Skocz do zawartości
  • 0
Maqus

Co warto zakupić na start

Pytanie

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Nie wiem czy temat powinien być zamieszczony w tej sekcji czy też w innej, ale mam nadzieję że admini będą wyrozumiali i najwyżej go przeniosą tam gdzie trzeba.

Na dzień dzień dobry trochę rysu historycznego. Byłem namiętnym graczem Freelancera i od dawna szukam tego klimatu w innej grze. Młodzieniaszkiem już nie jestem, ale pasja pozostała i jakiś czas temu trafiłem na Space Citizen. Wydaje mi się, że pozwoli mi on wrócić emocjonalnie do lat "nastu" i pokładam w tym duże nadzieje. ("dojrzalsi" gracze może pamiętają nick MaxOverride). Reasumując czasy poszły na przód, rozrywka się zmieniła ale ... nastolatek gdzieś się jeszcze błąka w zakamarkach pamięci. Niestety nie mam obecnie czasu na szukanie najlepszych opcji, nowinek, grzebanie w statystykach etc. etc. w związku z czym, mam do Was małą prośbę. Mianowicie co kupić ? Jaki pakiet, jaki statek, jakie inne dodatki do sumy 1500 zł. I przede wszystkim dlaczego właśnie taki zestaw jaki zaproponujecie. 

 

Osobiście chciałem kupić RSI Constellation Andromeda - Package , ale zdania są podzielone. Żeby ułatwić wam troszkę odpowiedź mówię co lubię: Exploracja i jeszcze raz exploracja, nie ważne czy będę cały dzień gdzieś leciał żeby zobaczyć co "tam jest" to priorytet. Jednakże jak już "Tam" dolecę i będzie to wróg, to chciałbym mu skopać zadek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Nie unikam PvP, ale wolę PvE i wszelkie coopy jakie znajdę.

 

Za sensowne odpowiedzi i zachowanie priorytetów postu z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Proponuję coś kupić (w sensie cokolwiek żeby już nie tracić nagród za kolejne progi) i czekać co pokażą w temacie concept shipów. Wtedy posiadany pakiet w razie potrzeby przetopisz. Dla Twoich celów idealny byłby Carrack... Może to jego pokażą w tym tygodniu, a wtedy będziesz mógł drapnąć zestaw z LTI. Więcej o conceptach było ostatnio [na głównej].


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Popieram w 100% z jedną małą zmianą ...

Kup coś taniego aby mieć dostęp do gry i bonusów a za zaoszczędzone pieniądze (jeśli nie masz) kup ...

Elite Dangerous  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/forum/40-elite-dangerous/

http://forums.frontier.co.uk/forumdisplay.php?f=57

http://eliteszarywilk.com.pl/

 

Zanim w SC doczekasz się możliwości sensownej gry a o eksploracji nie wspomnę to w ED trochę poodkrywasz nowych systemów i będziesz miał duuuużo więcej zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tylko ja przewiduje że będzie to koszt rzędu 200$.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dratro przecież on ma budżet ponad 300$ wiec gdzie problem?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W Star Citizenie dedykowane statki do ekploracji, to 315p, Freelancer Dur i Constelation Aquilla.

Co do kopania, to dedykowany kopacz w dupacz zawsze powinien przerobić dedykowanego eksploratora na plasterki. Jeśli spotkasz innego ekplorera, to wtedy zadecyduje wasz skill, a nie statek.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Oculus, to 350...

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ok, małe niedopatrzenie bo było napisane w zł i nie załapałem, więc również polecam nowego Carraka z LTI, statku de fakto nie zobaczysz przez dłuuuuuugi czas, ale na pewno w zamian dadzą Ci do czasu odsłony, Horneta do latania w AC, więc ideolo.   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_thumbsup.gif">  

 

EDIT:

 

Doczytałem statystyki Carraka i według mnie będzie on troszeczkę lepszą opcją na statek eksploracyjny niż Freelancer DUR.

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Polecam kupić aurorę albo co najwyżej 300i, bo inaczej prawdopodobnie zepsujesz sobie radość z rozwijania się i kupowania coraz to lepszych statków jak gra już wyjdzie. No bo co to za gra, jak już na starcie masz wszystko najlepsze i nie masz nic do osiągnięcia?

A za resztę kasy, jak ktoś napisał wyżej, możesz kupić sobie elite::dangerous które jest w o wiele dalszej fazie produkcji niż SC.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak ma się duży budżet, to idealny byłby Constellation Aquila, nie dość że mocny i uniwersalny statek to jeszcze na pokładzie będzie mieć dedykowany eksploracjom łazik.

Celując w coś tańszego można zakupić Freelancera wariant DUR, ulepszony silnik do skoków oraz sensory kosztem i tak całkiem sporej ładowni to kusząca propozycja.

Origin 315P to faktycznie najtańsza opcja, choć osobiście z Twoim budżetem celował bym znacznie wyżej.

 

Tak więc jak doradzali poprzednicy jeśli jesteś przekonany do Star Citizena, kup dowolny zestaw, który później przetopisz nie tracąc w ten sposób bonusów z punkty rozciągnięcia projektu. 

Jeśli zależy Ci na LTI ( co jest naprawdę warte posiadania ), kupisz sobie Carracka w momencie gdy będzie w sprzedaży jako koncept ship, na razie proponuję jeden z zestawów wg kolejności:

 

- RSI Constellation Aquila - 325$

- MISC Freelancer DUR - 140$

- Origin 315P Explorer - 75$


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzis ma byc jakas wyprzedarz, poczekaj do wieczora a moze cos nowego ci sie spodoba  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najlepiej coś taniego, i czekać na coś interesującego. I robić to uważnie ja przegapiłem Gladiusa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeśli mówisz o VR to Oculus jest wart więcej niż 2 miliardy USD.

 

Odnośnie statku to mam podobne podejście jak centurionix. Nie zależy mi na tym żeby być naj a im dłużej będę miał cel do zdobycia tym dłużej zajmie zanim zacznę się nudzić. To co zostanie z budżetu zainwestowałbym w upgrade pudła do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziś prawdopodobnie zostanie dodany do sprzedaży Reclaimer - a wiec statek do pozyskiwania złomu.

Jest wielkości Constellation więc nie będzie tani podejrzewam że 300 $ to minimum no ale ma w sobie LTI  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Na początku też miałem takie podejście, co więcej uważam że jest lepsze i korzystniejsze dla czerpania przyjemności z gry  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Później się pogubiłem w szale zakupów i  nakupowałem statków jak głupi mydła, i teraz jak to się mówi jest "too late". Jednak przy dłuższym zastanowieniu, doszedłem do wniosku, że nie mam już 20 lat i nie mogę też poświęcać dla gry tyle czasu co kiedyś, a już na pewno nie tyle co bym chciał, uważam że te zakupu mają sens. Nie stracę zainteresowania bo dotrzymam kroku tym co w pocie czoła kupią sobie statki ingame, a ja w dalszym ciągu mam co zdobywać bo przy wydaniu gry pojazdów będzie koło 100, nie mając czym latać i z kim latać znudził bym się szybciej, bo nic nie jest tak deprymujące jak brak progresu. 

 

Więc nie ma co generalizować, tylko podejście mierzyć na miarę własnych możliwości chęci, i tak liczy się dobra zabawa nie ważne czy po cało nocnej sesji czy po 2 godzinkach tygodniowo :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokładnie, w pełni się się z tym zgadzam. Nie ma uniwersalnego sposobu gry który będzie idealny dla wszystkich. Grunt to znać własne oczekiwania i potrzeby i na tej podstawie dopiero można powiedzieć czy warto czy nie. Dla każdego ta odpowiedź będzie inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I tak potencjał będzie w grupie, mocno zależny od zgrania naszej korporacji, znajomości które się zawiążą ingame  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Nie chce mi się wierzyć, że CGI doprowadzi do stanu, że wszystko będzie można kupić i zacząć grę w statusie mam wszystko i po miesiącu nie mam co tu robić, musiały by tam pracować same bezmózgi  :STFU:

 

Nie ma nic gorszego niż nudna gra, lub gra która nie przynosi przyjemności z grania.

 

Większość twórców MMO o tym wie, można przytoczyć tu potentata jakim jest Blizzard,po 7 latach prac nad swoim nowym next genowym MMO projekt został anulowany z powodu słabej grywalności i braku potencjalnej przyjemności z gry. Jest to już 3 taki projekt który jest po długim czasie i ogromnych kosztach anulowany, bo fiasko w procesie tworzenia jest lepsze, niż utrata zaufania i prestiżu graczy, na co Chris Roberts raczej sobie nie pozwoli, tak więc głowa do góry będzie co robić, aby tylko było z kim robić :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie będę zakładał nowego tematu ale ponieważ widzę, że część Użytkowników Forum nie posiada jeszcze (lub nie ma siły uzupełnić zakładki MOJA FLOTA  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> ) swojego statku a co za tym idzie gry Star Citizen. Aktualnie jest możliwość zaradzenia tej sytuacji za bardzo małe pieniądze postanowiłem więc tym osobom pomóc ( taki miły ze mnie facet :devil: )

Niedawno popełniłem (w ramach promocji SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> ) na forum Elite: Dangerous mały poradnik jak to zrobić więc nie będę się bawił w kopiuj/wklej (no chyba, że Szanowna Administracja uzna, że warto) i zamieszczam tylko link do moich "wypocin":

 

http://forums.frontier.co.uk/showpost.php?p=896045&postcount=51

 

Mam nadzieję, że pomogę i będziemy mieli w Organizacji kilka dywizjonów Mustangów OMEGA :D

Powodzenia w zakupach.

 

Ważne:

 

Jeśli by ktoś próbował kupić kilka to uprzedzam, że kod zadziała tylko do jednego konta SC :tongue:

Następny Mustang wymaga oddzielnego konta.

 

Najważniejsze:

 

Gdyby ktoś wpadł na pomysł aby w sprytny sposób zarobić na Mustangu Omega ( pakiet ten na stronie RSI ma "wartość" 60 USD ) np. kupując go a następnie złomując i zyskując w ten sposób kilkadziesiąt USD to uprzejmie informuję, że to NIE ZADZIAŁA :D

W przypadku złomowania Mustanga na konto wpłynie nam 0 (słownie: ZERO) USD.

Mustang zostanie więc nam w Hangarze do czasu aż zamkną serwery SC  :tongue: ... (no chyba, że będziemy mieli tyle statków, nie będą się już w nim mieścić i będzie konieczność zrobienia wolnego miejsca)

Na dzień dzisiejszy pozostaje "grey market" ale popyt jeszcze chyba jest zbyt mały a podaż zbyt duża ....

 

Edit:

Dodano Ważne i Najważniejsze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zanim ja się doszukałem jak zmienić informacje w "moja flota" zeszło mi z 5-10 minut.

Dopiero po chwili zauważyłem " ‛¯¯٭٭¯¯(▫▫)¯¯٭٭¯¯’ ", więc może to jest powód, że mało kto uzupełnia?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

E, gdzieś tam na początkach tego forum jest instrukcja napisana przez miłościwie panującą Neb jak to to ustawić ;P


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na samym końcu, tuż przed premierą, tak przewrotnie się okaże, że na start nic się nie opłacało kupić bo wszystko będzie łatwo zdobyć w grze. 

Sama gra pewnie bez statku będzie sprzedawana za 50 zł w każdym supermarkecie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie chce mi się wierzyć w taką wersję.

Po pierwsze aktualna społeczność która finansowo wspiera SC za taki numer ze strony CIG "zjadła by ich żywcem"

Po drugie istotnym elementem gry musi być właśnie rozwój swojej floty.  Kluczowe jest to, że im statki będą droższe w grze tym lepiej bo każdy kolejny który kupimy to będzie większa satysfakcja i cel sam w sobie.

Osobiście byłbym bardzo rozczarowany gdyby po kilku lub kilkunastu godzinach grania można by np z Aurory przesiąść się do Cutlass-a lub z Freelancera do Connie.

Im dłużej to potrwa tym lepiej.

Ciekawie to np ewoluowało w kolejnych wersjach Elite Dangerous.

Anaconda (można ją chyba nazwać odpowiednikiem Connie )  w pierwszej wersji kosztowała jeśli dobrze pamiętam ok 3 mln cr a w aktualnej wersji Beta 2.06 kosztuje już ok 40 mln ( w zależności od miejsca ) i w Beta 3.0 pewnie będzie jeszcze droższa  Pomijam już kwestię, że źródła zarobków w grze nie są już tak dochodowe jak kiedyś. 

I tak to powinno wyglądać.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorry, jestem IT, nie czytam manualow, chyba że już naprawdę nie daje rady, me cupla  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Dako,

 

To był taki niesmaczny żarcik z mojej strony  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Oczywiście jako ten który już wspomógł grę kwotą przekraczającą znacznie standardową wypłatę, chciałbym żeby zakupione statki faktycznie nie były kwestią kilku godzin poświęconych w grze !

I nie dlatego ze za nie zapłaciłem realną walutą, tylko dlatego że łatwa gra oznacza brak zadowolenia z postępów, uproszczoną i nudną ekonomię,  brak strachu przed utratą dorobku, a więc masę znudzonych dzieciaków które bez końca upierdzą Ci życie itp. :P   

 

No i jest jeszcze jeden aspekt, powiedział bym że psychologiczny, jeśli inwestuję w projekt pieniądze na zdobycie których musiałem poświecić sporo czasu, a później okaże się że poświęciłem go znacznie więcej niż niemal każdy inny gracz ingame na zdobycie tego samego dobytku, to trudno było by znaleźć kogoś w tej samej sytuacji który by się z tego faktu cieszył !  :wallbash:

 

Chyba że ktoś powiedział by w skrócie "cieszy się jak głupi", co w zaistniałej sytuacji nabrało by bardziej realnego znaczenia   :STFU:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z obrazkami jako osobny temat!

A co do forum frontiera to już działa. Matko, nieważne co zrobić z vBulletinem prawie zawsze wygląda jak pół d*** zza krzaka. Ale i tak znacznie lepszy niż phpbb  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Wracając do tematu - wszystko BĘDZIE do zdobycia w grze. Ale to potrwa i na pewno nie planują tego tak, że byle koksu rozwali system w 100h. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Powiedzmy, że jeśli ktoś z poziomu 300i jest w stanie w pełne 100 godzin porządnej gry przejść do posiadania Constellation i przy założeniu że gra minimum 4 godziny dziennie, gdzie zajmie mu miesiąc to cała sprawa brzmi rozsądnie. Bo po pierwsze trzeba mieć to 300i, a po drugie poświęcony czas jest adekwatny do zadowolenia z postępu oraz wartości w USD ( przynajmniej dla graczy z naszego pięknego kraju ). Oczywiście większe statki lub bardziej lukratywne powinno być jeszcze trudniej zdobyć przy konwencjonalnych metodach, nie mówię tu o wypracowanych sposobach czy o zwykłym łucie szczęścia.

 

Taki scenariusz widzę na początku, bo później będzie coraz łatwiej i coraz więcej sposobów na pozyskanie statku ale z drugiej strony także dojdą nowe czynniki utrudniające, jak bardzo drogi ekwipunek czy rosnące koszty utrzymania, łatwiej też będzie taki statek stracić.

 

Zresztą zobaczymy jak to będzie oby tylko wspomniane przejście nie wymagało 10 godzin gry, no bo to delikatnie mówiąc było by przegięcie.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności