Skocz do zawartości
duszy

Allegrowe okazje

Rekomendowane odpowiedzi

Z OLX-a

X-52 za 300,00 (do negocjacji) z Kostrzyna (wielkopolskie)

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

X-45 za 250,00 (do negocjacji) z Tarnowa (małopolskie)

ps.

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat te dwa Hotasy to jakoś super tanie nie były ... :D

A OLX to portal dobry do obioru osobistego lub umówienia prywatnej aukcji na "alledrogo.pl" (choć to ostanie to już nie długo bo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  wkrótce zawita do Polski)

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aukcje (nie moje) na allegro

HOTAS Warthog -  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
Orczyk VKB MkII - Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Sprzedający ma jeszcze

Kamerkę A4Tech PK-333MB - cena 40zł - używana sprawna
TrackIR 4 - używany bez oryginlnego opakowania. W zestawie odblaski na czapeczkę. - 350zł

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te nie są wystawione trzeba napisać na PW lub tu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I jeszcze inny TrackIR 5 z track clip   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tam opycha konto z bazowym pakietem SC+SQ42  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. . Całość do wyjęcia za 200 PLN. Potencjalnych chętnych ostrzegam, że handel kontami jest wbrew EULA gry.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Manners maketh man. - William Horman

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Może ktoś będzie chciał zaryzykować?

TrackIR za "stówkę"

ALLEGRO.PL

Kup teraz na allegro.pl za 100.00 zł - TrackIR 4 symuulatory (7973091057). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

ps.

Nie moja aukcja i w sumie jakby co to "nie wiem, nie znam się zarobiony jestem" ... ;)

Edytowane przez Dako
  • Lubię to! 1

sygn(1).png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez Dako
      Klucz standardowej wersji EoT i tym razem nie pójdzie na losowanie ale na sprzedaż.
      Jeśli ktoś byłby zainteresowany to taniej niż na alledrogo bo za 99,00 pln do wzięcia.

• Przez Nebthtet
      Zapraszam do mojego Buybackowego Butiku 
      W ofercie znajdziecie poniższe pozycje. Zasady standardowe - dla Ater Dracones rabat (w zależności od statku, proszę o kontakt PM), jeśli ktoś sobie życzy middlemana nie widzę przeszkód, ale pokryje jego koszt. Płatność PayPal (F&F lub invoice, jeśli invoice to kupujący opłaca prowizję), przelew, Revolut - lub jeśli ktoś się strasznie uprze na styl retro również gotówka .
      Origin 325A + LTI - 80$ + 16,10$ VAT M50 Game Package (PU + Squadron 42) - 130 $ + 26,45$ VAT - opcja warta uwagi, można go przetopić na inny statek o podobnej wartości. Wprawdzie ubezpieczenie jest krótkie, ale możesz mieć grę oraz Squadron 42 za małą kwotę dopłaty!
      M50 Standalone (6 mcy ubezpieczenia) - 110$ + 23$ VAT Cutlass Blue Game Package (PU + Squadron 42) - 180 $ + 37,95$ VAT - kolejna opcja warta uwagi, można go przetopić na inny statek o podobnej wartości lub mieć naprawdę fajną jednostkę nadającą się do działań bojowych solo lub z kumplem. Możesz mieć grę oraz Squadron 42 za małą kwotę dopłaty!
      Banu Merchantman Anniversary Standalone (24 miesiące ubezpieczenia) - 265$ + 57,50$ VAT - statek, który na pewno urośnie w dobrej cenie, z długim ubezpieczeniem. Kruger P-72 Archimedes Standalone LTI - 60$ + 6,90$ VAT
    • Przez zaraz
      Cześć.
      Nadeszła ta wiekopomna chwila, że się zebrałem w sobie i chcę oddać (za drobną opłatą) w dobre ręce mojego własnego Sabre. Jest to akcja pilotażowa, badam nastroje i zainteresowanie. Jeśli się dogadamy to oczywiście zakończymy finalizacją całej akcji. Jak to wygląda zatem?
      Przedmiotem sprzedaży jest jeden z lepszych, dostępnych myśliwców ze stajni Aegis. Sabre chyba wszyscy znają, może się podobać, albo nie  Statek jest mało używany, lekko zakużony, oczywiście bezwypadkowy. Nawet w środku nie paliłem. Czasami tylko piłem - boję się latać na trzeźwo. O zaletach pisał nie będę, bo każdy potencjalny chętny wszystko wie. Jedną z zalet nie-oczywistych jest to, że Sabre jest starterem, posiada 1k UEC na start i w zestawie SQUADRON 42. Prawie unikat. A teraz coś o wadach, tak na koniec. Statek posiada tylko 2 miesiące ubezpieczenia. Błędy z młodości, no nic nie poradzę... Jest to  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Dako
      Jeśli posiada ktoś jedynie joystik a chciałbym mieć pełnego HOTAS-a to mam do sprzedania:
      Stan bardzo dobry.
    • Przez Nebthtet
      Mam na sprzedaż Esperia Glaive LTI z opcją przeróbki bez dopłaty na jedną z następujących jednostek:
      Anvil Carrack Anvil Crucible Aegis Reclaimer MISC Hull D MISC Endeavor Cena 474,00$ lub dla Ater Dracones 430,50$, melt value to 350$, ale niestety vatu nie odpuszczę. Jeśli ktoś ma ochotę na Carracka (aktualnie wartego 400$), to patrząc na to, jak owo bydlę urośnie pewnie i tak mu się zwróci, zwłaszcza że kadłub jest LTI.
      Stan igła, nie bity, pierwszy właściciel. Vanduul płakał jak mu zabierali.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2019_04/image.png.2f08e457824af0faec7b6d29e1cb3799.png" src="/applications/core/interface/js/spacer.png">
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności