Skocz do zawartości
Dako

serial Marvel: The Punisher

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi ten aktor w tej roli nie leży to głowa mała... Ale serial obejrzę i tak :):miecio: 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punisher jest już od 17-go. Przyznać się kto oglądał? Ja pożarłam cały sezon w weekend i powiem szczerze - WIĘCEJ!!! Jak wcześniej nie byłam przekonana do Bernthala jako Franka Castle tak teraz zmieniłam zdanie i naprawdę chłop dał radę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Będzie nowy serial o wyścigu kosmicznym - For All Mankind to alternatywna historia, świetna obsada... Nic tylko czekać na jesienną premierę.
       
    • Przez Nebthtet
      Dobra - ósmy sezon prawie się już skończył. Tu możecie się dzielić opiniami. To jakie wrażenia jak dotąd?
      Proszę korzystać z przycisku spoiler do dwóch dni po emisji nowego odcinka.
    • Przez Nebthtet
      Cóż, Netflix właśnie ubił ostatnie dwa marvelowskie seriale. Nie jest to jakieś zaskoczenie, ale... Cholernie szkoda. Bo ich rodzime produkcje jakoś nie dorastają do poziomu tego, co robili z postaciami Marvela. Co więcej, anulacje nie były inicjatywą Disneya / Marvela tylko Netflixa.
      Netflix Has Cancelled 'The Punisher' And 'Jessica Jones,' Completing Its Marvel Extermination
      WWW.FORBES.COM Netflix has already cancelled Iron Fist, Luke Cage and Daredevil, and now has axed The Punisher, shortly after its second season, and Jessica Jones, shortly before its third season, which will still air despite this news. Na pewno jest to zakończenie jakiegoś okresu w telewizji. Ciekawe, co przyniesie przyszłość i czy Disney zdecyduje się na kontynuację któregoś z seriali z obsadą jaka tak świetnie dawała sobię radę na netfliksowych "deskach".
    • Przez Frosty
      Niedawno odkryłem kanał, który tworzy mini serię o Space Marines z uniwersum Warhammera 40k. Jakość animacji jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie, że zajmuje się tym tylko jedna osoba. Jednominutowe odcinki, których docelowo ma być 5, są być publikowane bez żadnego harmonogramu, ale może je dzielić nawet kilka miesięcy przerwy w publikacji, więc radzę się uzbroić w cierpliwość. Poniżej możecie zobaczyć teaser oraz dwa opublikowane odcinki.
       
       
       
       
      For the Emperor!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności