Skocz do zawartości
Dako

Celebrate Sale 2014 plotki czy prawda?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Bo Europa się oburzyła co do godzin wystawiania sprzedaży i stwierdzili że będą też wystawiać statki w godzinach Europe friendly  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamietam jakie to statki byly ale byla taka akcja ze wypuscili w 3 turach (kazda powiedzmy po 200 sztuk), kazda tura byla pod inna strefe czasowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewien co do statków, ale na pewno było tak z nieśmiertelnikami, czy niektórymi naszywkami, sale zaczęło się i skończyło (bo ilość mocno limitowana) nim się obudziliśmy i powtarzali. Sam się wkurzyłem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś się zapowiada długa nocka, tak zwana noc szeleszczących dolarów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie interesowało to Retaliator ale z LTI. Będę miał spokojną noc.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ty spokojną ja nie, razem tworzymy całość fenomenu SC :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego dnia wyprzedaży będzie dostępne 2000 sztuk paczek z aurorą ( wraz z passem do AC ) jedynie po 20$ sztuka, więc kto chce wydać minimalną kwotę,zostać backerem i mieć do tego Squadron 42 to ma ku temu okazję.

 

Taniej już nie będzie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anniversary Sale jest ciekawym rozwiązaniem dla każdego kto ma już statek w wersji bez LTI  a szczególnie jednostki które były krótko (tydzień) dostępne  w sklepie typu Freelancer MIS, Cutlass Blue i podobne. 

Jeśli nie planuje ich w przyszłości sprzedać lub podarować to może je zezłomować i kupić taki sam statek (bez dopłaty) ze Anniversary Sale wówczas będzie miał do niego to dwuletnie ubezpieczenie zamiast dotychczasowego 2, 3 lub 6 miesięcznego.

I pod tym kątem to imho ciekawa propozycja. Warto ją rozważyć.

Jedna ważna kwestia:

To co wyżej nie dotyczy posiadaczy jednego jedynego statku i to w wersji package z Alpha Access bo po zezłomowaniu możemy stracić Slot Alpha  (dostęp do Arena Commander i późniejszych bezpłatnych modułów ).

 


 

PS.

Ciekawe czy dotychczasowi posiadacze Idris-ów zaczną je topić/sprzedawać tylko po to aby zakupić jeden z 200 szt Javelin destroyer za jedyne 2500 USD od sztuki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja piernicze, pledgowałem dawniej za 40$ je*aną aurorę bo alpha sloty były na ukończeniu i miało wogóle nie być dla późniejszych backerów dostępu do alphy, a tu co? Ten złodziej CR sprzedaje aurory po 20$ z arena commanderem, żeby złapać więcej graczy... Tego, że będzie aż tak zachłanny się nie spodziewałem -_-

Chyba już bardziej będzie mi się opłacało zmeltować moją aurorę za 40$ i kupić tą za 20$, zakładając że będą jeszcze 3 moduły po 5$ to będę dalej o 5$ do przodu... Po co wogóle backowałem, jak mogłem sobie teraz kupić Mustanga za 40 zł albo aurorę za 60 zł z AC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No tak, ale pytanie brzmi: Czy załapiesz się na paczkę za 20$ jeżeli to tylko 2000 sztuk? To jest tylko oferta limitowana związana z rocznicową wyprzedażą. Jak by to tak zostało i za paczkę mielibyśmy tylko 20$ na stałe, to zrozumiał bym Twoje rozgoryczenie i dołączył bym do grona poddenerwowanych.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dokładnie to nie jest oferta for all. Szansę na to ma 2000 ludzi i a jestem przekonany, że chętnych będzie zdecydowanie więcej. I zaraz podniosą się krzyki dlaczego tylko 2000  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to swego rodzaju rocznicowa promocja i trzeba to traktować jako prezent dla niezdecydowanych, a nie naplucie w twarz tych którzy już zakupili pakiet.

Zresztą każdy aktualny pakiet trzeba traktować nie jako zakup gry tylko jako pomoc przy jego powstaniu, najwyraźniej niektórzy słowo wspomaganie mylą z zakupem gry i wszystko rozpatrują w kategoriach "taniej mnie wyjdzie".


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nawet wypisane jest to jak na tacy, na końcu strony z wyprzedażą!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

SwZzLkd.jpg

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tak wiem ale kolega Centrurionix udaje że nie widział  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, kusi mnie by się pozbyć posiadanych upgrade'ów i kupić Merchantmana...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Większy o 1/3 będzie Hull C. Teraz sam mam dylemat czy Banu czy Hull C.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Banu będzie mógł lądować na planetach, a  Hull C jest typu Capital Ship, więc zostaną mu tylko doki w stacjach kosmicznych, to trochę inny rodzaj handlu - owszem na większą skalę ale bardziej ograniczony ( CR pisał o tym że statki do 160m długość będą zdolne lądować i dokować w hangarach ).

 

Tak wiec jak dziś łykam Banu, a jak coś się zmieni przetopię Banku i zamienię na Hull C, i tak ten drugi będzie znacznie droższy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu poradnika za 5 groszy

 

Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę (chyba nikt nie pisał) ale dzięki Anniversary Sale można mieć statki ze sklepu RSI ale WSZYSTKIE Z 24 MIESIĘCZNYM UBEZPIECZENIEM  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

No może nie wszystkie dziś ale docelowo to będzie możliwe. Nie tylko te co są w ofercie z tytułu AS.

 

Dziś można sobie zafundować całą serie 300 z 24 mc ubezpieczeniem ( a nie tylko 350R )

wszystkie Hornety  (nie tylko wersję  Super Hornet) oraz Aurorę LN

A po wrzuceniu kolejnych statków do AC będziemy mogli mieć

Avengera, Freelancera, Cutlass-a, i wszystkie pozostałe ...

 

Fajna alternatywa dla tych co nie mają LTI a nie chcą poprzestać na standardowym ubezpieczeniu 2, 3 lub 6 miesięcy (zawsze lepiej mieć cyferkę 24 cokolwiek by to dla Pana CR i jego kombinacjach na cyferkach nie znaczyło :wallbash: )

 

Dobra jeśli ktoś jeszcze się nie domyślił jak :thumbsup: to krótko:

 

Otóż ubezpieczenie z Anniversary Sale ZACHOWUJE SIĘ TAK SAMO jak LTI czyli w momencie:

UPGRADE

czy wykorzystaniu

CROSS-CHASSIS UPGRADE przechodzi na nowy statek :thumbsup:

 

czyli na moim przykładzie kupiłem

 

Aurora LX ( z 24 m-c ubezpieczeniem) - Anniversary za 30 USD https://robertsspaceindustries.com/pledge/Standalone-Ships/Aurora-LX-Anniversary

 

do tego dokupiłem

 

Aurora LX to 300i Upgrade - Cross-Chassis Upgrades za 25 USD https://robertsspaceindustries.com/pledge/Cross-Chassis-Upgrades/Aurora-LX-To-300i-Upgrade

 

zaaplikowałem to upgrade i mam w hangarze

 

300i w cenie ze sklepu ale z ubezpieczeniem 24 m-ce a nie 6 m-cy :D

tak to wygląda w hangarze

 

p2lb8W0.jpg

 

 

 

teraz mogę z niego zrobić 315p lub 325 do wyboru ale będą miały 24 m-ce.

 

I to wszystko bez łaski Pana CR  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

Co więcej ten myk dotyczy pewnie Hornetów (nie sprawdzałem) ale docelowo będzie można zrobić to z każdym statkiem do którego będzie dostępne z czasem CCU czyli Freelancer (nie tylko MIS) Cutlass Connie Avenger Gladius Reedemer i wszystko co tam wyszło i wyjdzie :D

 

Jedyne co trzeba teraz zrobić to kupić kilka tanich Aurora LX - Anniversary https://robertsspaceindustries.com/pledge/Standalone-Ships/Aurora-LX-Anniversary

 

Mam nadzieje, że pomogłem tym co nie mają LTI ;)

 

ps.

Ja jutro dokupię jeszcze z dwie Aurory jedną może na Avengera a drugą na wszelki wypadek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up

 

Dodam jeszcze do tego że 24 miesięczne ubezpieczenie to będzie najdłuższe z dostępnych, jakie będzie można znaleźć w sklepie RSI ( pomijając ofc LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> )


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciekawa metoda, dzięki takiemu zabiegowi możemy praktycznie każdy obecny i przyszły statek mieć z 24 miesięcznym ubezpieczeniem.

Oferta szczególnie ciekawa dla osób, które jeszcze nie wiedzą jaki statek miały by kupić, a tego rodzaju inwestycja wyda się niezwykle atrakcyjna bo relatywnie tania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja z RtV nr 25

 

  •   Aurory za 20 USD sprzedawane będą w piątek - prawdopodobnie zakup nie może nastąpić za USD z naszego konta RSI czyli STORE CREDITS ( z przetopionych statków ) tylko za pomocą karty kredytowej lub PayPal   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> 
  • Każdy będzie mógł kupić za 20 dolarów Aurorę, ale nie można jej stopić (pewnie będzie z tego 0 USD chyba tak jak w przypadku Mustang Omega AMD).        

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za post pod postem ale będzie lepiej widoczne.

Ben napisał:

link https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/205833/anniversary-upgrade-plan-please-read

 

Hey guys! As some of you know, if you purchase a ship upgrade during the sale it does not change the insurance included. (For instance, if I purchase a Hornet Tracker upgrade today as part of the sale, I can make my ship into a Tracker... but I will still have six month insurance instead of two year insurance.) First of all, that is NOT intentional. It has to do with how the upgrade process works, which we will correct for future sales. And we will be making things right for everyone who purchased an upgrade this time around, too.

Here's the plan: on or about December 10th, we will run a script which changes the insurance for any upgraded package from the sale. This will change the insurance from six months to two years, and everything will be right again! What you need to know is that because of how the process works, you must have APPLIED the upgrade before we run the script, or we won't have a way to change it (that's why we're giving it a week past the sale before processing.)

So in summary: if you purchased an upgrade during the sale hoping to change your package or ship to two year insurance, please make sure to apply the upgrade before December 10th. If you upgraded a ship that had LTI, your insurance will not change.

 

Czyli wygląda na to, że aby nasze statki miały 2 letnie ubezpieczenie muszą być mieć zrobione upgrade do 10 grudnia 2014 roku.

Czyli kilka postów wyżej napisany sposób na wszystkie statki z 2 letnim ubezpieczeniem nie zadziała po tym terminie w przypadku Freelnacera, Connie i pozostałych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem tak:

  • Jesli kupisz 'baze' na wyprzedazy (2 lata insu) i upgreaduejsz - zostaj 2 lata (post wyżej)
  • Jeśl ikupiłęś samo upgrade, i przed 10 XII założysz na statek, jego insurance zwikeszy się do 2ch lat.

Więc poprzedni sposób działać będzie, ale z samym upgrade jest prościej.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności