Skocz do zawartości
Usunięte konto

Kwestia chłodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Czy każdy z Was jedzie na powietrzu ? Osobiscie używam chłodzenia wodnego a jedyny wiatrak jaki kręci się w obudowie to zasilacz corsair rm 1000.

Jakie temperatury cpu gpu osiągacie w SC ?


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie są twoje specyfikacje? :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek i7 3770k

Grafika Zotac GTX 780 amp! Dwie sztuki w SLI

Ram 16 gb corsair vengeance 1600 mhz

Hdd 120 gb ssd, 1tb hdd + 1 tb hdd external

Mainboard chwilowo gigabyte b75d3v

Zasilacz corsair rm1000

Obudowa big tower antec


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżamy temat:

Szukam chłodzenia procka :) , działam obecnie na stockowym chłodzeniu intela i najwyższy czas podkręcić procek..

Procek i5 3570 K

 

Nie stać mnie na chłodzenie wodne, obudowa to Gladius M40 (na stronce piszą, że wejdzie chłodzenie do 157mm).

 

Jakie macie coolery? Coś polecacie?

Obecnie szukam zbliżonego do tego coolera http://www.komputronik.pl/product/255854/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/Thermalright_HR_02_Macho_Rev_B.html

tylko nie mam pojęcia czy to to jest dobre...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade na powietrzu dla CPU i GPU
CPU temperatur dawno nie sprawdzalem
GPU tym chlodzenia znanego z tutanow
375584-nvidia-geforce-gtx-titan.jpg?thum
Normalny tryb pracy - max 85 st. C
Tryb glosny (podczas pracy softu do podkrecania grafiki) - 65 st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni Macho Blach White wszedł w budę M40: http://forum.benchmark.pl/topic/93883-silentiumpc-gladius-m40-thermalright-hr-02-macho-black-white/

 

Co do propozycji Morele to widzę, że różnią się budową. Wydajnością o 10 CFM na korzyść dwóch wiatraków. Hałasem też się, różnią.. Ten z dwoma wiatrakami cichszy od tego z jednym wiatrakiem.. Zastanawia mnie ta głośność, lubię jak jest cicho, obecnie komp jest ledwo słyszalny. :) i dziwi mnie, że 2x wentki są cichsze od jednego. Różnią się jeszcze wagą, 0,8 kg i 1,1 kg.

 

To mam teraz zagwozdkę, nie wiem jak z efektywnością obu rozwiązań :/ Jeszcze zastanawiam jaką pastę termo-przewodzącą. Wystarczy ta z chłodzeniem czy lepszą?

 

No i czy mi się tam ram zmieści? :P Oglądam, filmiki YT i zastanawiam się, czy to to wejdzie mi nad ram... Zakładam, że wejdzie bo u innych wchodzi..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności