Skocz do zawartości
Dako

Informacje, zdjęcia i inne rzeczy dotyczące FPS Module i Planetside

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Co racja to racja :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battle Arena widok z zewnątrz (od Sandi)

Wygląda na to, że znów dostaniemy sferyczny "symulator w symulatorze" w dodatku ktoś w CIG za dużo razy przeczytał "Grę Endera" Orsona Scotta Carda  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Mam nadzieję, że nie będą to tylko walki bez grawitacji :( czyli Arena Commander ale z postaciami graczy zamiast statków ...

 

10931254_798563683530253_795696089974446

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sermaciej Moze ale tylko w team play a skoro do tej pory nie za bardzo dziala team w AC to zbieranina ludz iw Fps bedzie jedna wielka sieczka ala Quake FFA  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ulan.gif">


6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz widze te spotkania przy kawie i sklepie z bronia... i Dastro wymachujacego odbezpieczona beretta ^^ czy Tomyego polerujacego jakas limitowana wersje snajperki ;D

 

EDIT: Arena ala ta z gry endera to po prostu epicki pomysl. Mam wrazenie, ze chca z tego zrobic Sport Przyszlosci, z nagrodami itp, bedzie super !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">:woot:  :cat_mouse:

Edytowane przez Artsalah

trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AC będzie wykorzystywany w turniejach. Może FPS module też? Wtedy mogliby zrobić triatlon: wyścigi, strzelanie i dogfight  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jesli nie oficjalnie to gracze zrobią własne turnieje.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako od kad pamietam jak tylko w AtV wspomnieli o battlearena do fps to dalo sie odczuc ze to bedzie jak gra Endera - teraz mamy potwierdzenie.
Juz widze te wyglupyi dziwne manewry ...lub nawet rekestrukcje pewnych taktyk z przygod mlodego Endera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie no, to wygląda jak żywcem zerżnięte z Gry Endera, tak się składa że wczoraj ponownie oglądałem film ( zresztą bardzo słaby ) i arena do zmagań to identyczna kalka.

Czy to coś złego nie wiem po prostu chciałbym coś bardziej konwencjonalnego niż kolejny symulator, myślałem że trzeba będzie gdzieś polecieć wylądować i tak będzie pralnia :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam Tommy, już po pierwszych filmikach widać że to będzie "Kawał mięcha". Mniej więcej taki jak Pieczeń Angielska. Zewnątrz apetycznie przyrumienione a w środku ciepła krew.

 

Pychota   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny obrazek.

Mi niestety koncepcja Gry Endera nie podoba się (sama książka była rewelacyjna, film litościwie  pominę  milczeniem). Jeśli to będzie jedyna mapa to imho CIG poszedł na przysłowiową łatwiznę wykorzystując mechanikę modułu AC i zamieniając statki na postacie graczy. Na samym obrazku wygląda to słabo. Liczyłem na mapy w stylu demo które już widzieliśmy z różnymi trybami rozgrywki itp. Fakt, że byłoby to wtórne bo tego typu gier jest pełno. Nie wiem może coś z tego będzie bo jest to jakiś powiew świeżości natomiast czy będzie to tak grywalne jak byśmy tego oczekiwali czas pokaże. Oczywiście to tylko moja opinia. Zobaczymy wiosną lub latem co z tego wyjdzie.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma byc kosmiczny fps to niech bedzie kosmiczny, poza tym wspominali nie jednorotnie o mechanice lapania i odpychania od przedmiotow w srodowisku bez grawitacji
Caly urok fps demo polegal na akcji po wylaczeniu grawitacji ... tyle ze troche ciemno tam bylo .. tutaj tego problemu raczej nie bedzie, poza tym pozwoli na dalsze cwiczenie umyslu do myslenia w 3 wymiarach .. nyscie sie zdziwili jak malo ludzie patrza w gore, w dol to jeszcze, ale nie w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości pytanie do latających w AC 1.0 można coś takiego już dziś przećwiczyć?

Tzn. umówić się na wspólną grę następnie wszyscy się katapultują i latają na jetpack-ach wokół asteroidy lub tego Terraformera napiep...ąc do siebie nawzajem z tych pistolecików ?

Jestem ciekaw czy to jest możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Goomich o to mi chodziło czyli tzw. BA to jednak wtórność nad wtórnościami po minimalnej linii oporu ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Osobiście liczyłem na coś w stylu ZEUS-a z Arma3 (choć z dużymi ograniczeniami) marzył mi się pełny edytor z możliwością modyfikacji map przez jednego z graczy lub społeczności i w tym zakresie wsparcia przez CIG.

Nowe mapy które są tworzone przez Citizen-ów dostępne ze strony CIG a nie "bieda Gra Endera"  z jedną sferą mniejszą niż w pierwszym AC. Jeśli to będzie tylko to co widzimy to imho będzie naprawdę słabo ...

I ja osobiście mocno zweryfikuje swój program projektu SC.

Imho ten rok 2015 jest przełomowy dla Pana CR, to właśnie  teraz społeczność rzuci magiczne "sprawdzam" i jeśli CIG choć w 50% zrealizują to co oczekujemy to będzie miał nadal "carte blanche"  a jeśli nadal to będą wizje i inne pierdoły to wszyscy wspierający będziemy w przysłowiowej czarnej dup ...

Wiem może marudzę (można na mnie psy wieszać :confused: ) a może nie ( tego bym nie chciał - wolę być outsaider-em niż gościem który zainwestował już trochę pieniędzy w nierealną wizję)  ...

Czas pokaże nie mnie oceniać. Mamy jeszcze 11,5 miesiąca.

 

ps.

A na osłodę powyższego marudzenia obrazek jak w grze będzie wyglądać planeta z niskiej orbity :)

 

B7O9whRCMAEU1aN.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko jedna z kilku przygotowywanych map? Albo na chwilę obecną nie chcą wrzucać więcej w klienta, bo imo prościej zrobić minimape na jednej z map z AC niż tworzyć całą od 0. Może to po porostu czysta kalkulacja matematyczna: ile czasu zajmie stworzenie nowej mapy, ile "wspawanie" w obecna mapę, i ile z czasu zaoszczędzonego na nie tworzeniu całkiem nowej mapy można przenieść na dopieszczanie trybu FPS?

 

Who knows? Coz I don't...


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zdjęcie z niskiej orbity wygląda super, mam nadzieje że planety na które nie można lądować będzie można z takiej perspektywy oceniać, a może nawet z bliższej to było by coś, orgia dla oczu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

A co do FPS, to mam nadzieje że to będzie arena do testowania braku grawitacji i interakcji gracza z fizyką, coś w rodzaju holodeku do testów, prawdziwy moduł będzie już bardziej klasyczny ale w przypadku rozszczelnienia kadłuba podczas przejmowania czy braku grawitacji na stacji gracz będzie umiał się zachować i wykorzystać zmianę środowiska  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej już na etapie wczesnych prac wygląd niektórych planet robi wrażenie.Nie mogę się doczekać PU.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

I ja dokładnie myślę tak samo. Z dostępnych informacji można taki wniosek wyciągnąć. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym także żeby prócz tego holodeku były także normalne mapy, może być ta która została prezentowana na PAX Australia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tommy Holodeck jak wiemy może wygenerować dowolny świat co za tym idzie nie rozumiem pojęcia "normalnych map".


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami sobie tak myślę że Jazz pracuje jako woźny w CIG i wykrada screeny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Takich, które będą fizyczną lokacją do której trzeba będzie polecieć nie w symulowanych warunkach, zresztą jeśli ma być pełny realizm to wchodząc do pomieszczenia symulacji o nieskończonych korytarzach CIG będzie musiał wymyślić coś w rodzaju wirtualnej bieżni VR   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności