Skocz do zawartości
Nebthtet

Star Citizen PTU 3.0 - problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wy naprawdę musicie każdy temat wykolejać? Przycisk do zakładania nowych nie działa? Jeszcze zrozumiałabym jak by to byli jacyś nowi userzy tutaj, ale ludzie z takim stażem... plzzzzz

Wydzielam do osobnego tematu.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo dopóki nie odinstalowałem całkowicie wcześniejszego launchera, później czysta instalka delty. Co do serwera to biorę AU, 3 na 4 razy daje rade się zalogować.

 

edit:

Ok, serwery widać są zamulone, cały czas 30007 albo 20007.

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak trywialnie zapytam czy masz nowego Lauchnera (ten na obrazku od @vlodi) czy korzystasz z tego z 2.6.3 ?

Czyli tego

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego mam zainstalowanego. W pierwszy dzień PTU nawet 2.6 nie chciała się łączyć miałem error 10001. 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale którego?  Bo nadal nie jestem pewien o którym piszesz.

Ten stary nie zadziała PTU się ściągnie ale nie pograsz.

Tylko ten nowy z racji Delta patcher to umożliwi.

Tu jest temat na Spectrum o rozwiązaniach https://robertsspaceindustries.com/spectrum/community/SC/forum/3/thread/3-0-ptu-solution-board

Mi po wczorajszym patchu działa bez problemu loguję się na serweru EU i AU w kilka minut (przed chwilą nawet sprawdziłem)

Inna sprawa, że zdarzają się CTD ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz postujżeż proszę problemy z grą w odpowiednim wątku... Przeniosłam kolejną porcję postów nie na temat.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marshal3d

Zdarza się https://ptu.cloudimperiumgames.com/community/issue-council/star-citizen-30/SC-46819-Falling_through_floor_at_Levsky

Ja dziś po wylądowaniu w Levskym nie mogłem wyjść z Cutlassa ;)

Nie było przycisków do rampy i nic nie działało.

Uroki wczesnego dostępu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Muzyk Jak ci się karta wykrzaczyła?

Ja miałem zwiechy z ekranem jak "biały szum" i po kilku restartach kompa wywaliła mi się winda :P Mam RX480

Generalnie problem jest z vsync (free sync i g-sync tez).

U mnie problem  rozwiązał taki wpis w C:\Roberts Space Industries\StarCitizen\LIVE\USER\game.cfg:

r_VSync = 0

 

Pamiętaj tylko, żeby ustawić plik na read only bo zostanie nadpisany po odpaleniu gry.

 

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BHoleVX Chyba nie ma to u mnie związku ze Star Citizenem. Odpaliłem na raz SC oraz geforce experience (był nieaktualny i nagrywanie mi wyłączyło). No i jak się zalogowałem na konto w geforce (SC nie wszedł jeszcze nawet do menu) to mi zgasł ekran i monitor pisał "no signal found". 

 

Od tego czasu nie udało mi się uruchomić karty graficznej i lecę na procku. Odinstalowanie sterowników i próba zainstalowania na nowo kończyły się BSODem po którym karta nawet nie wyświetlała się w menedżerze urządzeń. Jedynie ustawienie boota z priorytetem zintegrowanego GPU dało mi możliwość zainstalowania sterowników bez crashowania. Kartę system już widzi, ale wyświetla error "Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43)".

 

Chyba wszystkie porady na necie  jak to rozwiązać zastosowałem. Bez skutku. Musiałbym sprawdzić kartę w innym kompie ale nie miałem gdzie, muszę sprawdzić w kompach w pracy czy mój GTX 770 gdzieś się zmieści. 

 

Ogólnie lipa, wygląda na to że karta zdechła i po takim oczekiwaniu na 3.0 poczekam sobie trochę lub znacznie dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, nie wiem co namodziłem ale nagle włączył mi się jakiś dziwny efekt rybiego oka czy coś w tym stylu, grzebie w ustawieniach grafiki ale nie mogę się tego pozbyć - poradzicie coś ?

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Options/Graphics "rozjechało" Ci się Fields of View

Ale Ty nic nie pomieszałeś to nowe update.

Po każdym update należy przed uruchomieniem gry wejść do katalogu z grą i skasować podkatalog USER a wówczas nie będzie takich kwiatków.

Jest to zresztą napisane w każdym patch notes:

It is strongly recommended that players delete their USER folder for the Public client after patching, particularly if you start encountering any odd character graphical issues or crash on loading. The USER folder can be found (in default installations) at C:\Program Files\Roberts Space Industries\StarCitizen\LIVE.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

StarCitizen PTU 3.0 the ultimate GPU annihilator! ;) 

 

To ja jednak nie będę tego na lapku odpalał ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BHoleVX jak już się wyjaśni sytuacja to napisz proszę jeśli możesz czy to faktycznie padła Ci grafika i czy zniszczenia dokonał SC.

Jak przeczytałem informacje od aż dwóch osób o takich problemach to prawdę pisząc, nagle mi przeszła ochota na posiadanie gry jak najszybciej.


 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpię żeby SC był bezpośrednią przyczyną. W obu przypadkach sprzęt miał już swoje lata, a aktualny build SC to czysty stress test dla CPU, u mnie grafika nie przekracza 50% na najwyzszych detalach, a wcale nie mam sprzętu z najwyższej półki. Za to procesor jest dosłownie katowany, przy sesji w SC utrzymuje się na poziomie ~90%. Więc raczej bym podejrzewał przegrzanie CPU, to tak jak byś odpalił AVX stress test w Prime95, efekt jest bardzo podobny, bo SC wykorzystuje wielowątkowość całkiem przyzwoicie. 

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xeroeth no fakt, proc był cały czas na maksa obciążony przy graniu w SC. Ale jako chłodzenie mam Grandisa 2, więc dało radę. Podejrzewam że latka w serwerowni wyszły i w końcu padł :) to jednak stary Xeon i zanim go kupiłem to już na siebie u kogoś zarobił :P

 

[EDIT]

@TronussDdobre wieści :) Karta działa :)

 

Pozdrawki

BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX
Aktualizacja informacji

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BHoleVX dziękuję za informację :) - Nic tak nie poprawia humoru jak dobre wieści :)

Swoją drogą to fajnie jest patrzeć jak gra się zmienia, bugi znikają i gameplay jest coraz bardziej płynny i zadowalający - dlatego właśnie myślałem o subskrypcji.

Hmmm ... nie wiem - muszę to jeszcze przemyśleć.


 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie ma dalszych doniesień o padach GPU, tak więc to nie SC był winny, tylko po prostu sprzęty widać nie przeszły kolejnego stress testu.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności