Skocz do zawartości
  • 0
Diakon

Z czym to sie je:)

Pytanie

Witam,

Zastanawiam sie nad sprezentowaniem Star Citizena i stad pare pytan. Z tego co zrozumialem na forum to po zakupie jakiegos zestawu jest tam iles czasu darmowego a pozniej miesieczna subskrypcja tak? Widzialem niektore statki sa mega drogie rozumiem, ze inaczej ich nie mozna dostac i czy to nie jest tak, ze Pay to win? Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ad 1

Nie.

Kupując dziś statek masz dostęp do Bety (lub po zakupie dostępu za 5 USD do Alfy)

Póżniej już teoretycznie nic nie musisz płacić za grę no chyba, że chcesz wesprzeć Twórców i zainwestować w statek który będziesz miał dostępny już na początku gry. Zwyczajnie ułatwisz sobie start na początku i tyle.

 

Ad2

Statki które są dziś dostępne w sklepie w pełnej wersji zakupisz za walutę cr które zarobisz w grze . 

 

Jest trochę tego na forum i na naszej stronie http://star-citizen.com.pl/ poczytaj a na dodatkowe pytania wszyscy chętnie odpowiedzą.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej Diakon

 

Po zakupie pakietu gra jest Twoja, dostajesz hangar statek jaki zakupiłeś i dostęp do cyfrowej zawartości.

Star Citizen nie przewiduje miesięcznych opłat za granie, nie będzie abonamentu, jedynym kosztem jest zakup gry, więc nie ma się czego obawiać.

 

Wszystkie statki w grze będą dostępne za walutę w grze i będzie można je zdobyć za walutę gry, jednak nie będzie to łatwe, bo w założeniach na statki trzeba będzie naprawdę zapracować.

 

Niektóre statki są drogie, bo ich zdobycie w grze też będzie bardzo trudne, no i jeśli są drogie to zazwyczaj są to specjalizowane konstrukcje lub bardzo duże i ciężkie maszyny. Ich zaletą najczęściej jest dodatkowa zawartość cyfrowa ( lub fizyczna ), no i w przypadku sprzedaży statków koncepcyjnych LTI - czyli ubezpieczenie na całe życie ( tylko hull'a i podstawowego osprzętu ).

 

Gra nie jest Pay2Win, bo zakupione statki nie dają CI przewagi bitewnej czy większego skila, pograsz dorabiając się ich w grze, nie będziesz się różnił od tych co je kupili za gotówkę ( po prostu będziesz mieć więcej fizycznych pieniędzy w portfelu ).

 

Dodatkowym atutem zakupu pakietu teraz są drobne bonusy przyznawane za punktu osiągnięcia ( kolejne miliony ) oraz status darczyńcy - osoby wspierającej projekt, a to oznacza prestiż i zadowolenie z bycia częścią dużej i zwartej społeczności  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ta druga to wersja z dostępem do Bety i tą powinieneś zakupić https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Arena-Commander-Starter.

W obu przypadkach dziś nie pograsz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Aby mieć już dziś dostęp do Arena Commander i zabawy musisz dokupić:

https://robertsspaceindustries.com/pledge/extras?product_id=63

 

Ps.

Może ktoś doradzi Ci lepszy zakup :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W tym pakiecie co podpowiadał Dako jest już Arena Commander, więc pograsz bez dokupowania modułu za 5$

 

Dla przypomnienia 45$

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Arena-Commander-Starter

 

To jest najtańszy pakiet zawierający cyfrową edycję Star Citizena oraz Squadron42

Zawiera statek Aurora MR, który będzie dostępny w hangarze oraz którym to będzie można polatać w AC ( jako test ship ).

Dodatkowo RSI zmodyfikowało ostatnio pakiet dodając w zestawie Arena Commander Pass, więc niczego nie musisz już dokupować !

 

 

Jest też nieco tańsza wersja, bo kosztująca 40$, wydana z okazji Dragon Con / Pax, w sumie nie różniąca się niczym jeśli chodzi o zawartość, więc trudno mi się odnieść gdzie tu jest haczyk  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">  Może to jakaś wersja okazjonalna itd...

 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Dragon-Con-PAX-Arena-Commander-Starter


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie.

Tommy mam pytanie

Wydawało mi się dziś kupując paczkę ze statkiem  uzykujemy dostęp dopiero do Bety ?

Nie jest tak, że aby mieć dostęp do AC w aktualnej fazie czyli Alfa należy mieć kupioną właśnie przepustkę?

Właśnie aby mieć tzw Alpha slot https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13802-Alpha-Slot-FAQ do tego służy https://robertsspaceindustries.com/pledge/Module-Passes/Arena-Commander

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dako:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Dlatego jest droższy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Edytowane przez Misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to wszystko jasne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Dzięki, nie przeczytałem nazwy.

 

Chciałem doprecyzować bo nadal nie mogę zamienić mojego Avengera na nic większego bez utraty dostępu do AC lub kupna całego nowego statku ...

 

Choć zaraz zaraz ;)

Jeśli bym przetopił mojego Avengera i kupił tą właśnie wersję Aurory

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Arena-Commander-Starter

to później dzięki Cross Chassis Upgrade

https://robertsspaceindustries.com/pledge/extras?product_id=66

mogę mieć coś większego?

Oczywiście tracę te kilka bonusów (pancerz, ręcznik  :angry:  itp)

Mam rację ?

Czy jest jakaś inna normalna opcja zakupu Horneta ?

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokładnie wcześniej za ten sam pakiet płaciło się równe 40$ i nie było Arena Commander Pass.

 

Teraz, po analizie co jest najczęściej kupowane lub po to by ułatwić nowym kupującym, ( oszczędzać tym samym problemu z ogarnięciem tematu ), dodali do zestawu przepustkę i w ten sposób zrobili jeden z nielicznych pakietów posiadający komplet niezbędny do gry na jej aktualnym etapie. 

 

Właściwie, do każdego innego pakietu Arena Commander Pass trzeba sobie dokupić ( aktualnie )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

No ale dodatkowy wydatek w postaci tych 5$ nie jest jakimś strasznym strzałem we własne kolano.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dodam jeszcze, że osobiście boję się jednej kwestii.

Dla osób które dziś dopiero wspierają projekt może się okazać, że moduł FPS i następne będzie dzięki dobroci CIG wymagał kolejnych przepustek?

W końcu kupujący nabywa tylko Arena Commander pass, nie ma słowa o innych modułach  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_verymad.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Masz rację, choć nie do końca ;)

 

Wspomniana przez Ciebie opcja zamiany obecnego statku na Aurorę i użycie upgrade'u do wymiany na inny mocniejszy statek ma sens.

Ale właściwie co tymi ruchami uzyskasz ? 

 

Jeśli w ten sposób nie zaoszczędzisz trochę zielonych, to lepiej po prostu stopić obecny statek ( o ile nie ma LTI ! ), kupić pakiet Horneta dokopując do tego Arena Commander Pass i po kłopocie.

 

Z tego co się orientuję i sam już zadawałem to pytanie wiele razy, Twój udział w projekcie jest liczony na podstawie bilingu faktur wystawionych przez RSI, a nie posiadanego aktualnie pakietu, więc bonusy za punkty osiągnięć nie zostaną Ci odebrane jeśli przetopisz pakiet zamieniając uzyskane w ten sposób fundusze na coś innego ! ;)

 

Tak więc ja bym się nie bawił w jakieś tam update'y, tylko stopił pakiet, a następnie kupił to co chce :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wszystkie znaki na niebie wskazują że właśnie tak będzie, słowem czeka nas jeszcze :

 

- FPS Module Pass

- Planet Side Module Pass

 

I kto tam ich wie jaką jeszcze przepustkę wymyślą, może "Exploration module pass" :P

Wcale nie jest też powiedziane że wszystko będzie za 5$, może będzie w formule 5, 10, 15  ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No ja mam nadzieję, że dla osób które wsparły wcześniej SC czyli przed wydaniem tych modułów powinny one być za darmo.

Tak jak było z Arean Commander ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam w naszej społeczności  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Można kartą kredytową/płatniczną z opcją płatności online. Albo przelać komuś kasę i ten ktoś Ci kupi. Ja m.in. świadczę usługi middlemańskie - dla członków Ater Dracon za darmo, dla innych można się dogadać :P

 

 

A tak na marginesie - kochani, po raz kolejny wychodzi na jaw że:

  • nie korzystacie z szukajki na forum  :czytaj:  (pytania o abonament były dosłownie 1-2 dni temu... a wtedy nie trzeba czekać aż ktoś odpisze :P)
  • o ryzykach z przetopienia (że mi ręcznik zniknie) też była mowa i to nieraz (hint: support CIG pomaga, to naprawdę mili ludzie - na szczęście to nie Steam gdzie się o nic nie można doprosić ;))
  • cross chassisów będzie więcej. W przyszłości. Najprawdopodobniej jak będą kolejne shipy wrzucane w AC.
  • o przepustkach było w faq  -> http://star-citizen.com.pl/sloty-alpha-faq/ i już wiadomo że każdy moduł przed PU będzie wymagać osobnej (dlatego był taki zerg rush na ostatnie konta z alpha slotem). Było też na RSI że mają kosztować każda po 5$ więc wątpliwe że to się zmieni.

Takie tam moderskie zrzędzenie...  :ulan:


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja z tej wypowiedzi zrozumiałam że on ma problem właśnie z Paypalem...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
 
Identycznie zrozumiałem, jeśli faktycznie chodziło o Paypal, sprawdził bym czy z kontem nie trzeba coś zrobić np ponownie zautoryzować czy połączyć z kontem bankowym, ja tak miałem po dłuższym nie używaniu.

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

moze przelicznik jest zly i brakuje kaszu na koncie, ale dodatkowo można tam przypisac karte platniczą i wtedy system wezmie kase z karty .. Dobra sprawdzona jest do platnosci netowych oprócz pp jest karta internetowa np w mbanku.  Nie ma opcji zeby ona nie dzialala, czy apple store czy inny shit zawsze mi przechodzi bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mi ostatnio paypal odrzucił kartę - problemem był limit na transakcje internetowe. Poprawilem, anulowanie zamowienia, nowe przeszło.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ważne jest by na koncie mieć minim 5% więcej pieniędzy niż zakładana kwota, system czasem rezerwuje więcej środków by rozliczyć transakcje w kursie jaki zostanie naliczony po wszystkich operacjach związanych z zakupem.

 

Dla przykładu przy zakupie Reclaimera, na karcie miałem 1200 zł, z obliczeń wynikało że mam zapłacić 1176 zł , i mimo że miałem trochę więcej grosza to transakcja była odrzucana ( eKarta rozliczana w USD ).

 

Zakup się powiódł jak dorzuciłem do karty kolejne 100 zł ( może poszło by przy mniejszym bonusie, nie chciało mi się sprawdzać  ), widocznie naddatek musi być bo to karta debetowa.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności