Skocz do zawartości
KrystianW79

rekrutacja zakończona Zgłoszenie KrystianW79

Rekomendowane odpowiedzi

• Kim jesteś?
    Witam mam 30+ gram przeważnie wieczorami jak mi rodzinka da ;)
  • W jakie gry chcesz z nami grać?
    Star Citizen
  • Czego od nas oczekujesz?
    zabawy
  • Co możesz nam zaoferować?
    wsparcie, zabawę
  • Jakie masz zainteresowania?
    bitewniaki, gry, film, książka
  • Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
    szukałem w google "polski klan star citizen"
  • Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
    niekoniecznie (czasami brakuje czasu a niechciał bym brać zobowiązań których potem niebędę mógł dopełnić)
  • Dodatkowe uwagi
  • Link do profilu na RSI
  • Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
    nie
  • Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
    main
  • Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
    freelancer
  • Czy jesteś zainteresowany/a RP?
    tak
  • Posiadane statki w Star Citizen
    Freelancer, Hornet F7C
  • Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam w naszych szeregach :) - jeśli będziesz mieć pytania odezwij się do kogoś z nas i pomożemy. Odpowiednie dostępy już masz. 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez ontuto
      Kim jesteś?
      Zacząłem zabawę w SC w 2015. Potem przerwa. Grałem w czołgi i statki ale na tyle spłycają te gry, że zerknąłem co słychać w SC. W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen. Czego od nas oczekujesz?
      Dobrej zabawy. Co możesz nam zaoferować?
      Miłe towarzystwo. Jakie masz zainteresowania?
      Różne różniste np. technika wojskowa, historia, literatura S-F i fantasy itp. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Internet. Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Z czasem pewnie tak. Dodatkowe uwagi
      Brak. Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/ontuto Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      nie Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      main Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      walka, eksploracja Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      nie Posiadane statki w Star Citizen
      mustang alfa, aurora Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez James_PL
      Kim jesteś?
      Jestem graczem 40+ :) i lubię sobie pograć choć nie mam za wiele na to czasu. Ale SC zrobiło na mnie wrażenie więc... W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen i inne :) Czego od nas oczekujesz?
      Pomocy i dobrej zabawy Co możesz nam zaoferować?
      Pomoc i dobrą zabawę Jakie masz zainteresowania?
      Generalnie lubię sobie pograć Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      GA.org Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      jeszcze nie wiem co i jak Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/James_Poltropia Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      Współpracować Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Tak Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez Ferwex
      Kim jesteś?
      Piotr. Lat 42 [może mnie to nie dyskwalifikuje :) ] . Gram w wiele tytułów, przeważnie w towarzystwie Dedala. Od 15 lat pracuję w branży medycznej. 18 lat temu miałem wypadek i poruszam się na wózku, ale to jest akurat pozytyw :) mogłem się nie poruszać ;) . Mam do tego ogromny dystans więc luz. W dobytku żona i córa.
      W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen, Elite Dangerous, może niebawem w The Division 2 Czego od nas oczekujesz?
      Fajnej zabawy, kultury w miarę możliwości, czasem wsparcia Co możesz nam zaoferować?
      Swój czas, którego jak każdy wiele nie ma. Jeżeli tylko będę potrafił to pomoc w grze. Co do jakichkolwiek zadań związanych ze społecznością, to jestem otwarty. No i oczywiście wsparcie :) Jakie masz zainteresowania?
      Dużo czytam (jedynie horrory są poza moją listą zainteresowań) Bardzo lubię historię. Sport niestety już tylko w TV, ale dużo. Muzyka - lubię słuchać. Gry - bardzo, ale bez ciśnienia. Jeżeli trzeba to się zepnę, ale bez przesady, już to przechodziłem. Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      szukałem informacji o SC, odświeżyłem po dołączeniu do GA Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Jeżeli będzie coś czym mogę się zająć, to podejmę wyzwanie Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Ferwexus Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      PVE (handel, wydobycie, craft) PVP - w razie potrzeby jestem do dyspozycji Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      Nie grałem w RP, ale nigdy nie jest za późno Posiadane statki w Star Citizen
      cutlass black, myślę o wydobywczym Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
      Dedal
    • Przez LiPeK
      Kim jesteś?
      Jestem LiPeK :). Grywam w różne gry (EFT, SC, E:D, DayZ) kiedy czas pozwala (praca, rodzina).
      Star Citizen mnie zauroczył po obejrzeniu CitizenCon w 2016 roku. Skusiło mnie to do wykupienia paczki z Mustangiem. W jakie gry chcesz z nami grać?
      Star Citizen, Elite: Dangerous, EFT i inne Czego od nas oczekujesz?
      Dobrej zabawy :) Co możesz nam zaoferować?
      Towarzystwo do grania. Służę pomocą początkującym. Jakie masz zainteresowania?
      gry, programowanie Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Dostałem zaproszenie do oraganizacji w SC (daaaawno temu) Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Nie wykluczam, ale czas pokaże. Dodatkowe uwagi
      Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/LiPeK002 Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      S0SPL, ATERDRACON, SFOTU, SARMATIA Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      poboczną Co chcesz robić (preferowany styl gry)?
      wszystko po trochu, zdecyduję później Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      nie mam nic przeciwko Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang Alpha Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
    • Przez trurl3
      Kim jesteś?
      Facet w słusznym wieku (emerytalnym) ciągle pracujący z zamiłowaniem do fantastyki i gier raczej PvE. W jakie gry chcesz z nami grać?
      SC Czego od nas oczekujesz?
      Dobrej atmosfery, niezłej zabawy w towarzystwie sensownych ludzi, przymklnięcia oka na drobne błędy i współpracy. Co możesz nam zaoferować?
      Umiarkowane (w miarę możliwości zdrowotnych) zaangażowanie w grę i całą wiedżę jaką mam lub zdobędę w grze i poza. Jakie masz zainteresowania?
      Komputery, elektronika, fantastyka, gry typu PvE oraz w rodzaju LOTRO Skąd dowiedziałeś/aś się o Ater Dracones?
      Didcord w tematyce SC Czy chcesz pełnić jakąś funkcję w naszej organizacji?
      Mechanik, serwisant Dodatkowe uwagi
      Tu na razie nie mam co pisać. Czas pokaże... ;) Link do profilu na RSI
      https://robertsspaceindustries.com/citizens/Stasyk Czy przynależysz już do jakiejś organizacji w Star Citizen?
      Deep Space Explorers Czy Ater Dracones będzie dla Ciebie organizacją główną (main) czy poboczną (affiliate)?
      Eksploracja, handel, transport itp Czy jesteś zainteresowany/a RP?
      nie Posiadane statki w Star Citizen
      Mustang Alpha, Avenger Titan Jeśli polecił ci naszą organizację jakiś użytkownik tego serwisu, wpisz jego nick z forum
      Vanter
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności