Skocz do zawartości

Pytanie

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

@WILK_ONE 

  • taguj poprawnie tematy (oprócz domyślnie podpowiadających się tagów wpisz dotyczące tematu)
  • nie dubluj tematów (tutaj różnica publikacji to minuta, tak więc raczej nie jest wina tego że się serwer zakrztusił ;)) - a jeśli się zdarzy od razu zgłaszaj do moderacji żeby taki wątek usunąć

Odnośnie pytania - jak dla mnie Mustang, ale tu polecam przetestować oba. Aurora ma sporą widoczność na dole kabiny, Mustang bardziej a la myśliwiec (czyli górna jej część). Tak naprawdę kwestia preferencji. W razie potrzeby na pewno znajdzie się ktoś z Ater Dracones żeby się umówić i pokazać oba statki na lądowisku w Port Olisar albo postreamuje coś z hangaru.

 

PS - błagam, włącz podkreślanie błędów w przeglądarce - bo często to, co piszesz jest średnio czytelne (otrzymasz odpowiedź na pytania późno / wcale. Oprócz tego forumowi :grammar: do których grona należę będą płakać krwawymi łzami, co denerwuje :miecio:).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W mojej opinii tylko i wyłącznie Mustang. Jest szybszy, zwrotniejszy i ogólnie bardziej "sexy".  Pod względem widoczności również zdecydowanie lepszy. Jego owiewka zapewnia ogromne pole widzenia i nie posiada żadnych spojeń. W Aurorze składa się ona natomiast z wielu mniejszych szyb, a ich łączenia mocno przeszkadzają. Gdybym stał teraz przed decyzją wyboru pomiędzy w/w statkami - w życiu nie pomyślałbym o Aurorze. Z drugiej strony to tylko statki startowe i niewykluczone, że szybko zapragniesz przesiąść się do czegoś bardziej wypasionego. CIG co jakiś czas udostępnia za darmo inne maszyny do przetestowania, więc najważniejsze to mieć dostęp do gry i zacząć poznawać ją samemu.

 

Żeby tak zupełnie nie deprecjonować biednej Aurory dodam, że na chwilę obecną jest mimo wszystko statkiem bardziej kompletnym. Przykładowo w kokpicie znajdziemy 4 funkcjonalne wyświetlacze MFD, a w Mustangu nie ma niestety żadnego (przynajmniej na razie - być może zmieni się to w przyszłości). Aurora wytrzyma też nieco więcej niż papierowy Mustang.

Edytowane przez MichtioN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@MichtioN Wszystko ładnie i pięknie tyle, że zapomniałeś o czymś. A mianowicie o tym, że Mustang Alfa jest przeznaczony praktycznie tylko do walki podczas gdy Aurora jest wielozadaniowa. Co prawda w walce Aurora ma gorsze parametry od Mustanga, ale nie jest bezbronna. W innym temacie napisałem @WILK_ONE, że były przypadki wygranych pojedynków w których brały udział statek startowy z dobrym skillowo pilotem przeciw dobremu statkowi ze słabym skillowo pilotem. Otóż we wspomnianym pojedynku walczyły Aurora przeciw Sabrowi ;) .

Ale wracając do tematu tej dyskusji czyli różnic w widoczności z obu statków to trzeba wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Tak jak @Nebthtet pisała podstawową widoczność lepszą ma Mustang, ale jest to związane z jego funkcją podstawową (walka). Za to Aurora ma widok w dół oraz (o czym wielu zapomina, a nie ma tego Mustang) pilot może wstać z kabiny i porozglądać się po okolicy choćby korzystając z dwóch iluminatorów w tylnej części kabiny. Także wybór który ma lepszą widoczność nie jest taki oczywisty i zależy od preferencji gracza. Jednakże oba statki są tak na prawdę statkami startowymi i mimo wszystko radziłbym wybrać między nimi nie na podstawie różnic w widoku z kabiny, a tego co chce się robić w SC - jeśli głównie walczyć plus lekka ale niezbyt daleka exploracja to Mustang (Mustang niestety nie ma łóżka więc daleka exploracja odpada). Jeśli natomiast nie jesteś zdecydowany co do swojej roli lub wiesz, że przynajmniej na początku będziesz raczej mało walczył bo na przykład chcesz się zająć handlem to wybierz Aurorę (do tego Aurora ma łóżko więc i dalekie exploracje można nią robić). 

Co najważniejsze oba statki są w pakietach startowych i wystarczą w zupełności do rozpoczęcia gry w Star Citizena w dniu jego premiery. Wszystkie statki które są w sprzedaży za realną kasę będą również dostępne później za kasę zarobioną w grze. Dodatkowo ważną informacją która gdzieś tam w tle się przewija jest że wszystkie statki ze sklepu będzie można kupić tylko do zakończenia wersji alfa gry (ale do tego czasu jest jeszcze daleko ;) ). Potem zostaną jedynie zestawy startowe do kupienia, a resztę trzeba będzie już zdobyć in-game (a więc wszyscy którzy zainteresują się grą dopiero od wersji beta będą mocno ograniczeni co do posiadanych startowo statków.

 

@WILK_ONE moja rada dla Ciebie: Wybierz i kup teraz ten statek który się Tobie bardziej wizualnie podoba. Dopóki trwa alfa będziesz mógł przetestować samemu in-game zarówno Mustanga jak i Aurorę jak również inne statki (poprzez choćby system wypożyczeń statków lub korzystając z pomocy ludzi z AterDracones). Co więcej będziesz mógł również z czasem wymienić statek startowy na coś lepszego nie wydając na to jednorazowo fortuny (system CCU z którego wielu z nas korzysta - sam na przykład ma swoją karetkę dzięki CCU z zestawu startowego Mustanga po drodze zachaczając jeszcze dwa inne statki). 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności