Skocz do zawartości
zaraz

Nowy Star Trek i Tarantino?

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi raz w ciągu tego tygodnia obiło mi się o oko, że Quentin chce się podjąć kolejnego Star Treka. Kurczę, osobiście nie wiem czy on się nadaje do tego typu filmów. Szacun dla niego za całą jego twórczość, no ale nie wiem co z tego wyjdzie jak on się za to weźmie :D Połączenie Pulp Fiction i Kill Billa w kosmosie... A do tego jeszcze prosto licząc wychodzi na to, że to jego ostatni film. 

A Wy co o tym sądzicie? Podoba Wam się taki plan na ten film? Czekam na wywód @Jazz'a jako jedynego znanego mi Trekowca :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie coś w stylu nienawistnej 8 na zapomnianej stacji kosmicznej w której powoli zanika reszta energii reaktora a każdy ma jakiś niecny plan... ;P


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie plotka i nic więcej. Niemniej to mógłby być ciekawy eksperyment. Po trzeciej części z Kelvin Timeline bardziej Star Treka spieprzyć się nie da. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałabym. A do kompletu kolejny, tylko braci Cohenów :)

I mnie się now treki też podobają, mimo iż z "duchem" franchise'u mają znacznie mniej wspólnego. Ale ogląda się to dobrze (i w zasadzie więcej mi nie trzeba).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że żadna plotka tylko prawda. Poczytać można o tym tutaj, tutaj o oficjalnym zatrudnieniu scenarzysty, a w tym newsie mowa o kategorii wiekowej (będzie R, a jak na Tarantino to mega łagodne :)).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to nie był żart ani plotka? Oj, będzie ciekawie. Nie jestem jakimś jego wielkim fanem, ale naprawdę ciekawym co z tego będzie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Pamiętajcie, że CIG ostro pracuje nad wersją V1.1 Arena Commandera. Póki co brak konkretnej daty jego wydania - ale jeśli wyrobią się w tym tygodniu, to do poniższego grafika dojdzie trochę zawartości, w tym jedna broszura przedstawiająca kolejny statek (zakładam że nie macie problemu z odgadnięciem jaki). Video z PAX powinno zostać opublikowane w poniedziałek za tydzień. Harmonogram publikacji i innych aktywności na RSI.com na bieżący tydzień wygląda następująco:
      Poniedziałek
      10 For the Chairman (tym razem wraz z Art Sneak Peek) Wtorek
      Meet the Devs - Community Team Środa
      Aktualizacja Vaulta Fan Spotlight: Cuda z LEGO Czwartek
      Around the Verse Reverse the `Verse Piątek
      Raport miesięczny Założenia gry: zmiany w zaczepach (hardpointach) statków Sobota
      Event podczas PAX East Podsumowanie tygodnia Założenia gry: system zniszczeń Ten tydzień będzie intensywny, społeczności zostanie rzucone sporo "mięsa" - dwa design posty dzień po dniu chyba jeszcze nigdy nie były publikowane. Patrząc na poprzednie będzie jakość ORAZ ilość. A na co wy czekacie najbardziej w tym tygodniu? Dajcie znać w komentarzach i na naszym forum!
    • Przez Yoda
      W najśmielszych marzeniach nie spodziewałem się że Warszawa  - moje miasto  - zostanie tak szybko zaimplementowana :). 

      Kilka zdjęć z moje wizyty w Warszawie z 2948 roku:

      Stacja Metro Centrum:

       
      Patelnia i zmodernizowany (i jeszcze bardziej paskudny) Pałac Kultury i Nauki:

       
      Prawie 1000 lat postępu i w Warszawskim metrze mamy już 3 linie! Przy czym ta ostatnia jeszcze nie jest otwarta.. :

       
       
      Stacja Warszawa-WKD i  w końcu nowe składy:

       
       
      EC Żerań z okna tramwaju linii 20 (w końcu przedłużyli linię):

       
       
      Poziom Smogu jak widać w normie:

       
       
      Jak widać podwarszawskie miejscowości prężnie rozwijały się przez te lata:

    • Przez Goomich
      Co by tu napisać? It's Star Trek biczes. 
      Wygląda jakby walczyli ze Starożytnymi ze Stargate.
       
    • Przez Jazz
      I jak by tego było mało. Fox zaprezentował nowy serial komediowy w klimatach Star Treka. Zapowiada sie niezły odolt
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności