Skocz do zawartości
  • 0
Ambaras92

Brak karty kredytowej, inne sposoby płatności za grę.

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam. Jak już z tytułu się dowiedzieliście nie posiadam karty kredytowej więc jedyna możliwość zakupu gry z oficjalnej strony odpada. Czy są jakieś inne dostępne metody zakupu lub inne źródła np. z innych stron/sklepów? Gdy dodaję do koszyka pakiet z grą i klikam "zapłać", strona sklepu przekierowuje mnie zgodnie z planem na stronę PayPal a PayPal każe mi dodać kartę kredytową aby zrealizować zakup i tutaj jest problem. Czego Ja nie zrozumiałem albo co zrobiłem źle?

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Ambaras92
zbyt mało informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Napisano (edytowane)

Źle zadałem pytanie, poszedł edit, PayPal: "aby sfinalizować zakup, dodaj kartę" :(

Edytowane przez Ambaras92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Do PayPal nie potrzebujesz karty kredytowej, po prostu robisz przelew w banku lub na internecie

na stronie paypall masz sczegóły przelewu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Nie chcę się wcinać, ale TEORYTYCZNIE można od kogoś odkupić konto na allegro, czy gdzieś indziej, ale jest to wątpliwe od strony legalnej (BARDZO wątpliwe).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Ambaras92 paypal mówi o kredytowej, ale spokojnie można z nim powiązać kartę bankomatowo-płatniczą/debetową, bo sam tak mam. 

Jeżeli masz wystarczające środki na paypalu, a i tak żądałoby karty to nie wiem czemu to robi, ale jak wyżej napisałem. 

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Amb3r ja np przelewam kasę z banku bez użycia karty na PayPal'a a później płacę przez niego na RSI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Ambaras92 jeśli potrzebujesz świadczę usługi middlemańskie w zamian za datek na działalność GA.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

@Ambaras92 no to skoro masz już grę zapraszam do dołączenia do Ater Dracones ;):ad: 

Wątek zgodnie z prośbą zamykam.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez krms82
      Hej hej otoz po przeinstalowaniu gry z hdd na ssd w trybie universe zamiast wyboru kilku lokacji starowych mam tylko jedna stanton system. Cos robie nie tak ?
    • Przez krms82
      Witajcie otoz dotarłem do hangaru, akurat gra przydziela mi hangar 3 … wchodzę do statku mogę sobie polatac po hangarze ale jak do licha wylecieć w kosmos? 
    • Przez Darayaharus
      Znamy już datę i miejsce najbliższego CitizenConu - 10 października Los Angeles
      Ponoć miejscówka jest większa niż ta z Manchesteru, a do tego sama impreza będzie w pobliżu okresu przejścia SQ42 do fazy beta więc może być wyjątkowo ciekawa impreza (jakby w Manchesterze już taka nie była  ).
      I teraz pytanie do Was: kto się będzie przymierzał do ewentualnego wypadu na tą imprezę?
      Przyznam, że sam już dyskutuję z żoną o wspólnym wypadzie połączonym ze zwiedzaniem okolic LA (o ile zepniemy do tego czasu potrzebny budżet). 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności