Skocz do zawartości
duszy

Allegrowe okazje

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, a przynajmniej nie bez logowania. Dostępna jest tylko przesyłka elektroniczna, i przy wyborze płatności jest tylko przelew. No cóż 59zł nie wydane to 59zł zaoszczędzone  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_blush.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem w regulaminie PayU, że za gry PC nie można płacić kartą. Pewnie ma to zapobiec kupowaniu np kluczy STEAM z kradzionych kart. Jak nie będzie chętnego do jutra to chyba przejdę się na pocztę. Tak czy inaczej dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oferta była tania i trzeba było brać, generalnie jest jeszcze na to tylko nieco ponad miesiąc później tych kodów nie będzie dało się zrealizować !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ta pewnie, a jak nie będzie to trudno co nie  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klucz do Star Citizen z AMD Mustang Omega - 70 zł

 

http://allegro.pl/amd-star-citizen-statek-mustang-omega-i4896720379.html


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanio, brać nie patrzeć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se kupisz dłuższe  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Na taką pchełkę nie powinno być za drogie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wartość pakietu to 60 $, jeśli tak drogie będą inne Mustangi, to zdecydowanie warto kupić za grosze tą Omegę nawet jeśli ma tylko 2 miesiące ubezpieczenia.

Za to jak ładnie wygląda w hangarze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia.

 

Niestety, nie ma już dla mnie nadziei.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

V0EFjPq.png

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój to były grosze w dodatku będziesz mógł w razie czego to komuś giftować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytam (a dokładniej to jakiś koleś mi czyta, bo to audiobook) znowu Star Carriera i jak zobaczyłem Mustanga, obok Gladiusa i Gladiatora, to aż mnie trzęsie, żeby pograć w SQ42.

 

 

Chyba, że to gorączka, bo chyba grypę złapałem...

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheheh tak to choroba znana nam wszystkim pod hasłem Starcitizenoholik, polecam popisać w wątku to bardzo dobra aspiryna na ból i gorączkę po zakupach  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Raczej sesja rozmów z żoną. Ty mówisz: kupiłem nowy statek... Ona:  a ja nowe buty... użyłam twojej karty kochanie ! Ty: Ale... ty nie masz już gdzie ich chować!  Ona: ja nie pytam czy ty masz gdzie stawiać swoje "stateczki" a jak coś ci się nie podoba to dzwonię do mamusi!

 

Po czymś takim masz dwa wyjścia. Pierwsze: przestać kupować nowe statki. Drugie: pogodzić się z dodatkowymi wydatkami.

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm buty. Nigdy nie rozumiałam tej dziwacznej fascynacji butami... Jedne do biegania, drugie do łażenia, trzecie glany, czwarte na zimę, piąte do garniaka. Po co komu więcej...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedne do garniaka? Mhm, jede do białego, inne do czarnego, inne na sportowo. No i w zimie przecież do garniaka półbutow nie wezmę. Ale fakt, jestem facetem , to wyczerpuje moje możliwości  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jeden garniak i więcej mi nie trzeba. I tak jak mam łazić odwalona jak stróż na Boże Ciało to chora jestem...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cię widzą tak ci płacą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Gdyby to było takie banalne i proste jak piszesz ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Serio, no to zacznę się lepiej ubierać, z graniaka wskoczę w jakieś VIP cichy z kolekcji tam kogoś kogo nie znam :D

Zobaczymy czy podziała, a efektem będą nowe statki w moim hangarze, a może nawet odkupię od Ciebie Javelina jak Ci się znudzi :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zapomniałaś jeszcze o jednych: do łózka   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności