Skocz do zawartości
Kyokushin

Kierunek funding goalsów

Rekomendowane odpowiedzi

I tak zawsze może być gorzej, np cała roślinka wściekle czerwona w niebiesko złote kropki z żółtymi kwiatami i różowymi liściami w dodatku łaziły by po niej cały czas chińskie biedronki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się nawąchaliście ale też chcę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Za drobną opłatą mogę skontaktować Cię z moim dilerem :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak sprawę przemyśleć za mniej drobną opłatą mogę Ci nie odstrzelić tyłka za rozpijanie / roznarkotyzowywanie Syndykatu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_icon_miecio.gif">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No dobra to ja to zrobię za free :P

 

PS. fajna emotion ikona ! :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Miecio. Przywędrował tu za mną z czeluści internetowej historii i odgryza petentom nogi przy samej de jak mnie wkurzą   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

Jeśli ktoś siedział lata temu na forum Wielkiej Rzeczypospolitej to Miecia kojarzy. Ale zdziwiłabym się gdyby tu była chociaż jedna taka osoba poza mną...

 

Ale koniec offtopu.

 

Wracając do funding goali czy ktoś może pamięta czy gdziekolwiek podawano przybliżony termin rozszerzenia oferty Voyager Direct o nowe pukawki?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. info z 14go, teraz zgadnij kiedy dla CIG bedzie bliska przyszłośc  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę pokusić się o taką próbę, pewnie to będzie nasz prezent gwiazdkowy, czyli możliwość zakupu nowych przedmiotów pod choinkę.

 

Bo jeśli miało by to być w nowym roku to już określenie niedaleka przyszłość jakoś źle mi się kojarzy   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To jest Miecio ???

Dał bym głowę, że ja tam widziałem łeb wściekłej kobry, ale teraz po tej wypowiedzi i dokładnym przyjrzeniu się faktycznie widzę tego reptaila  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem dzisiaj rano na licznik funduszy i do 60 baniek sporo brakowało przed chwilą spojrzałem ponownie i jeżeli tempo się utrzyma to pewnie do rana padnie kolejny próg. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało powiedzieć, że w skutek sprzedaży aż trzech nowych statków na raz w tym 2 z LTI, to jutro będzie nowy próg, który pewnie pęknie już w poniedziałek ,a w chwilę po zakończeniu wyprzedaży kolejny tak więc 62 bańki pewne jak nic !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest.

Na reddit ktoś przygotował zestawienie najbardziej dochodowych dni w historii sprzedaży CIG (fajnie to wygląda)

  1. Last day of Kickstarter campaign - 11/19/2012 - $1,510,312

  2. Citizen Con 2014 - Cutlass Variant sale and 890 JUMP Limited Concept sale - 10/11/2014 - $1,234,997

  3. Final day of “End of LTI” sale - 11/27/2013 - $1,141,135

  4. Second last day of “End of LTI” sale - 11/26/2013 - $1,116,308

  5. Gamescom 2014 - Constellation Variant sale - 08/15/2014 - $947,785

  6. Aegis Reclaimer Concept sale - 09/27/2014 - $734,014

  7. Third last day of “End of LTI” sale - 11/25/2013 - $704,157

  8. PAX AUS. Drake Herald Concept sale, Gladius & Redeemer permanently available – 11/01/2014 - $629,757

  9. Hornet Variant sale - 10/23/2013 - $610,742

  10. Gladiator, Retaliator, and Super Hornet sale - 11/22/2013 - $602,095

Ps.

Czekam na CZWARTY OSTATNI DZIEŃ SPRZEDAŻY LTI ale pewnie się nie doczekam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last day sprzedaży wszystkiego z LTI to było trzy dni przed oficjalnie zapowiedzianą rezygnacją z tej formy pakietów.

Zobacz że to było w 2013 roki i te dni były jeden po drugim dlatego tak to nazwali. 

 

Nie spodziewał bym się powrotu takiego eventu na globalną skalę, ale co jakiś czasz CIG coś tam nam wciśnie w stylu ostatnia szansa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

60 milionów osiągnięte, jak zwykle brak celu na 61 więc to będzie ostatni z czwórki nowych koncept shipów, bardziej ciekawi mnie co dadzą następnego bo próg na 62 już za rogiem ( biorąc pod uwagę taki szybki progres ).


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Też na niego czekam o ile nie rzucą zaporowej ceny to też będę nad nim się mocno zastanawiał ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Na pewno nie będzie tanio, to jest dopiero idea, więc grubo przed etapem zwanym koncept ship. Można zatem przewidywać że parę miesięcy poczekamy na sprzedaż konceptu, wtedy SC będzie w wiele bardziej zaawansowanym stadium rozwoju i potrzeba szmalu będzie coraz większa.

 

Niestety to się musi negatywnie odbić na cenie nowych statków, wystarczy spojrzeć na Redeemera sporo mniejszy od Constellation, przegrywa z nim niemal w każdej konkurencji ( nie wiem jak z manewrowalnośćią ), ale mniejsza ładownia, słabszy napęd, brak dodatków typu łazik czy myśliwiec krótkiego zasięgu, bardzo zbliżone uzbrojenie i dane techniczne, a mimo wszystko cena taka sama  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Zapewne dlatego że to nowy ship, którego cechuje bardzo długa i znana historia, pewnie w taki sposób też prognozuje sprzedaż CIG i ustala cenę :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie tłumacz mi tego co sam napisałem "trochę" wcześniej :tongue:

 

Tutaj:

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/488-aegis-redeemer/#entry9593

 

Rozumiem ale mnie to bardzo irytuje ...

Ale tzw. "społeczność" wie lepiej ... :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Heh Dako, przepraszam ale w momencie gdy pisałem te słowa nie czytałem jeszcze wątku o Redeemerze, a później, gdy na niego natrafiłem byłem w trakcie pisania ściany tekstu, jak widać w pewnych kwestiach zgadzamy się w 100%   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Społeczność nawet jak widzi coś jest mokre to udaje że pada deszcz i dlatego takie praktyki będą jeszcze bardzo długo stosowane przez naszych ulubieńców  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

No taka jest społeczna mentalność, popatrz na mnie  ( tylko bez obelg ), wiedziałem że się nie opłaca i że jest drogo a mimo wszytko i tak kupiłem i to mając na uwadze fakt, że równie mocno mnie bulwersują już te wszechobecne overprice'sy !  :(


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 69 milionów a od 65 niczego nowego, oj zarobieni mocno muszą być, brak czasu na uzupełnienie celów haha  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


|Anime| |Gry| |PHP i bazy danych| |Folk metal <3|

Bez tego my lajf traci sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan CR jakiś czas temu stwierdził, że nie będzie już określanych celów dla kolejnych funding goalsów.

Osobiście takie podejście mi odpowiada bo lepiej niech CIG zrobi to co obiecało niż składa kolejne które będą wymagały więcej ludzi, pracy. Imho wystarczy jeśli zrealizują to co obiecano w 90%  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

ps.

@Dmger był szybszy :D

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie o taką właśnie konkretną i szybką odpowiedz mi chodziło, dzięki. Gdzieś widziałem, że hajs ma się zgadzać gdzieś na poziomie 80 milionów $$$$$$$, także jeszcze z rok jak nie szybciej i budżet zamknięty.


|Anime| |Gry| |PHP i bazy danych| |Folk metal <3|

Bez tego my lajf traci sens :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności