Skocz do zawartości
  • 0
Maqus

Co warto zakupić na start

Pytanie

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Nie wiem czy temat powinien być zamieszczony w tej sekcji czy też w innej, ale mam nadzieję że admini będą wyrozumiali i najwyżej go przeniosą tam gdzie trzeba.

Na dzień dzień dobry trochę rysu historycznego. Byłem namiętnym graczem Freelancera i od dawna szukam tego klimatu w innej grze. Młodzieniaszkiem już nie jestem, ale pasja pozostała i jakiś czas temu trafiłem na Space Citizen. Wydaje mi się, że pozwoli mi on wrócić emocjonalnie do lat "nastu" i pokładam w tym duże nadzieje. ("dojrzalsi" gracze może pamiętają nick MaxOverride). Reasumując czasy poszły na przód, rozrywka się zmieniła ale ... nastolatek gdzieś się jeszcze błąka w zakamarkach pamięci. Niestety nie mam obecnie czasu na szukanie najlepszych opcji, nowinek, grzebanie w statystykach etc. etc. w związku z czym, mam do Was małą prośbę. Mianowicie co kupić ? Jaki pakiet, jaki statek, jakie inne dodatki do sumy 1500 zł. I przede wszystkim dlaczego właśnie taki zestaw jaki zaproponujecie. 

 

Osobiście chciałem kupić RSI Constellation Andromeda - Package , ale zdania są podzielone. Żeby ułatwić wam troszkę odpowiedź mówię co lubię: Exploracja i jeszcze raz exploracja, nie ważne czy będę cały dzień gdzieś leciał żeby zobaczyć co "tam jest" to priorytet. Jednakże jak już "Tam" dolecę i będzie to wróg, to chciałbym mu skopać zadek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Nie unikam PvP, ale wolę PvE i wszelkie coopy jakie znajdę.

 

Za sensowne odpowiedzi i zachowanie priorytetów postu z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

https://www.amd4u.com/radeonrewards/

Teoretycznie do 31.01.2015 ale nie wiem czy można kupić jeszcze jakieś karty z kodami promocyjnymi.

Na allegro same kody do SC się pojawiają jeszcze często a wczoraj zakończyła się aukcja z 10 takimi kodami ( szukaj linki w allegrowych okazjach na Naszym Forum/Giełda)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Ok... Czekam do Trzech Króli na propozycję Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przyznam się że ja również skorzystałem z okazji i zamieniłem sobie pakiet Omega na Avengera tym sposobem moja kolekcja statków wzbogaciła się o kolejny wynalazek i to chyba najtańszy jaki posiadam   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Poprzedni pakiet Omega kupiłem drożej więc suma suma-rum Avenger wyszedł tanio !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie Avenger kosztował jedyne 5 USD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Ceny karty nie liczę, bo jej zakup odbywał się łohoho jeszcze przed promocją AMD. I tutaj kieruje z całe serca podziękowania dla Zerata! Bo gdyby nie on, zapewne nie posiadałbym Omegi w swoim hangarze.

 

W ramach rekompensaty, poważnie rozważę zainwestowanie w 315 (to będzie mój trzeci statek) jako statek do eksploracji wszechświata  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A ja pamiętam jak kolega chciał zrezygnować ze Star Citizena, pamiętam też jak namawiałem żeby nie robić nic pochopnie, a tu już plany na trzeci statek hehehe, to się nadaje jako koronny przykład przynależności do anonimowych starcitizenoholików  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze jeden wykres dotyczący możliwości upgrade statków w AC 1.0 (wbrew pozorom jest całkiem czytelny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> )

 

Xgl1qtC.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajny wykres, faktycznie nie jest skomplikowany, taki się stanie na pewno jak na świat wyjdą wszystkie upgrady !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Ja już mam wczesną wersję tego wykresu.

Podobno ma to wówczas wyglądać tak jak na tym obrazku:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze jeden diagram

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

edit:

poprawiony obrazek

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Masz rację był błąd - powinna być w tym miejscu wersja CL.

Zamieściłem poprawny obrazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja już sobie Dako wyobrażam ten wykres za 2 lata, faktycznie będzie jak ten kłębek włóczki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niekoniecznie. Za dwa lata może już nie być opcji upgrade / dokupowania statków za RL cash  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A ja sądzę że upgrady i zakupu statków  będą  dostępne aż do samego wydania w pełnowartościowego dzieła SC, więc aż tak optymistyczny bym nie był żeby napisać że na pewno będzie to za dwa lata ;) No a kasa musi nadal płynąć ;P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakie są różnice między tymi statkami? Coraz bardziej zbliżam się do zakupu tylko ciągle nie wiem co kupić; nie rozumiem przede wszystkim czym róźni się Aurora ES od Aurory MR od LN od Mustanga Alpha ? Patrze na ich specyfikację i niestety nie rozumiem różnic - wszystkie wydają się prawie identyczne - no i są zbilożone cenowo jeżeli chodzi o $.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Aurora LN ma 4 hardpointy na broń zamiast dwóch i dwa dodatkowe silniki manewrujące, a mustang ma na dole taką jakby obrotową wieżyczkę i jest zwrotniejszy i szybszy od auror ale nie ma ładowni. Aurora ES ma 9-series longsword jako broń, a MR ma m3a.Statki te różnią się też dodatkowym wyposażeniem, jakie można na nich zamontować. Doczytaj sobie na RSI, jest tam całkiem przejrzysta rozpiska poszczególnych wariantów.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Prócz wyglądu oczywiście różnice są bardzo niewielkie, dotyczą spraw które jeszcze nie do końca są uregulowane w PU (  specyfikacja przed wydaniem zmieni się jeszcze parę razy ), dlatego w bieżących opisach trudno je specjalnie wyróżnić, aktualnie różnice to inna broń zamontowana w standardzie ( którą i tak można zmienić ), istnienie ładowni czy ilości punktów na które ową broń można założyć itp.

 

Jak słusznie zauważyłeś są w podobnych cenach i ich możliwości nie zachwycają, bo są to tak zwane "start ships", czyli statki startowe, dobre do łatwego rozpoczęcia gry, a nie drenujące naszego portfela. Są tanie ale już na starcie pozawalają bawić się w SC na dobrym poziomie ( normalnie musiał byś na ten statek zarobić pracując u innych graczy czy NPC ).

 

W przypadku gdy dokonasz złego wyboru, część statków za pomocą CCU ( cross change upgrade ), możesz zamienić na stronie RSI, oczywiście tylko jeśli zmieniasz statek o tej samej wartości lub droższy ale wtedy różnicę w dolarach musisz dopłacić przy zakupie CCU, co dla Ciebie lepsze dowiesz się jak więcej poczytasz o samej grze, lub zaczniesz w grać w AC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Aurorę czy Mustanga, da się łatwo przerobić do 300i, więc to idealna opcja przy tanim zakupie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie i masz rację, ale ja jako raczej świeżak nie mogę się w tych upgradach połapać. Są na lepsze, na gorsze, darmowe, tanie, mniej tanie i w większości wypadków można znaleźć odwrotne... 

 

Skończy się pewnie na tym, że kupię jakąś Aurorę z dostępem do bety PU i jak to będzie to zobaczymy (o ile to jeszcze będzie).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Upgrady są zawsze do wyższej wersji, więc kosztem pieniędzy dostajesz specyfikowany lub po prost lepszy statek.

Są też upgrady typu CCU, czyli zamieniające kadłub jednego statku na drugi zmieniając go całkowicie, czasem taka wymiana jest za 0$, bo koszt statków jest identyczny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Mam nadzieje że teraz łatwiej będzie Ci się w tym wszystkim orientować :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam uprzejmie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Proszę mnie nie linczować mój pierwszy post, przymierzam się do kupna pierwszego statku mianowicie:

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Mustang-Alpha 

Nie będę się zastanawiał nie wiadomo jak długo, szkoda kasy nawet na ten statek bogaczem nie jestem ale myślę że warto potem się pokombinuje najwyżej z upgradami do statku ...

Według opisu między innymi dostaję 3 miesięczne ubezpieczenie ? o co z tym chodzi ? 

oraz dostęp do BETY ... Za rok dwa jak gra będzie miała premierę to jeszcze trzeba będzie kupić pełną wersję czy po prostu ta beta wskoczy darmowo w FULL wersję ? :D 

Świat idzie do przodu masa gier w early acces do kupienia i już się z tym zaczynam motać a mam DAYZ i ARME 3 ...

oraz ostatnie pytanie głupie przykładowo w zapowiedzianym NO MAN'S SKY bezpośrednio można będzie wlecieć z przestrzeni kosmicznej na planetę bez ekranu wczytywania, czy w STAR CITIZEN w trybie eksploracji będzie coś takiego ? Wiadomo różne gry ale myślę że pytanie ciekawe  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Można usunąć jakoś post ? myślałem że poprzedni się nie dodał bo go nie widziałem a teraz widzę że jest i nawet odpowiedz się już pojawiła DZIĘKUJĘ  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> tzn dwa razy dodałem to samo prawie tylko teraz zmodyfikowałem i napisałem co innego haha 

Oraz takie pytanko czy można liczyć na jakąś promocję jeśli chodzi o zakup statku, pojawiają się jakieś ? pewnie było coś na święta ale nie patrzyłem ... 

Edytowane przez Panoramico

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności