Skocz do zawartości
  • 0
xdemont

Nowy "gracz"

Pytanie

Witajcie, czy jest możliwość w jakiś sposób zakupienia w tym momencie gry? oraz co w obecnej chwili ona oferuje?

 

Oraz co musiałbym kupić jaki jostic,statek itd proszę mi wyjaśnić. 

 

I napisaliście ze warto kupić nawet najtańszy pakiet ale teraz, tylko dlaczego? czy coś przez to uzyskam? 

Edytowane przez xdemont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Grę możesz zakupić przez stronę robertsspaceindustries.com

Najtańszy pakiet, tj. ten z Aurorą MR daje ci możliwość ściągnięcia gry i pochodzenia sobie po hangarze ze swoim statkiem oraz dostęp do pełnej wersji gry w momencie premiery. Obecnie dostępny jest też Arena Commander, który pozwala latać zakupionymi statkami na kilku mapach i walczyć z botami lub innymi graczami w kilku trybach (deathmatch, capture the core, Murray cup racing, vanduul swarm), ale trzeba na niego wydać dodatkowo 5$ (ci, którzy wsparli grę wcześniej otrzymali go za darmo).

Droższe pakiety dają ci lepsze statki i różne dodatkowe rzeczy, ale w sumie najbardziej opłaca się kupić najtańszy pakiet, a jeżeli gra ci się spodoba dopłacić trochę do lepszego statku.

Nie musisz wcale kupować żadnego joysticka, mi tam lata się wygodnie na klawiaturze i myszce  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wszystkie statki będzie można zdobyć w grze bez kupywania więc teoretycznie nie opłaca się kupywać drogich statków chyba że chcesz bardziej wspomóc gre  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poniżej link do strony na której możesz kupić najtańszy pakiet.

 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Arena-Commander-Starter

 

Poza tym co napisano wyżej, dzieki wykupieniu pakietu daje ci możliwośc przyłączenia się do jakiejś organizacji lub stworzenie własnej. Samo zarejestrowanie się na RSI na to nie pozwala. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mam jeszcze pytanie.. na jak długo w tej ofercie jest ważny abonament? 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Arena-Commander-Starter

 

Ktoś tu napisał ze dzięki temu będzie/dostanie się nagrody itd z progów 54mln itd jak się kupi teraz to prawda? a z tych wcześniejszych nie? a jeśli tak to nawet jeśli abonament się skończy?

 

I jeszcze jedno, jeśli zakupie teraz tą paczkę to będę mógł już w wersji alpha czyli teraz zagrać w grę? da rade się grać samą myszką i klawiaturą?

 

Piszecie tutaj ze jest dostępny moduł "Arena Commande" a zastanawia mnie czy będzie też taki moduł jak EVE ONLINE? ze można eksplorować itd? nie zagłębiałem się zbytnio w opis gry. 

Edytowane przez xdemont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ta gra nie ma i nie będzie mieć abonamentu. Po zakupie za granie nic się nie płaci. Na podobnej zasadzie działa obecnie Guild Wars.

 

Subskrypcje jako takie istnieją, ale w innym celu. Dają dostęp do:

  • Jump Pointów (cykliczna publikacja elektroniczna z dodatkowymi materiałami)
  • forum i chat dla subskrybentów (to stamtąd są wybierane pytania do 10 for the Chairman)
  • co 2 mce nowych gadżetów do hangaru (w tym miesiącu szafka, wcześniej odtwarzacz muzyki, mini-model Freelancera)
  • specjalnego "Vaulta" z grafikami w wysokiej rozdzielczości niedostępnego dla niepłacących użytkowników
  • możliwości zakupu gadżetów niedostępnych dla zwykłych użytkowników (prototypy naszywek itp)

Droższa subskrypcja daje to co powyżej plus

  • Dostęp VIP na eventy fanowskie RSI, priorytetowa rezerwacja na CitizenConach i innych konwentach
  • Dwie kopie gadżetu do hangaru (można dać komuś w prezencie)
  • Możliwość testowania Vanduul Scythe gdy już będzie zaimplementowany (każdy miesiąc subskrypcji daje 1 dobę dostępu do statku)

Środki z subskrypcji idą np. na produkcję Around the Verse i 10 for the Chairman- więcej przeczytasz tu: https://robertsspaceindustries.com/faq/subscriptions

 

Są też bonusy z tytułu bycia subskrybentem ponad 12 miesięcy - więcej na kartach odpowiednich produktów: https://robertsspaceindustries.com/pledge/subscriptions


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@xdemont, ten zestaw podany przez Ciebie daje Ci statek Aurorę oraz podstawowy hangar czyli pakiet, w tym również masz dostęp do wszystkich faz beta które odbędą się w przyszłości, paczka nie zawiera dostępu do faz alfa, ale w nim masz już samowystarczalny "bilet" do alfa modułu "Arena Commander" w przyszłości wyjdą osobne bileciki (pewnie po 5$), a przed nami jeszcze moduł FPS,Planet site oraz PU (cała gra, tak jak napisałeś, to będzie moduł coś jak EvE Online). No i też tutaj masz "single player" grę SC która będzie się nazywać "Squadron 42", swojego rodzaju wprowadzenie przed grą w świecie "MMO".

 

Co do nagród, jeżeli kupisz teraz ten pakiet to dopiero od następnego progu (bo dzisiaj zaliczyliśmy próg 55mil$) będziesz dostawał nagrody, ale nie jestem do końca pewny, ale MOŻE załapiesz się na nagrodę z progu 55mil$ jeżeli kupisz pakiet w tej chwili, ale jak pisałem, nie jestem tego pewny.

 

Mysz+klawiatura na tą chwilę nawet wskazana, jeżeli interesują Cię potyczki z botami oraz z innymi pilotami, a jeżeli preferujesz ścigać się, to rekomendowany jest drążek. 

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie załapie się, to działa zerojedynkowo - system przydziela flagę do konta.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuje bardzo za wasze odpowiedzi.

 

Mógłbym wiedzieć jakie nagrody dostaje się za te progi? te wszystkie moduły będą dostępne w jednym świecie czy każdy z nich jest dodatkiem? będzie kiedyś możliwość np lądowania na planecie itd? 

I czy na przykład jednym statkiem będzie można latać z innymi osobami? 

 

i żeby dostawać te gadżety to muszę po zakupie gry wykupić tą subskrybcje z tej strony? 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/subscriptions

 

"specjalnego "Vaulta" z grafikami w wysokiej rozdzielczości niedostępnego dla niepłacących użytkowników" - co to jest? 

Edytowane przez xdemont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja radzę poczytać forum... bo to wszystko tu jest.

Przykładowe nagrody do progów są w listach na stronie głównej. -> http://star-citizen.com.pl/tag/letter-from-the-chairman/

 

Statki wieloosobowe będą, lądowania też, zwiedzanie planet również (proceduralna generacja plus w przyszłości może coś więcej)

 

Gadżety za progi wymienianie w listach nie wymagają subskrypcji. Model, odtwarzacz, szafka już tak (chyba że ktoś Ci to da w prezencie / odkupisz).

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Repozytorium danych dostępne dla subskrybentów.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuje, jutro postaram się bardziej przeszukać forum w celu poszerzenia wiedzy na temat gry.

 

Jeszcze jedno pytanie : 

czy takie hangary da się zdobyć w grze, czy jedynie kupić? 

 

Po odpowiedzi na to pytanie proszę zamknac temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@xdemont, obecnie rożne warianty hangarów możesz posiadać w zależności od statku/pakietu jaki kupujesz, możesz również kupić je za prawdziwą walutę, a jak tylko gra ruszy, to będziesz mógł kupić/wynająć jaki tylko chcesz, za walutę w grze. Jak pisał ktoś wcześniej, w grze wszystko będzie dostępne za walutę "in game", nie będzie żadnych ekskluzywnych statków/rzeczy za które musisz wyłożyć prawdziwe pieniądze aby je posiadać.

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Polecam wybrać najtańszy wariant który daje nabycie gry, status darczyńcy oraz bonusy z punktów rozciągania.

W tej chwili pakietem tym jest Aurora za 40$, a kupując go zyskujesz:

 

- cyfrową edycje pełnej wersji Star Citizena

- cyfrową edycję fabularnej wersji dla pojedynczego gracza 

- podstawowy hangar i ubezpieczenie na 3 miesiące

- dodatkowa zawartość cyfrowa

- dostęp do wersji beta Star Citizena

- po zakupie Arena Commander Pass za 5$ dostęp również do alfy AC

- możliwość biegania po hangarze i oglądania statku / statków 

- status darczyńcy co umożliwia większą kontrolę konta w zakresie informacji na kocie bycia afiliantem itd.

- otrzymywanie bonusów za każdy kolejny punkt rozciągnięcia ( co jakiś czas są to różne podarki )

- niesamowitą okazje bycia częścią społeczności tworzącej i wspomagającej powstanie Star Citizena

- zadowolenie z bycia w centrum wydarzeń i spokój ducha, bezcenne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

W Arena Commander można:

 

- strzelać do Vanduuli AI ( dwie mapy )

- strzelać do Vanduuli w cooperative mode

- toczyć pojedynki w przestrzeni z graczami 

- bawić się drużynowo w przechwytywanie rdzenia ( coś ala capture the flag )

- brać udział w wyścigach trenignowo

- brać udział w wyścigach z innymi graczami ( 3 tory )

 

Sam musisz ocenić czy to wystarczy żeby się skusić do zakupu czy nie, jak pisali poprzednicy wszystko można będzie kupić za gotówkę w grze więc niby nie ma powodu do kupowania teraz ale skoro tak, to dlaczego tak dużo z nasz to zrobiło ?

Odpowiedz pewnie siedzi gdzieś głęboko w każdym z nas  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności