Skocz do zawartości
Dako

Aegis Idris

Rekomendowane odpowiedzi

@Berecik26 Nie karmic trolla, Abrams ma poszycie z grafenu i płytek ceramicznych :P 

Może wzięli ze sobą na pamiątkę z XXI wieku? Mnie zastanawia skąd wzięli różowe Gladiatory i czy strzelają tęczą? :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualne statystyki IDRIS-a (informacja od Bena źródełko: CIG if the Idris is almost done please give us the updated stats )

Manufacturer Aegis Dynamics
Variants 2 (M/P)
Cargon Capacity 100 SCU
Cargo Storage Cargo Rooms
Landing Gear Skids
Take Off Method VTOL
Max Crew 37
Role Frigate
Length 237m
Width 134m
Height 50m
Mass 1,600,000kg
Docking Ring Yes
Radar Type 3D

Avionics
12x Name TBC (Medium - Bridge)
8x Name TBC (Medium - ATC Room)

Coolers
4x Name TBC (Capital - Hangar Floor)
8x Name TBC (Medium- Hangar Wall)

Fuel System
2x Name TBC Fuel Intake (FL,FR)
1x Name TBC Fuel Tank

Gravity Generator
1x Name TBC (Capital)

Life Support
1x Name TBC (Capital)

Jump Drive
1x Name TBC (Capital)

Power Plant
2x Name TBC (Capital - Reactor Room)
2x Name TBC (Medium - Bridge)
4x Name TBC (Medium - Hangar)

Radar
1x Name TBC (Capital)

Shield Generator
4x Name TBC (Capital - Shield Gen Room)
2x Name TBC (Medium - Bridge)

Thrusters
8x TR5 (Main)
8x TR3 (Maneuvering)

Turrets
5x Behring M3C ASA Turret (2xS4 Guns)
1x Behring M5C STS Turret (2xS6 Guns)

Weapons
1x Klaus & Werner Zestroyer Rail Gun (S10)

Missiles
1x A&R Plowshare Anti-Ship Missile Launcher (ASML)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli to nikt w orgu takowego nie posiada. Ale jestem ciekaw ile by zmiótł małych statków, ustawionych w jednym rzędzie, jedną salwą :)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Idrisa? No to tak będzie bidula wyglądała od środka jak dostanie porządny łomot! :D

 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A potem wytłumacz to ubezpieczycielowi :P 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A co to oznacza wszystko?

Że mają gotowego Idrisa włącznie ze zniszczeniami!


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu w RtV któryś z prowadzących wspomniał, że miał okazję zagrać we "wszystkie misje" Squadron 42. :thumbsup:

Idris UEE "Stanton" ma być naszym statkiem bazą w tej kampanii. A jeśli dobrze pamiętam to w trakcie gry chyba będziemy przebazowywać się na coś większego (Bengal?) więc może ten szczegółowy model zniszczeń jest niezbędny do scenariusza SQ42.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A na co Ci obcy skoro będą Vanduule...

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Idealnie wpasowuje się w ten klimat zniszczonego Idrisa. Nie to co człekokształtny Vanduul :D On nawet ładny w porównaniu do obślinionego obcego :D

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widok obrażeń, powalający :) brakuje mi tylko obcych lub ciał załogi.. Jestem ciekaw jak takie zniszczenia będą wyglądały w 0 G , czy woda będzie latać gdzie popadnie i tworzyć zwarcia? ;) 

Tylko czy kiedykolwiek oprócz kampanii zobaczymy takie zniszczenia na swoim statku? ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na filmie z AtV (tym z komentarzem) widać, że ktoś lub coś na pokładzie jest ;) ...

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Rozmowa ktora sie toczyła podczas odtwarzania tego filmiku opisywała iż developerzy chcieli ubic dwa ptaki jednym kamieniem i zrobic gotowy system zniszczen dla statku jako podstawa pod przyszle produkcje stanu zniszczen jak i dla wykozystania w sq42, jak najszybciej byloby to mozliwe, wiec zapewne odpowiedz na twoje pytanie brzmi, jak wydokujesz idrisem i dostaniesz nieniszczacy łomot to tak bedziesz wyglądał :]


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W 0G rzeczywiście będzie ciekawie, a zwarć raczej nie będzie, bo pewno to jakiś rodzaj wody destylowanej, czy jaki inny nieprzewodzący płyn. Zwykła woda w systemie gaśniczym statku byłaby bez sensu.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam wszystko jest roz...walone. ciecz może pochodzić z różnych źródeł, a gaszenie wodą w 0G byłoby trochę bez sensu... 

Wyobraźcie sobie teraz jak biega po tym statku z 20 ludzi z multitoolami i dowódcę: "po ... naprawiasz barierki?! Zakładaj skafander! Jeszcze 3 silniki manewrowe nie działają!!!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak, ale widać, że ta konkretna leci z systemu przeciwpożarowego, sprawnego i zniszczonego. Ten system ma być prawie wszędzie w wielkich statkach.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre stwierdzenie "ciecz", od dawna w pojazdach bojowych nie stosuje się wody do gaszenia pożarów. Z tego samego powodu podczas pożaru zakłada się maski tlenowe gdyż substancja gaśnicza ma za zadanie wyeliminować tlen z otoczenia.  Takie metody z wodą ty chyba tylko w marketach nadal są stosowane.  

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to ja pracuję w branży ppoż. więc powiem tak, na jednotach morskich a najlepszą analogią do tego będzie łódź podwodna ze względu na zamknięty system stosuje się systemy gaszenia gazem na bazie CO2 (dwutlenek węgla) lub CUG (czystych urządzeń gaśniczych) na bazie innych mieszanek gazów. Gaszenie wodą jest zabronione ze względu na dużą ilość elektroniki. Notabene w budynkach jest/powinien znajdować się przeciwpożarowy wyłącznik prądu który należy uruchomić przed przystąpieniem do gaszenia pożaru. To tak pokrótce w większe szczegóły się nie zagłębiam bo i tak nie ma to sensu :-) no chyba że kogoś to jakoś mocno zainteresuje hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności