Skocz do zawartości
  • 0
Maqus

Co warto zakupić na start

Pytanie

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Nie wiem czy temat powinien być zamieszczony w tej sekcji czy też w innej, ale mam nadzieję że admini będą wyrozumiali i najwyżej go przeniosą tam gdzie trzeba.

Na dzień dzień dobry trochę rysu historycznego. Byłem namiętnym graczem Freelancera i od dawna szukam tego klimatu w innej grze. Młodzieniaszkiem już nie jestem, ale pasja pozostała i jakiś czas temu trafiłem na Space Citizen. Wydaje mi się, że pozwoli mi on wrócić emocjonalnie do lat "nastu" i pokładam w tym duże nadzieje. ("dojrzalsi" gracze może pamiętają nick MaxOverride). Reasumując czasy poszły na przód, rozrywka się zmieniła ale ... nastolatek gdzieś się jeszcze błąka w zakamarkach pamięci. Niestety nie mam obecnie czasu na szukanie najlepszych opcji, nowinek, grzebanie w statystykach etc. etc. w związku z czym, mam do Was małą prośbę. Mianowicie co kupić ? Jaki pakiet, jaki statek, jakie inne dodatki do sumy 1500 zł. I przede wszystkim dlaczego właśnie taki zestaw jaki zaproponujecie. 

 

Osobiście chciałem kupić RSI Constellation Andromeda - Package , ale zdania są podzielone. Żeby ułatwić wam troszkę odpowiedź mówię co lubię: Exploracja i jeszcze raz exploracja, nie ważne czy będę cały dzień gdzieś leciał żeby zobaczyć co "tam jest" to priorytet. Jednakże jak już "Tam" dolecę i będzie to wróg, to chciałbym mu skopać zadek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Nie unikam PvP, ale wolę PvE i wszelkie coopy jakie znajdę.

 

Za sensowne odpowiedzi i zachowanie priorytetów postu z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak posadzisz babola to się post zgłasza do moderacji przy pomocy przycisku "Zgłoś".

 

O ubezpieczeniach wątek [tutaj] (Dmger zanim kogoś wysyłasz na zewnątrz najpierw linkuj materiały dostępne lokalnie...)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zaszyłem się w biurze i wyjątkowo żaden pracownik nic dziś ode mnie nie chce... Przeczesuje więc forum, patrzę i na lajcie sobie czytam rady dla nowych graczy, co się zmieniło itp i patrzę a tutaj statki tanio sprzedają !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Więc udało się i jestem posiadaczem Mustang Omega ;) kto wie może będzie Avenger ;) zaraz poszukam czym ta Omega jest... :P


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję za pomoc  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  Odnośnie zakupu natomiast trzeba mieć założone konto payu a że między innymi trzeba mieć karte kredytową by konto atywować a nie mam to złożyłem wniosek w banku wczoraj ... ale zmierzam do tego że z ciekawości wpisuję w allegro STAR CITIZEN przed chwilą i uwaga :

http://allegro.pl/show_item.php?item=4984132133

jedna sztuka juz poszła druga moja !!!!! czekam aktualnie na klucz by zobaczyć na własne oczy czy mam takiego farta że to kupiłem :D

Edytowane przez Panoramico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Gratulacje!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> W takim razie zapraszam na naszego TS3 jak będziesz gotowy do lotu. ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak tylko uporam się z instalacją, wymaganiami i podstawie galaktycznej fizyki to oczywiście dołączę w grupie zawsze lepiej HAHA  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. ja mam PayPala postawionego na zwykłych Debetówkach VISA Electron, byle są do płacenia w internecie odblokowane.

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

O tydzień się spóźnić na promocję AMD... Czemu mi nie powiedzieliście, potwory? q_q

 

Żeby nie było offtopu, waszym zdaniem 325A będzie nadawać się do początkowych wyścigów/walk? Nie mam w tej chwili czasu (mimo dużej pokusy) żeby porównać wszystkie mody i dane każdego statku a w razie czego mogę w ciągu 2 tygodni zwrócić paczkę i kupić coś innego.

Rozważam paczkę z Avengerem. Cięższy myśliwiec ma swoje plusy, a ten zestaw jest tańszy i ma ciekawsze dodatki.

Edytowane przez Doubletrouble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

@Doubletrouble nie martwiłbym się tak mocno końcem promocji  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

AMD Mustang Omega za 99,00 pln są nadal do kupienia na Allegro a CIG twierdził, że nawet po zakończeniu promocji AMD będzie można aktywować je na kontach gry.

Więc raczej jeszcze nic straconego tzn. musiałbyś sprawdzić na forum RSI lub zadać pytanie do supportu lub zwyczajnie uzyskać potwierdzenie od sprzedającego na allegro, że na 100% możesz zakupionego AMD Omega aktywować (no chyba, że ktoś na forum ostatnio kupił, aktywował i się pochwali/potwierdzi).

Tak czy inaczej warto sprawdzić bo nie chce mi się wierzyć, że sprzedające sklepy na allegro ryzykują sprzedając statki bez możliwości aktywacji :D

 

ps.

A jeśli się zdecydujesz to Avengera z Omegi zrobisz sobie szybko i bardzo tanio ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

...bo się zarejestrowałeś 6.02?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Wehikułu czasu na stanie jeszcze nie mamy, jak by był to przecież pracować nikt z nas by nie musiał (chyba ze "bo chcę") :D

 

Tak jak Dako napisał problemu z Mustangami nie ma. U nas jeszcze będą konkursy gdzie takowe maszyny będą do zdobycia :)

Oprócz tego CIG już kilka razy wspominało że to nie ostatnia promocja - zwłaszcza że ta bardzo wypaliła.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Myślałem, że macie więcej do zaoferowania niż tylko wymówki! > Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

A tak serio, chętnie kupię z aukcji taką omegę ale nie wiem czy nie wolałbym się nią pościgać niż przerobić na drugi myśliwiec.  Oboma naraz i tak nie polatam, a w razie czego zebranie środków na drugi pewnie nie będzie jakimś gigantycznym problemem kiedy już gra ruszy. Bardziej chodzi mi o całość bundla jaki oferują - ten z avengerem jest tańszy, ma dłuższe o 50% ubezpieczenie i (co najważniejsze) ładniejszy hangar :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak myślisz bardziej o walce w przestrzeni i chcesz mieć fajny pakiet startowy ( więcej niż 2 miesiące ubezpieczenia ), to bierz 325A, świetny statek i co niektórzy są nawet jego fun clubie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Avenger też ma swoje dobre strony jednak, ocenił bym wyżej możliwości 325A, zobaczymy co pokażą jeszcze jego warianty.

Kupując kod do Omegi, masz fajny statek do wyścigów i możliwość przerobienia statku na Avengera czy coś innego ale zawsze będzie za tobą szło to 2 miesięczne ubezpieczenie, jednak jeśli Ci na tym nie zależy to Omega wyjdzie najtaniej :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Dzisiaj aktywowałem kod na Mustang Omege - aktywować się dało, jest jednak tylko jedno "dziwne" ale: w przeciwieństwie do poprzednich wersji Mustanga Omegi, w   nowym pakiecie, nie ma dostępnego SQ42.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak ciekawostka - jak kolega upgradował Omege (on kupił ją za 50 PLNów wtedy) do Avengera, to zupdatował mu się od razu hangar - czy to jest reguła, nie wiem, ale bym się nie zdziwił.

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to jakiś błąd i warto było by o to zapytać CIG, tym bardziej, że to była by duża strata dla pakietu SQ42 ma możliwość grania również offline, więc jak by komuś nie przypadło MMO do gustu, to może sobie solo pograć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Z mojego punktu widzenie brak tego elementu znacznie pogarsza atrakcyjność zakupu.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmm czy w takim razie rozwinie się u mnie kolejne uzależnienie i zdobędę się na 3 statki do gry której pełna wersja nie wyjdzie przez kolejne 2 lata?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> 

 

Nie da się ukryć, 325A jest piękna. Myślę że póki co przy niej zostanę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wiesz, piszę to jakby ostrzegawczo - ja też zaczynałem od jednego statku nie planując innych zakupów, z czasem rozwinęło się u mnie uzależnienie i żądza posiadania, i w ten sposób jest ich w moim posiadaniu już ponad 30 ( licząc duble i warianty )  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jest ładna i niezła więc to nie taki zły pomysł. Jak PU wyjdzie to będzie można sobie dorobić na inne, więc problemu nie będzie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To akurat moje saldo, ostatnio i tak się zwiększyło. 3 statki - ciężko powiedzieć czy to mało czy dużo - zależy w jakich cenach były.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_01/post-222-0-78019300-1423321418.png.04cfa27ddcbfb473225af6d29e1e0000.png" data-ratio="34.62">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Dobrze! W takim razie oficjalnie przysięgam wszem i wobec, że nie kupię już więcej ani jednego statku (chyba że będzie fajna promocja) a nie wydane w ten sposób pieniądze przeznaczę albo na Oculus Rift albo na zbudowanie super turbo kosmicznej maszyny na której będę mógł puścić SC na maksymalnych wymaganiach.

 

 

Hmmm, właśnie zauważyłem, że nie mam z jakiegoś powodu zaznaczonego pod "my RSI" że jestem backerem. To jakiś błąd do zgłoszenia czy już nie jest to tam napisane?

Edytowane przez Doubletrouble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_no.gif"> :no:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_no.gif"> :no:

Nie takie obietnice już na tym forum były ...

I tak każdy zaczyna od kupna tego "tylko jednego jedynego statku" a kończy ... :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Masz status backera. 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_01/post-222-0-17790800-1423322070.png.c73f8e63f1e7f7f77be674aa56aa7421.png" data-ratio="164.41">

 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję za uspokojenie = Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.png">= nie chcę przegapić potencjalnych space plantów

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zostawiłem sobie furtkę. To ja definiuję co jest fajną promocją :P wiem że uzależnienia nie oszukam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Heh, ile ja już tu widziałem osób które tak pisały, a stało się zupełnie inaczej, ba sam tak też pisałem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Akurat muszę przyznać że ta Aurora LX której chcesz się pozbyć bardzo mi się podoba, ale jeszcze na dziś dzień mam dość silnej woli żeby się powstrzymać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Idąc tym tokiem (czuję się wywołana do tablicy i mam w związku z tym prawo walnąć babskiego focha) - to kolega stosuje wymówki albowiem serwis jest bardzo dobrze wypozycjonowany w Polsce pod kątem zapytań o Star Citizena - i to nie od dziś  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Linkowały też do nas polski Eurogamer i Polygamia tak więc - you snooze - you lose ;)

 

Co do zakupów - tak, tak, ja daaaaaaaaaaawno temu też zaczynałam tylko od Aurory.

 

Jeśli idzie o całą rozmowę Avenger vs 325A - jeśli nie rozmawiamy o AC tylko AC ogólnie (z myślą o PU) to Avenger IMO jest lepszy. Może nie będzie taki zwrotny... Ale powinien być lepiej opancerzony, przystosowany do zarabiania (w końcu można capnąć paru szaszków i opchnąć ich policji), no i patrząc na ilość miejsca wewnątrz to więcej przewiezie.

W dużym uproszczeniu Avenger to Crown Victoria, a trzysetki BMW; tymi pierwszymi woziła się policja (model w hangarze nawet póki co ma na pancerzu ślady po napisie)... 

No ale jeśli myślisz tylko o pew pew na dzień dzisiejszy to obie opcje mają sens (ja osobiście i tak wolę Avengera bo również wizualnie bardziej mi się podoba).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności