzeba mieć "mięso armatnie" którego nie mamy

 

Zresztą od dziś moją motto to:

 

"Żyj i pozwól żyć innym"

 

a nie jak dotychczas było:

 

"Lataj w wielkim kosmosie Star Citizen,

poznaj ciekawych ludzi i ... zabij ich" :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotować się do abordażu! Yaaaaar!


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te głosowania zakrawają już pod absurd, chyba będą je robić dopóki nie skończą się statki, na które można głosować.

Dalej wierzycie w to, że Chris daje wam możliwość wpłynięcia na to, co pojawi się w grze (a raczej pledge shopie, bo w grze to to nigdy się chyba nie pojawi)?

...Zagłosowałem na SAR, może przynajmniej doda jakiś powiew świeżości do rozgrywki. Wiecie, np. ekipa ratunkowa wyposażona w te statki szukająca ocalałych z katastrofy "Titanica"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jak byś czytał uważnie to, co cała Szanowna Redakcja tutaj i na stronie produkuje to byś wiedział że Chris na ten temat już pisał. Statki były wstępnie wybrane - my tylko ustalamy co pokażą i nad czym będą pracować najpierw.

Jeśli nie wierzysz, że gra wyjdzie czy że coś się w niej pojawi, zawsze jest opcja zwrócenia się do supportu o zwrot wpłaconych pieniędzy. Nikt nie obiecywał że ją skończą ot tak, a patrząc na tempo developmentu i poziom szczegółowości to wg mnie i tak źle nie jest.

Popatrzmy np na takie DayZ, które w alpha wersji kwitnie ile już miesięcy? Czy wiele gier które z development hell nosa nie wystawiają a raporty o postępach rzucają raz na ruski rok?

 

Chris ma jasno określoną wizję gry. Gracze mają na nią wpływ, ale to on decyduje. I tak być powinno.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja już się wietrzyłem, dziękować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jestem za jednostką szturmowo-abordażową i na taką też głosowałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Choć taki liniowiec, byłby łakomym kąskiem dla handlu organami :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zerat_KJ: Jestem świadomy tego co umieściłem, i wiem że ta piosenka jest z bajki dla najmłodszych, bodajże z Leniuchowo czy jakoś tak.

 

Hmmm, a to nie było tak, że on da nam do wyboru 4 statki które się pojawią na 100%, a reszta "możliwe, że będą, możliwe, że nie"?


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zwyczajnie marketing - Panie - marketing  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Obrazek nic nie kosztuje ... ( no może 2 h pracy grafika i 2 h wytycznych Pana CR )

A tzw. Społeczność jest szczęśliwa, że ma "możliwość wpływu" na ostateczny kształt jej ukochanej gry ... :devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nikt nie zmusza do zakupu? Można prosić o zwrot swojego wkładu finansowego? Więc o co cho, bo już nie rozumiem... Czuje się strollowany pisząc to... 

Edit: a za głos się nic przecież nie płaci (tak wiem, trzeba mieć status backera, ale nie o to mi chodziło).

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jestem przekonany, że to będzie właśnie tak. 

Aktualnie wybieramy kolejność statków na 4 falę, a później się okaże, że pozostałe nie wybrane pojawią się już bez głosowania w 5 fali  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Jak byś czytał uważnie to, co cała Szanowna Redakcja tutaj i na stronie produkuje to byś wiedział że Chris na ten temat już pisał. Statki były wstępnie wybrane - my tylko ustalamy co pokażą i nad czym będą pracować najpierw.

Jeśli nie wierzysz, że gra wyjdzie czy że coś się w niej pojawi, zawsze jest opcja zwrócenia się do supportu o zwrot wpłaconych pieniędzy. Nikt nie obiecywał że ją skończą ot tak, a patrząc na tempo developmentu i poziom szczegółowości to wg mnie i tak źle nie jest.

Popatrzmy np na takie DayZ, które w alpha wersji kwitnie ile już miesięcy? Czy wiele gier które z development hell nosa nie wystawiają a raporty o postępach rzucają raz na ruski rok?

Chris ma jasno określoną wizję gry. Gracze mają na nią wpływ, ale to on decyduje. I tak być powinno.Nie no, zwrotu pieniędzy nie chcę bo nie miałbym na co narzekać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Wolałbym żeby nie robili tego typu ankiet, bo to tylko zwiększa im ilość obowiązków względem społeczności do spełnienia, co zaowocuje opóźnieniem prac i w konsekwencji także i premiery gry. Serio, wolę mieć 4 statki mniej ale móc sobie zagrać już miesiąc wcześniej, dodatkowe statki mogliby dodać potem. A tak to ludzie nakupią obrazków statków i potem będą gadać, że chcą to w grze jak najszybciej itp.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze te statki i tak były planowane!!!


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statki są planowane, a ankiety służą do -zasugerowania- CIG na czym mają się skupić, zrobić pierwsze.

 

A tak na prawdę maja taka funkcje jak każda inna ankieta - poznać 'tanio' i z dużym prawdopodobieństwem oczekiwania społeczne.

Liczymy się tylko jako statystyka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oj tam dlaczego tak dramatycznie ...

Zwyczajnie zapomnieli napisać:

 

Przed zakupem zapoznaj się z treścią wizji Pana CR zamieszczonej na stronie RSI bądź skonsultuj się z Kolegą lub posiadaczem konta na RSI gdyż każdy niewłaściwy zakup zagraża Twoim finansom lub życiu i zdrowiu psychicznemu.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Sugerujesz, że nim się w to wpakowaliśmy, byliśmy zupełnie zdrowi?...   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_woot.gif">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No co Ty?

Ja jestem zwyczajnie nienormalny ...

Jeśli CR nie zrealizuje swojej wizji w 2016 to mam przesra ...  (  tak twierdzi mój psychiatra który również kupił SC :devil: )

Dlatego kupuję nowe statki w obawie o moje zdrowie psychiczne ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie spojrzalem na moje konto na RSI... Tak wyszło, że pierwszą pozycją zostało "Shut up and take my money". Chyba juz za późno na troskę o zdrowie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności