Skocz do zawartości
Drus4

PTU 3.0 - macie już dostęp? Pochwalcie się.

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna porcja spamu z wątku dotyczącego artykułów o SC. Trzymajcie porządek. Bo sami później będziecie płakać, że nic nie można na forum znaleźć, bo wątek nazywa się A, a w środku jest B, C oraz XYZ... Wydzielam, bo ewidentnie wszystkim poznikał przycisk "Nowy temat".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Drus4 tu piszą https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/1/thread/expanding-star-citizen-alpha-3-0-ptu-testing i z tego co czytałem na reddit to już mają dostęp

Czekasz na email ?

Czy sprawdzałeś zakładkę My account/settings nie masz tam PUBLIC TEST UNIVERSE podświetlone na żółto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

U mnie działa :)

Wygląda super, w PU nie da się grać u mnie bo mam w porywach 7FPS, i na kilka prób nie udało mi się nawet opuścić PO bo śluzy nie działały :P

Free flight działa bez problemu, pooglądałem sobie statki, wypróbowałem nowy system interakcji, i moim zdaniem 3.0 no naprawdę wielki krok naprzód.

 

Minusem jest totalna niestabilność która doprowadziła do crashu windy :D 

Nie wiem czy czasami mój dziadkowy komp już się po prostu poddał :P 

 

[EDIT!!!]

Aha, tak jeszcze dla ścisłości nie dostałem żadnego maila że mam dostęp :) Po prostu skopiowałem konto do PTU, pobrałem nowy launcher i zainstalowałem.

 

Pozdrawki
BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż wczoraj skusiłem się na wykupienie subskrybcji na miesiąc by dostać dostęp do PTU 3.0, chyba zaczynam żałować swojej decyzji. Jak do tej pory tylko raz udało mi się do CRUSADER i tu kolejne zaskoczenie, gra klatkowała, lagowała że nie dało się grać nie wspomnę już o błędach 10002, 30007. Dziś chciałem włączyć grę ale już na starcie launcher odmawia współpracy i ani drgnie. Jak na razie SC PTU 3.0 dla mnie to nieporozumienie.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Problem launchera rozwiązany zaktualizował się, antywirus go blokował.

Edytowane przez vlodi

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdym patchu (jeśli tego nie robiłeś) kasuj folder USER.

W zakładce Launchera Settings masz przycisk VERIFY powinno naprawić i ściągnąć update jeśli nie spróbuj pokasować jakieś pliki z katalogu albo usunąc i ponownie zainstalować.

Wczoraj przez 4 godziny nie mogłem zagrać (30007) ale jak już wszedłem wieczorem to bawiłem się bez problemów 3 godziny.

Nie korzystaj raczej z serwera EU tylko AUS lub US :P

Na klatki nic nie pomogę u mnie jest ok 20-25  ( Levski to nawet bywa poniżej 10 ) Ważna jest ilość RAM-u u mnie z 16GB potrafi wykorzystać 12-14GB

To jest PTU imoże być tylko lepiej :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako Dzięki, też mam 16 GB RAM ale grafika chyba nie daje rady bo to tylko GTX 980.  Będę próbował wbić na serwer bo tak naprawdę to jeszcze nie widziałem gry.


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nie to chodzi na 1080 ale na rozdzielczości 2560x1440 lub nawet 3440x1440 stąd tylko tyle klatek. Po dzisiejszym patchu mam średnio ponad 30 (na tej niższej). CIG się w zeszłym tygodniu odgrażał, że poprawią tą komunikację klienta z serwerem może nie będzie już tylu błędów. Niestety to testy ze wszelkimi tego konsekwencjami.

 

ps.

Dziś u mnie i z tego co czytam u wielu osób nowy patch spowodował, że często statki pojawiają się bez drzwi i wyposażenia :)

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Dako
dodane obrazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Live to też niestety tylko testy z tymi samymi konsekwencjami co wyżej. Tylko osób testujących więcej ;)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności