Skocz do zawartości
Dako

Drake Herald

Rekomendowane odpowiedzi

O tym już było mówione wszystkie statki hangar ready i dodane do normalnej sprzedaży w pledge store będą miały swoje crosschange updaty.

Pytanie tylko kiedy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladius jest ale bez LTI więc również dokupiłem drugi raz to latające "paskudztwo".

Jak kiedyś go zrobią i nie będzie jeszcze do niego opcji CCU to ustawię je oba w najciemniejszym kącie hangaru. Może nikt nie zobaczy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na jednak nie kupie trzeciego, ale zastanawiam się nad Reedemerem, tylko kurcze ja chyba już za dużo wrzuciłem w to kasy niebawem będzie ponad 3k !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze do supportu zapytanie czy Herald będzie mieć x-chassis...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja mogę napisać, ale właśnie sobie zdałem sprawę że Herald to concept ship, co oznacza że jest sprzedawany jakieś 20 % taniej, bo czekają go jeszcze dwie sprzedaże.  A to w praktyce znaczy że nawet jak będzie miał x-chassis to na takiego Gladiusa się go nie zamieni bo on aktualnie w stałej sprzedaży jest po 90$  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Zyskają jedynie Ci co go wymienią na droższe zabawki, w moim przypadku Cutlass ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w teorii puki nier bedzie oficjalnej premiery bedzie Cross chasis z kazdego na kazdy puki docelowy jest drozszy i jest flight ready

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma tego jako paczka, ino standalone ship, to bym Lassie przetopił i kupił drugiego, ale stracę wtedy dostęp do gry

 

PS.

PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI PUKI

 

http://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/poki-co;8475.html

 

Sorry, ale już nie wytrzymałem :<

  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ktos tu nie spodziewa sie hiszpańskiej inkwizycji...


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh niezłe, Heraldeon  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> No jak by to brzydactwo miało dostać cloaking devices to Ci co nie kupili niech żałują :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wersja cloack ma tylko jeden silnik ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">
kurde, musieli ten ogon tam wsadzic ? ;/

@ Quelen odpusc sobie, polonistki tez probowaly ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że w sytuacji zagrożenia ogon odpada, a pod spodem jest brakujący silnik   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_teehee.gif">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przerobiłem trzysetkę na Heralda. A co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie kupiłem 2 Heraldy. Nie mogłem się oprzeć LTI.


I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those… moments… will be lost in time, like tears… in… rain. Time… to die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wariat ! heheh tak naprawdę ja już mam 3, a w planach kolejny, więc będziemy się bawić w "kto ma więcej", a co i tak inni powiedzą że komuś szare komórki poumierały, to można przy tej okazji troszkę zdziecinnieć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przyznam, że od wczoraj jestem właścicielem trzeciego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Może założymy jakieś nieoficjalne Stowarzyszenie lub Klub Posiadaczy Najbrzydszego Statku w Galaktyce.

A za rok będziemy się licytować i opisywać kto szybciej i kto lepiej przerobił swojego Herald-a i czy było warto :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam limuzynę z LTI i Heralda z LTI, którego przerobie na coś lepszego, wydaje mi się, że to wystarczy jako ewentualne "statki awaryjne na brak EUC po pól roku przerwy od kompa"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Jedyny powód dla którego bym kupił kolejnego Heralda to żeby sprzedać w przyszłości, tuż przed premierą wersji ostatecznej, ale to 2 lata mrożenia środków....


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę na to w ten sposób.

Imho łatwiej i prościej kupować po trochu np. raz na miesiąc/dwa miesiące minimum taką Aurorę za 25 USD i budować sobie budżet na statki w grze niż jednorazowo w przyszłości wyskoczyć z 300-500 USD bo jest super statek który mi się podoba.

Piszę to z całą świadomością że ostatnia opcja pewnie dla nikogo z Nas "wspierających SC" nie jest to jakiś  wielki wydatek i problem . Ale jak to się mówi "ziarnko do ziarnka ... " itd. 

A znając CIG do czasu wydania gry na 100% nie raz będzie kolejny super statek/wyposażenie/uzbrojenie osobiste/gadżety który warto kupić ...

Inwestując stopniowo kwotę na przysłowiowe "waciki" za kilkanaście/kilkadziesiąt  miesięcy   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wallbash.gif">  będę miał niezłą sumę przed wyjściem gry i możliwość dowolnej konfiguracji mojej floty lub nadwyżkę  zwyczajnie zamienię na UFC co też pewnie znacząco ułatwi początkowy start np. w karierze handlarza :)

Oczywiście zbierając w ten sposób fundusze w SC kupując i złomując kolejne statki nie możemy tych pieniędzy wycofać lub sprzedać statków nabytych za te środki.

Inna sprawa, że jeśli coś pierd ... z SC i pójdzie nie tak to i tak nie będzie chętnych na kupno statków za żywą gotówkę mimo, że część z Nas będzie mogła to zrobić. ( Choćby po to aby za tak odzyskane pieniądze kupić bilet do USA i z widłami i pochodniami złożyć wizytę w siedzibie CIG :devil: )

Czego sobie i Wam nie życzę. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dako, bardzo rozsądne podejście, uważam podobnie, małe kwoty nie stanowią problemu a zawsze można sobie zbudować z nich ładną flotę.

Czasem tylko o tym zapominam, udziela mi się szał zakupów, małpi mózg itd... no i wtedy to już nie ma racjonalnego wytłumaczenia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Oficjalnie podaje że zamierzam kupić jeszcze 2 Heraldy, a inwestycję potraktuje jako pomoc dla tych w korpie, co nie mają teraz kasy a później będą chcieć coś zamienić na wersję z LTI - tak więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich zaimponowałeś mi. Brawo.

Ja jednak powstrzymam się z pomocą do wydania PU wówczas mam nadzieję "dorobić" się jako handlarz i wówczas wspomagać naszą Organizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Każda forma pomocy, scala naszą organizację i każdy może pomagać innym na swój sposób, cieszy mnie że Ty jak i zapewne wiele osób chce dołożyć ze swojej strony jakąś cegiełkę, zresztą poza samą grą o to w tym wszystkim chodzi... nie jesteśmy w kosmosie przecież sami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podwozie Heralda (od Sandi)

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Herald-pass06-render03.jpg

 

 

edit:

dodany nowy obrazek koncepcyjny

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności