Skocz do zawartości
duszy

Allegrowe okazje

Rekomendowane odpowiedzi

Może się komuś przyda, bo czasem się wypatrzy coś ciekawego, a niekonieczne chce samemu kupić.

 

To tak na początek

http://allegro.pl/logitech-g940-fsx-x-plane-p3d-il-sturmovik-i4672552162.html

G940, wydaje się, że w całkiem przyzwoitej cenie.


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma moją zgodę na ten topic więc cool off your jets pilot  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moja aukcja, zastanawiałem się czy kupić, ale nie chcę jednak setu z pedałami. A cena - patrząc po tym, że jedyny jaki znalazłem na jebaju kosztuje 250$, wydaje się być ok. Piszę "wydaje się być", bo nie mam pojęcia po ile chodzą, nie interesowałem się wcześniej


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak się sprawuje ten sprzęt, cena wydaje się przyzwoita.

Może się jakiś znawca wypowie czy warto czy nie  ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt na pewno rewelka tylko nie wiadomo w jakim stanie potencjometry. ForceFeedback to na pewno wielki atut. Osobiście bym nie ryzykował i celował w coś z magnetycznymi czujnikami które są nie do zajechania i zapewnią długie lata precyzyjnej zabawy.

 

Oczywiście nie mówię że po roku sprzęt zacznie wariować(jak mój nieszczęsny cyborg) bo to zależy od jakości potków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/star-citizen-klucz-steam-gratisy-od-amd-najtaniej-i4701133672.html

Klucze z kart amd za 79zł. W opisie chyba jest błąd ( w tej promocji z amd są głównie klucze steam, SC był chyba jedyny spoza ), ale chyba lepiej uściślić ze sprzedającym, żeby nie było wpadki. Kod z amd daje Mustang Omega : AMD Edition ( w arena commander wchodzi chyba jako 300i ), selfland hangar, arena commander pass + jakieś duperele. Może być jakiś tani starter dla kogoś, kto chce się wciągnąć, wychodzi taniej niż pakiet aurory
 


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmi to dziwnie klucze Steam, z tego co mi wiadomo AMD ma własny program i żeby mieć dostęp do SC trzeba mieć co najmniej kupon Gold z kodem do programu AMD Never Settle, kupon realizuję się przez stronę AMD.

 

Kupony dostaje się przy zakupie nowej karty graficznej lub notebooka z układem graficznym od AMD ( nie do każdej dystrybucji dołączony jest kupon ), więc warto to sprawdzić przed zakupem.

 

Cena dobra ale może się okazać że to zupełnie coś innego, strasznie mnie kusi żeby to sprawdzić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gościu na stronie nie napisał nic o tym jaki to statek (ani w ogóle, że to statek), choć reszta pasuje do "The Never settle Space Star Citizen bundle"

też chętnie dorwałbym tą wersję Mustanga  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem kod Silver i odebralem Mustanga z dodatkowa grą jeszcze. Podejrzewam że Bronze tez może być.

Kupujesz gre, skanujesz paragon, wysyłasz maila do sklepu (ofc który obejmuje promocja) z odpowiednim tematem maila. Dostajesz wiadomość zwrotną z kodem, który realizujesz na odpowiedniej stronie - gdzie generują się kody do wybranych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronze nie może być. Już się ludzie na reddicie na tym przejechali i było wyraźnie mówione że ta wersja nie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Przed chwilą sprawdziłem SC jest dostępny w wersjach kuponu:

 

GOLD - 3 gry lub pakiety do wyboru  ( pakiet = gra )

SILVER - 2 gry lub pakiety do wyboru  ( pakiet = gra )

 

Powyższe kupony różnią się między sobą jedynie ilością gier lub pakietów.

 

Natomiast pakiet BRONZE, prócz tego że ma dostępną tylko jedną grę/pakiet, to dodatkowo wybór tytułów jest ograniczony i tu ostrzeżenie najniższy pakiet nie ma dostępu do Star Citizena !

 

Więc można domniemywać że mamy tu do czynienia z pakietem SILVER.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem pakiet gold, były 3 gry do wyboru, w tym SC. Przy czym chyba cała reszta to były kody steam, podejrzewam, że stąd błąd w opisie aukcji. Można poprosić żeby doprecyzował, żeby się nie przejechać. Przy realizacji kuponu z AMD dostałem maila z treścią:
 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

zawartość samego pakietu tu: https://www.dropbox.com/s/4utv7nw8uilah89/Screenshot%202014-10-15%2000.04.58.png?dl=0

Edyta: przeklejałem z maila, więc się wkleił ich odnośnik

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy, czy to ten mustang  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

@duszy - link ci się dłuuugi z AMD wkleił, działa bezpośrednio https://robertsspaceindustries.com/promotions/amdmovr

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A statek promocyjny, czy też pakiet ma możliwość przekazania ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No statek dostałem w ramach kodu z promocji AMD - mogę nawet zrobić screena maila który dostałem od Proline'u. Zresztą, wrzucałem screeny mojego Mustanga w odpowiednim pokoju o statku.  

 

Mustanga nie mogę przetopić, ale opcja gift jest możliwa do zrealizowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. gościu uczciwy, kod działa ;P

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

PS, wartość kodu to '60$'

I jak widać na obrazku można giftować

Dostałem też jakiś kod Steam, ale to sprawdzę w już w domu.

EDIT: Kod Steam okazał się "Alien: Isolation Preorder"

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to super  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Użyłeś go na własnym koncie czy musiałeś założyć nowe ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wlasnym


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii budżetowych hotas:
http://allegro.pl/joystick-thrustmaster-t-flight-hotas-x-do-pc-ps3-i4689401819.html
thrustmaster w b. niskiej cenie - mam taki, nie jest jakiś genialny, ale za taką cenę można spokojnie polatać. Wbrew opisowi w temacie o joyach ma skrętną rączkę, pod którą można spokojnie podmapować roll czy yaw, jak kto woli.

Kolejny klucz na mustanga za 75zl:
http://allegro.pl/star-citizen-mustang-omega-racer-i4710562778.html

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, co prawda tak się zabawnie składa że zanim tu zajrzałem kupiłem właśnie ten klucz na allegro  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny klucz, ale już niestety drożej:
http://allegro.pl/star-citizen-mustang-omega-racer-i4731965552.html
chyba się zorientowali, że te ~75zł to była dość niska cena  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">
Z joysticków:
Thrustmaster t16000 http://allegro.pl/joystick-thrustmaster-t-16000m-bardzo-czuly-i4730531331.html
cyborg fly http://allegro.pl/joystick-cyborg-x-f-l-y-5-flight-stick-fly-5-i4726246887.html
oba za ~100
i licytacja logitecha g940, na razie w niezłej cenie, ale i kup teraz jest chyba w miarę sensowne:
http://allegro.pl/system-lotniczy-joystick-logitech-g940-okazja-i4731125857.html

Edytowane przez duszy

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniacy kupują za 100 zł cały kupon i rozsprzedają po stówce pozostałe gry  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności