Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Reaktor maksymalny jest taki sam (TR4), także można zawsze ulepszyć. Blue ma faktycznie lepsze tarcze TR5 i w standardzie rakiety ( które w blacku też zamontujesz) ale mniejszą ładownie. I 24 mc ubezpieczenia + jest droższy o połowę i jest 'limitowanym' statkiem. Wybór należy do Ciebie

 

 

 

Ja kupując blacka zastanawiałem się nad wielozadaniowym statkiem który nie jest freelancerem (bo ten jest imo paskudny), szukałem czegoś co w miarę da radę przewieźć cargo lub ekipę szturmową (FPS) i poradzić sobie w walce jako-tako i nie kosztuje tyle co Redeemer (który zdecydowanie mi się podoba, ale koszt mnie odstrasza).

 

Aktualnie nie wiem czy nie przetopić i dołożyć do czegoś innego.

 

Sęk w tym że Cutlass pewnie się zmieni, i boje się że dość ostro...  a szkoda bo lubię tą krypę.

Edytowane przez Yoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samej sylwetki blacka raczej nie zmienią, przesunięcie docking collar niekoniecznie będzie mieć spory wpływ na wygląd. Żale graczy były bardziej o małe zróżnicowanie wariantów i "na odwal się" wykonane wnętrze w tychże.

 

Ja sama mam zagwozdkę który multirole ostatecznie wezmę - Lassie czy Lancera. Póki co moja bazowa licencja aurory LN z LTI czeka na lepsze czasy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

“Is the Blue a unique hull, or can the Black be 'upgraded' with a +1 maximum shield capacity? This CS request from Patrick indicates the latter.”
The Blue is a unique hull and the Black cannot be upgraded to increase the shield capacity. That’s the point of the unique hulls, to give you different presets you can work from.

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/3577123/#Comment_3577123

 

Znaczy sie CBlacka nie bedzie mozna zubgrejdować o +1 Generator Tarczy, kolejny plus na strone CBlue.

 

Ano Redeemer jest bardzo fajny i ma cene Connie ;/

A co powiecie o BANU Merchantman jako Multirole? Czy może przy duży troche albo Retaliator.

Edytowane przez Nekrag

#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacka mam standalone LTI, ale robię się głodny i chciałbym batonika z Blue...

 

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/505-anonimowi-citizenolicy/?p=16403

 

Przed niedzielą przyda się E&I M34 Restraint System z niego.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi podoba się wnętrze Blacka? Spanie ze skrzyniami w ładowni na prostej pryczy, siaty do montowania skrzyń... jak załogi statków w XVI/XVII wieku (no dobra z tym wc może przesadzili), luk dokujący który można wykorzystać do zrzutu ekipy szturmowej.

 

Problem w tym że sporo graczy na RSI chce zmniejszyć ładownię cutlassa o to martwię się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

i dlatego za statek wzieli sie brytyjczycy ktorzy maja wieksze doswiadczenie z jednostkami plywajacymi i zyciu na takich jednostkach.. zeby nie przeszkaadzac koledze podczas tych chwil skupienia gdy inny kolega obraca sie na 2gi bok podczas snu ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że gorzej by było z wątpliwymi "aromatami" niż odgłosami...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_rzygi.gif">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy pirat na Cutlasie pewnie śmierdzi gorzej niż to co do wychodka wylatuje...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jak pilot wstrzyma oddech to da radę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za offtop, jak zwykle temat fekaliów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Tak na poważnie, Cutlass Blue, jest modułowy można go przerobić na różne warianty, nawet na medyczny, ma dodatkowo zamontowany hard point na rakiety, mocniejszy silnik, tarczę i jednostkę energetyczną. 

 

Niby niewiele ale przy dużym skilu liczyć będą się drobiazgi, zdecydowane najbardziej podoba mi się jego sylwetka, nie wiem jak wy ale ja zwracam uwagę na walory estetyczne statku. Dlatego ja bym brał Blue :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym niemniej jest o połowę droższy od czarnej wersji co za oferowane przezeń różnice jest imo ceną zaporową.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłosników Cutlassa, sneak-peak z nowej jego wersji:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie ale z bronią długą w wąskich pomieszczeniach?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Szczególnie te granatniki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Czasem staram się latać Cutlassem ale Delty z Omnisky zjadają mnie w parę sekund, a manewry nim są baaaardzo ciężkie :/ no i nie wiem czemu ale co chwilę mam blackout :( mocniejszy skręt i odlot.. w Avengerze takich problemów nie mam.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy ta część statku znajduje się w sekcji kokpitu?

A może kokpit został skrócony i teraz szyja jest wraz łądownią lub jest kompletnie oddzielonym segmentem miedzy kokpitem i ładownią L:D

 

*Spekulacje paliwem Star Citizen


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem od Sandi ładownia Cutlass-a (widać zaczepy magnetyczne do kontenerów i ładunku)

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ladownia wydaje se wieksza niz to co pamietam
ta czarna plyta w prawym dolnym chyba zakrywa ten pierscien dokujacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje wydaje się większa, jeżeli chodzi o pierścień dokujący to powiedziano iż będzie on przeniesiony, o ile dobrze pamiętam na tył statku i nie w podłodze a nad głową.


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nad glowa ? to troche zjedzie zewnetrzna linie statku, poza tym jak ty chcesz do goy dokowac skoro tam jest wiezyczka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ładownia wydaje się być większa od poprzedniej tak o 1/3 - czyli Cutlass będzie miał około 200 SFU - gdy Freelancer ma 168  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_pinch.gif">


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ładunek musi być rozlokowany tak aby można było przejść na koniec statku w związku z czym nie będzie tak dużo miejsca załadunkowego na ile się wydaje :}.

Chciałbym zobaczyć jak zapychasz ładownie statku i próbujesz dostać się do kabiny :P


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nekrag,

 

Do Cutlussa możesz przecież wejść po skrzydle jeśli się nie mylę. Teraz jest podobno jakiś bug i chyba te drzwi nie działają, ale nie mam go teraz w hangarze, żeby to sprawdzić.

 

Pozdrawki

BHoleVX

Edytowane przez BHoleVX

sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś i testował Cutlass-a w AC 1.0.3 ?

Z taką szybkością ruszającymi się silnikami głównymi powinien być bardzo zwrotnym statkiem ... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkosc plomieni z silnikow - super  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> hmm ciekawe czy beda palic statki jak  w Space engineers ?
szybkosc obracania sie tych silnikow - nienauralnie wysoka ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Sama prawda, niemniej jednak siedząc w samym środku pobojowiska z przelatującymi dookoła fragmentami statków wolisz przejść do kokpitu wewnątrz kadłuba statku czy poza nim. Ładownia jest tutaj wewnętrzną częścią statku a nie odizolowanym ładunkiem jak np w Aurorze lub mustangu. Popatrz na dzisiejsze samoloty transportowe czy promy morskie, po załadowaniu w dalszym ciągu jest miejsce by załoga mogła się przemieszczać po całym samolocie / promie, bo najzwyczajniej jest to potrzebne.

 

Odnośnie filmiku:

Toż to palniki plazmowe są a nie silniki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

#Created4boarding

Edytowane przez Nekrag

#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności