Skocz do zawartości
Dako

Informacje, zdjęcia i inne rzeczy dotyczące FPS Module i Planetside

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek skromnie ale z mocą czyli zdjęcie miejsca gdzie każdy z graczy będzie mógł się zaopatrzyć w stosowne "argumenty" i wzmocnić swój "dar przekonywania" w kontaktach z innymi graczami i NPC w świecie SC. A po ludzku zwyczajnie sklep z bronią lub zbrojownia.

Ja chcę je wszystkie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> Dużo UEC będzie mi potrzeba ...

 

3plwL1i.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny arsenał, ja chcę tak wyposażoną zbrojownię mieć w hangar module, coś słyszałem że ma być system pomieszczeń socjalnych, jeśli tak się stanie to będzie to moje ulubione pomieszczenie do codziennego zwiedzania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Brzmi ciekawie, rozpatruje zmianę nicka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system pomieszczen to mial byc w 0.9 w nowyhc hangarach, jak narazie brak tego co bylo w starych hangarach; strzelnicy i trasy dla Greycata. 

Trzeba czekac  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No właśnie się zastanawiałem co stało się ze strzelnicą, ogólnie nowe hangary są ładne ale jakoby mniej funkcjonalne - widać dawkują nam emocje.

System pomieszczeń socjalnych pewnie dorobią zaraz za kwaterą dowodzenia, która wg mnie i tak najlepsze wrażenie robi w wersji Aero hangaru.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie mogliby strzelnicę "oddać" spowrotem. Fajnie było by też wziąść prysznic  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, kanciapa najlepsza w biznesowym. Ale sam hangar to już asteroidowy poproszę tam w kanciapie nie podoba mi się ta rozjechana kanapa, kto takie truchło trzyma na widoku  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Madry pirat / szmugler ktory wie ze nikt go tam nie odwiedzi... swiadkow nie potrzebujemy.

 

Poza tym to jest tylko "kontrola lotow", niesama kwatera, to pewno bedzie za tymi drzwiami ktore jada w dol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reedit-cie jest aktualnie możliwość zadawania pytań autorom Modułu FPS.

Dużo ciekawych informacji

Zainteresowanych zapraszam tutaj:

http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/2k7kuu/we_are_the_star_citizen_fps_team_ask_us_anything/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się asteroidowy ponownie zaczął podobać gdy moja ilość statków zwiększyła się na tyle aby postawić je w dodatkowych pomieszczeniach na bokach, teraz nabrał jakby szerszego wymiaru  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
Do wad prócz wspomnianej kanapy zaliczył bym najgorszy widok na boczne pomieszczenia hangaru, brak pomostów do oglądania statków z góry jak w pozostałych (  uwielbiam piesze wycieczki i plucie na dół z góry )  :P

 

No i chyba posiada najbrudniejszą z wszystkich szyb,  no ja rozumiem pył i te sprawy no ale XXX wiek i nie ma automatycznych systemów do ich mycia ! Skandal !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To przy okazji powinieneś się zaopatrzyć w maskę przeciw pyłową inaczej pylica płuc gwarantowana  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej kupić Cutlassa i mieć hangar i fajny ship w jednym?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Hangar to ciekawostka:

Kupiłem Constellation Taurus i dostałem w komplecie Hangar Revel & York (imho największy i najładniejszy itp itd)

Po złomowaniu Taurusa mimo, że mam teraz Freelancera nadal mam dostęp do tego hangaru Revel & York nie wiem czy tak być powinno bo teoretycznie Hangar należy do pakietu ze statkiem a po jego złomowaniu powinniśmy go utracić ( w sklepie CIG poszczególne Hangary mają swoją wartość w realnych pieniądzach)

No chyba, że posiadanie danego rodzaju Hangaru zależy od zainwestowanej kwoty choć w takim razie każdy zakup droższego statku powinien dawać dostęp do innych Hangarów a tak aktualnie nie jest tzn. kupując Taurusa nie miałem dostępu do VfG Industiral Hangar (otrzymałem go po zakupie Cutlass-a)

Ciekawe czy w PU też tak będzie ? ...

Bo jeśli tak to warto wyłożyć trochę pieniędzy na droższy statek złomować go i mieć więcej opcji na starcie nie płacąc osobno za poszczególny wymarzony Hangar ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_no.gif">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hangar jest per statek lub paczka hangarowa (dokupiona osobno)

wywal user folder 
Przelacz sie na CIGu z Asteroid na inny i zobacz czy potem bedziesz mogl wrocic na asteroid 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment tego nie zrobię bo lubię sobie pooglądać statki w poszczególnych Hangarach ( za wiele więcej na dzień dzisiejszy SC dla mnie osobiście nie oferuje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> )

Ale dziękuję za wyjaśnienie bo wiem, że aby mieć R&Y w PU to muszę mieć minimum Connie choć i tak planuję ją docelowo kupić pytanie w jakiej wersji i czy da radę przez CCU aby mieć ją LTI.

 

Edit:

Właśnie zajrzałem na moje konto i widzę, że Panowie z CIG po powrocie do pracy po weekendzie zrobili porządek i nie mam już wszystkich hangarów ... :tongue:

Cóż bywa ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze możesz sprawdzić na stronie Konfiguracji Hangaru - masz to co tam jest do wyboru  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No wiem. O tym pisałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Do dziś rana przecież miałem tam wszystkie cztery hangary,  mogłem sobie wybierać do woli i radośnie ustawiać moje statki.

W południe zostały mi już dwa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N oto widać mają tam jakaś 'inercję' i nie aktualizuje na bieżąco.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że jest tak jak pisał Zerat, do momentu kiedy masz konfigurację w cache'u przeglądarki, a serwer CIG jeszcze nie zrobił updatu danych lub robi ją na podstawie danych podręcznych to hangar jest dostępny ( a nie powinien być bo jest zawartością pakietu lub statku ). Co jakiś czas serwery CIG pewnie kontrolnie odświeżają konfigurację na podstawie zakupów i operacji na hangarze i wtedy wszystko wraca do stanu jaki powinien być.

 

Podejrzewam że czym bliżej odpalenia pełnej wersji tym bardziej będą o to dbać, a na razie trzeba się cieszyć z tych krótkich chwil posiadania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ja do tej pory mogę kupić jeszcze jednego Reclaimera z LTI, więc może jest ktoś chętny ? 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią bym kupił z LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png"> Na początku grudnia  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_smile.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie wiem czy dalej będzie dostępny, bo to mi wygląda na błąd ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności