Skocz do zawartości
  • 0
Maqus

Co warto zakupić na start

Pytanie

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Nie wiem czy temat powinien być zamieszczony w tej sekcji czy też w innej, ale mam nadzieję że admini będą wyrozumiali i najwyżej go przeniosą tam gdzie trzeba.

Na dzień dzień dobry trochę rysu historycznego. Byłem namiętnym graczem Freelancera i od dawna szukam tego klimatu w innej grze. Młodzieniaszkiem już nie jestem, ale pasja pozostała i jakiś czas temu trafiłem na Space Citizen. Wydaje mi się, że pozwoli mi on wrócić emocjonalnie do lat "nastu" i pokładam w tym duże nadzieje. ("dojrzalsi" gracze może pamiętają nick MaxOverride). Reasumując czasy poszły na przód, rozrywka się zmieniła ale ... nastolatek gdzieś się jeszcze błąka w zakamarkach pamięci. Niestety nie mam obecnie czasu na szukanie najlepszych opcji, nowinek, grzebanie w statystykach etc. etc. w związku z czym, mam do Was małą prośbę. Mianowicie co kupić ? Jaki pakiet, jaki statek, jakie inne dodatki do sumy 1500 zł. I przede wszystkim dlaczego właśnie taki zestaw jaki zaproponujecie. 

 

Osobiście chciałem kupić RSI Constellation Andromeda - Package , ale zdania są podzielone. Żeby ułatwić wam troszkę odpowiedź mówię co lubię: Exploracja i jeszcze raz exploracja, nie ważne czy będę cały dzień gdzieś leciał żeby zobaczyć co "tam jest" to priorytet. Jednakże jak już "Tam" dolecę i będzie to wróg, to chciałbym mu skopać zadek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Nie unikam PvP, ale wolę PvE i wszelkie coopy jakie znajdę.

 

Za sensowne odpowiedzi i zachowanie priorytetów postu z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może ta lista nie jest jeszcze kompletna bo pracują nad resztą upgrade i ccu (choć z drugiej strony to CIG i pewnie nie dawali by tego obrazka oficjalnie)

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/4146767/#Comment_4146767

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sprzedaż  limitowanego Mustanga Delta została przedłużona do 05 stycznia 2015

 

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/216649/announcement-mustang-delta-sale-extended-till-january-5th-2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i stało się mamy nowe CCU i upgrade dla statków.

 

UWAGA (deal końca roku):

 

1.Można zmienić Mustanga Omega na Mustanga Gama za 0 USD  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">https://robertsspaceindustries.com/pledge/Upgrades/Mustang-Omega-To-Gamma-Swap

 

2.A z Mustanga Gama można mieć przez CCU:

Avengera za 5 USD :devil:  https://robertsspaceindustries.com/pledge/Cross-Chassis-Upgrades/Mustang-Gamma-To-Avenger-Upgrade

 

Czyli zamiast płacić za Avengera w sklepie 210 pln (60 USD) mamy go w cenie 75 pln (cena z alegro 55,0 pln + 5 USD) czyli za 1/3 ceny (Jedyny minus jest taki, że mamy na niego 2 m-ce ubezpieczenia)

No i z Avengera można mieć 315p a z 315p wszystko co jest wyżej ...

 

Jest jeszcze inna opcja można z Gammy za 10 USD zrobić sobie Limitowanego Mustanga Delta

 

 

Idealna sprawa dla nowych graczy zaczynających z SC i dla troszkę starszych również do testów w AC - taki prezent od CIG na święta.

 

:approved:

 

 

ps.

Przetestowane u siebie jeden z Mustangów został zamieniony w Avengera

Na allegro chwilowo Omegi są nie dostępne ... :(

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No nie wierzę... Za 5 USD mam Avengera... Święta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> a może i 315stke za kolejne 5...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Nic tylko brać!

Dodatkowo rano przyszła premia świąteczna...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Avenger będzie dostępny w PU. Mustang Omega będzie nieosiągalny od połowy stycznia. Nie wiem czy to taki dobry pomysł pozbywać się bądź co bądź limitowanego statku.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmmmm... Racja, omega będzie do kupienia w PU. Widać że nie odrobiłem zadania z wiedzy o SC. Idę przerobić omege na avengera w ramach pokuty :<


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zastanawiam się jeszcze nad Deltą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Nie wiem czy zostawić sobie drugą Omegę :( (bo wyścigi w SC mnie totalnie nie interesują)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

zrodlo albo bredzisz

Omega jest tylko dla promocji z AMD

Racer dla "non AMD fans" to Gamma

 

Edit:

upgrady z Omegi na cos wyrzej to np. avengera to juz inna bajka

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

This: http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/2fcfwi/ben_lesnick_official_confirmation_mustang_variant/

 

Poza tym, omega i gamma to dwa różne typy statków: Racer i Racing.

 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/ships?manufacturer_id[]=22

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mości państwo, właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem najtańszego avengera w historii (wyniósł mnie 45 zeta za pakiet mustang omega + 18 zł za upgrade, łącznie 63 zł)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

17694561388834801197.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gratulacje - warto było poczekać.

Co do najtańszy to bym polemizował  ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

A co mają powiedzieć ludzie którzy kupili kartę AMD i mają klucz za darmo - ich Avenger kosztuje 5 USD :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No to jest argument

Oni przecież kupili Omegę a gratis dostali kartę ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak się upewnię: można użyć dwa takie kody na jednym koncie?

 

PS

Wszedłem na forum by napisać o tej okazji, ale widzę, że mnie tu prześcignięto. a póki co zrobiłem CCU do Avengera i na wszelki wypadek kupiłem (ale nie zaaplikowałem ) CCU Delty - ot, zobaczę który statek bardziej mi pasuję do walki:)

PS2: Biorąc pod uwagę, iż mogłem stopić swoją AC pass, to mnie ten statek kosztował 54plnów - tyle za Omege dałem:)

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak już od jakiegoś czasu można mieć dwa i więcej Mustangi Omega w swoim hangarze.

Ewentualnie można pisać do supportu i po dwóch tygodniach to Ci umożliwią (ja tak zrobiłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jesteście pewni że można aktywować dwa kody z Omegą na jednym koncie ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Tommy można na 100%

Na dowód tak u mnie wygląda to na koncie (napisałem do supportu i nie było problemu - przyznam, że nie wiem nawet czy było to konieczne)

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności