Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj @Darius w naszych progach. My również z niecierpliwością czekamy na wyjście 3.0 (no może poza parą wyjątków ;) ). Z pewnością znajdziesz tutaj zarówno newbie jak i osoby które znają SC niemal na wylot. Więc rozgość się wygodnie tutaj jak i wpadnij czasem na naszego discorda.

P.S. Co takiego jest na w nas, Dariuszach, że tylu nas interesuje się Star Citizenem? ;) - 

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawo serii. Statystyka jest nieubłagana. 

@Darius zapraszam do aktywności na  forum i odwiedzenia TS oraz Discorda. 

Rozważ też dołączenie do Ater Dracones - gramy razem w różne rzeczy tak więc oczekiwanie na sc nie powinno się aż tak dłużyć. 

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Gattsu89
      Witam wszystkich,

na wstępie chciałbym podziękować za przyjęcie do grona społeczności. Krótko o mnie, mam na imię Piotr, pracuję jako Test Automation Engineer w jednej z warszawskich firm. Pierwszy raz słyszałem o SC już kilka lat temu, ale dopiero teraz jakoś naszła mnie ochota, aby faktycznie w toi pograć. Oczywiście nie żałuję, stawiam swoje pierwsze kroki i poznaję mechanikę gry oraz uniwersum.
      Miło Was wszystkich spotkać
    • Przez damian3k
      Cześć wszystkim :D
      Wielkie dzięki za ciepłe przyjęcie na discordzie.

Krótko o mnie: jestem Damian (ciężko zgadnąć po nicku :) ), mieszkam w Gdyni, zawodowo zajmuję się tworzeniem gier. Obecnie pracuję nad zabawną gra o wypróżniających się bobasach, o śmiesznym tytule "Pooplers" (ang. gówniaki) :) Wcześniej robiłem aplikacje na gogle VR (wirtualna rzeczywistość) i AR (rozszerzona rzeczywistość). W wolnym czasie gram, oglądam seriale i czytam książki- głównie SCI-FI. Do gry zaprosił mnie Aymore :D

Oglądam właśnie filmiki z gry i uczę się podstaw. Nie mogę wyjść z podziwu jak fajna jest to gra. Szkoda, że dopiero teraz dałem się przekonać :) Liczę na wiele wspólnych przygód. Jak macie jakieś pytania to piszcie :D
      mój fb: https://www.facebook.com/damian3k , możecie śmiało dodawać, z chęcią pomogę w sprawach związanych z game dev'em, grafiką 3D i pochodnymi tematami ^^

Pozdrawiam, gwiezdni obywatele! :D

• Przez parasite
      Siema braciszki,
      z discorda wpadłem bo kazali, pytałem o starter, kupiłem i żona głupiego ryja nie obiła bo zdążyłem obejrzeć z nią film. Dzięki za pomoc i ciepłe przyjęcie 😜
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności