Skocz do zawartości
Dastro

wts SPRZEDAM: Freelancer mis upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, moja cena to 90$ ( członkom syndykatu AD mogę zjechać o 5$  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> )  i interesują mnie tylko kredyty RSI, zainteresowanych proszę o PM.

 

KyMPdS6.png

 

https://www.reddit.com/r/Starcitizen_trades/comments/2hkukx/wts_freelancer_mis_upgrade_90_rsi_credit/


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeliczyć na kredyty RSI, jak tak chcesz handlować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to jak tak mam Ci rozpisać, chciałbym za to Gift Card's o wartości 90$ :)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, sprzedajesz bo chcesz kupić Reclaimera ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ja mimo wszystko rozważam zakup dlatego pytałem Dratro szukając nieco więcej powodów które dodadzą kropkę nad "i".

Niestety jestem mocno rozczarowany, po pierwsze myślałem że będzie dostępny również jako pakiet a jego koszt to koło 300 $ ( po cichu liczyłem na jakieś 280 $ ), a tu nie dość że 350 $ to jeszcze stand alone ship :(

 

@Dratro a Karthu-Al też będziesz sprzedawał ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy, prawdą jest że rozważam kupić kosmicznego złomka z dopłatą do tego co uzyskam ze sprzedaży upgradu (tłumacze sobie że taki stateczek z LTI będzie bazowym "odkuwaczem" jak by mi się noga powinęła w świecie gry, a nawet jak ktoś jeszcze dosypie soli do ran i zniszczy mi śmieciarę, to ta będzie z LTI)   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">, a co do Karthu-Al nie sprzedam go już za żadne skarby skoro dodali mi do niego LTI, wyścigowo-zwiadowcza obca maszyna jest warta swojej ceny. :)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej Connie się nie pozbędę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  A złomek jest .... cóż słów mi brak .......cudo ..... jakoś do hangaru by mi nie pasował  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  

Tylko te 1150 zeta............ Hmmmmmm     ZUS czy Złomek   oto jest pytanie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ale tu masz szanse za uzyskanie dużej kasy, choć rozumiem Twój punk widzenia alien shipy zawsze są w cenie :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dratro jakbyś potrzebował eskorty, to się zgłaszam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Powoli chyba rezygnuje z boskiej śmieciarki, jednak wolę opcję jakiegoś statku górniczego z LTI, w odpowiednim wątku wypowiedziałem się dlaczego tak zdecydowałem.

 

Dobra, starczy OT, od teraz posty nie związane bezpośrednio z ofertą lądują w dziale offtop!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

EDIT:

 

OFERT JUŻ NIE AKTUALNA!

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności