Skocz do zawartości
Dako

Drake Herald

Rekomendowane odpowiedzi

Drake Herald – mały, opancerzony statek został zaprojektowany by zaspokoić te zapotrzebowanie i bezpiecznie dostarczyć informację z punktu A do punktu B. Wyposażony w mocny główny silnik (aby osiągać duże prędkości i generować moc potrzebną do skutecznego szyfrowania i zabezpieczenia danych), zaawansowane oprogramowanie szyfrujące i opancerzony rdzeń komputera, Herald jest wyjątkowy wśród osobistych statków kosmicznych dzięki temu, że został zaprojektowany tak aby go można było łatwo „wyczyścić” w razie zagrożenia przechwyceniem. Jednostka ta jest wyposażona w szereg zaawansowanych możliwości ochrony danych, w tym zapasowe podsystemy zasilania, ekranowanie EMP oraz zestaw anten wysokiej mocy do transmisji danych.

 

"Tu będzie obrazek"  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

Kilka spekulacji z sieci dotyczących parametrów (zobaczymy co się sprawdzi)

Charakterystyka:

Opancerzony, szybki, dobry komputer/baza danych/oprogramowanie, tarcze EMP, system antenowy. 
Uzbrojenie:
2x Type1 - S2
1x Type2 - X

Mniejszy niż Aurora

17m  x 8m  x 4m
W porównaniu do Aurory lepszy zespół silnikowy, lepsze silniki manewrowe i tarcze a jednak lżejszy o 1000kg 

Brak możliwości wożenia ładunku.

 

W przyszły piątek rusza sprzedaż tego koncepcyjnego statku.

Cena 85 USD.

Jesteście zainteresowani zakupem?

Jeśli chodzi o zastosowanie to ten moment nie specjalnie widzę u mnie tego typu jednostkę ... Wg opisu zbyt małe pole manewru w zakresie wykorzystania w świecie gry. Choć spekuluje się o wykorzystaniu go w walce elektronicznej ...

Może zmienię zdanie jak zobaczę pewne parametry no i przede wszystkim ten, no najważniejszą rzecz czyli obrazek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Warto się zastanowić czy nie kupić go tylko dla samego LTI (może być przereklamowane) a następnie kiedyś jeśli będzie to już możliwe (2015) dokupić do niego CCU (Cross-Chassis Upgrades) i przerobić go na coś ciekawszego już z LTI np. Connie czy coś równie dużego.

 

Ps.

Jest jeszcze jeden prawdopodobnie plus sprzedaży Heralda a mianowicie taki, że ceny na "grey market" powinny spaść do racjonalnych poziomów (przynajmniej jeśli chodzi o Aurory) ... :tongue:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

85 USD?

szlg...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_verymad.gif">

No ale serio, no to jest idealny stateczek dla mnie :pinch:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle szybkie i dobrze opancerzone statki szybko znajdują swoje liczne zastosowanie w niemal każdej grze, więc i tu może być podobnie, jako szpieg jest idealny.

Gdyby miał choć trochę miejsca do przewozu dóbr byłby idealnym kurierem i dostawcą małych pilnych ładunków a tak to trochę lipa, słabe uzbrojenie też nie czyni z niego kozaka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Cena i obecność LTI, to będzie główny atut zakupu statku, faktycznie przeróbka w przyszłości na coś innego wydaje się być kusząca :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Myślę, czy nie zmielić Horneta, zakupić za to Heralda, a później jak już się będzie dało (o ile się będzie dało) zrobić mu upgrade do Horneta z LTI...


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kto kupuje Heralda?

Pomijając jego specyfikę to ja dla LTI (wiem, wiem bzdura) kupię sobie jednego lub dwa i za pomocą CCU przerobię na Freelancera, Connie lub coś jeszcze większego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

A tak poważnie to dla kogoś kto nie ma a chce mieć w przyszłości coś dużego z LTI to chyba przysłowiowy "ostatni gwizdek" aby załapać się na taką możliwość.

Kolejne koncepcje by CIG to większe i jeszcze większe statki (czytaj za większe i jeszcze większe pieniądze).

Zawsze pozostaje "grey market" ale zwykłe Aurory są tam po minimum 130 USD ... ( no i nie możemy ich giftować/sprzedawać a po przetopieniu dostajemy cenę ze strony RSI czyli jesteśmy "w plecy" )

Więc brać i nie pytać po co ... Za 2-3 lata po wydaniu SC będzie jak znalazł :devil:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno TO COŚ to Drake Herald ...

WTF ???

Jeśli to prawda to:

Panie CR za co?

Cośmy Ci uczynili?

Jak ja się na forum i w kosmosie z czymś takim teraz pokażę ?

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

 

Stosowny (nie mój) komentarz

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... zobaczę co wrzucą w pakiet z tym "czymś", kupie przyszłościowo dla LTI (tak wiem, głupi Dastro...) I zmiele paczkę z 325a dla wyższych celów w przyszłości.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

BTW, te nowe koncepty są w wersji "paczkowanej" czy tylko stand-alone... bo nie pamiętam! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe koncepty jak na razie to tylko statek bez pakietu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

A Herald jak to u DRAKE'a wygląda przedziwnie, zresztą można się było spodziewać i tak kupię dla LTI i późniejszego upgradu ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też oczywiście kupię  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Liczyłem, że to będzie statek mały, szybki ale pancerny z ekranowaniem wyposażenia elektronicznego, wyposażony w potężny komputer ukryty głęboko w zabezpieczonym kadłubie z systemami antenowymi w zasobnikach itp Miałem nadzieję, że będzie podobnie wyglądał jak ta koncepcja z forum RSI na obrazku poniżej. No ale o gustach się nie dyskutuje i pewnie to co mamy też się ludziom spodoba.

 

s_oslash_renbendt_ship_concept_by_sonobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko koncepcja, a wiec maja kilka(nascie) różnych rysunków jak to może wyglądać , a wszystko jeszcze moze sie zmienic, szczegolnie jesli dostaną feedback, ze sie ludziom nie podoba.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/195061/drake-herald-image-may-be-a-recon-ship/p1
Tak na 2/3 dlugosci 1 strony Ben potwierdza ze to Herold

Zgodze sie z faktem ze to typowy Drake (kabina z cutlass i asymetryczny) ale nawet caterpillar w swej asymetrycznosci jest ladniejszy

Czekamy na wiecej rysunkow

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

... to może znaczyć wszystko, nawet że tego obrazka nie ma, a to, że jest na nim Herald to zbiorowa halucynacja.

 

Choć, pewnie masz racje.

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownierz licze na zwrot akcji, bo to wyglada na scout'a / trackera, nie na info runner ... gdyby nie ten styl Drake'a to bym bardziej watpil w ten rysunk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam coś, za co pewnie wielu czytających post mnie zniszczy ale.... mi się tam ten Herald w swej dziwaczności bardzo podoba  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Zresztą ja lubię dwóch producentów DRAKE i AEGIS  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest na stronie RSI i nadal mi się nie podoba  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/14249-UEE-Intercepted-Signal-The-Drake-Herald-Threat

 

I w sklepie

https://robertsspaceindustries.com/pledge/ships/herald/Herald

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieliłem Horneta, kupiłem LTI w pakiecie z Heraldem, czekam aż będzie CCU Heralda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem już dwa i rozpatruje kolejnego, bo mam bardzo ambitne plany zamiany tego statku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jednego ale wstrzymam się z kolejnym bo może jednak jutro będzie w sprzedaży Galdius z LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gladius będzie raczej bez LTI, ale zawsze można będzie za grosze wykonać upgrade Heralda LTI do Gladiusa z LTI   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ja tak zrobię dlatego kupiłem drugiego  :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stopiłam Lassie, sam upgrade do Blue leży w szafie, a w hangarze dwa Heraldy. Też niech czekają na lepsze czasy skoro psim swędęm można będzie z LTIować coś. Wtedy mogę Aurorę upnąć na coś, i dwa heraldy. 

 

Cholera i tak za dużo na tę grę już wydałam, nienormalna jakaś jestem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności