Skocz do zawartości
  • 0
Maqus

Co warto zakupić na start

Pytanie

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Nie wiem czy temat powinien być zamieszczony w tej sekcji czy też w innej, ale mam nadzieję że admini będą wyrozumiali i najwyżej go przeniosą tam gdzie trzeba.

Na dzień dzień dobry trochę rysu historycznego. Byłem namiętnym graczem Freelancera i od dawna szukam tego klimatu w innej grze. Młodzieniaszkiem już nie jestem, ale pasja pozostała i jakiś czas temu trafiłem na Space Citizen. Wydaje mi się, że pozwoli mi on wrócić emocjonalnie do lat "nastu" i pokładam w tym duże nadzieje. ("dojrzalsi" gracze może pamiętają nick MaxOverride). Reasumując czasy poszły na przód, rozrywka się zmieniła ale ... nastolatek gdzieś się jeszcze błąka w zakamarkach pamięci. Niestety nie mam obecnie czasu na szukanie najlepszych opcji, nowinek, grzebanie w statystykach etc. etc. w związku z czym, mam do Was małą prośbę. Mianowicie co kupić ? Jaki pakiet, jaki statek, jakie inne dodatki do sumy 1500 zł. I przede wszystkim dlaczego właśnie taki zestaw jaki zaproponujecie. 

 

Osobiście chciałem kupić RSI Constellation Andromeda - Package , ale zdania są podzielone. Żeby ułatwić wam troszkę odpowiedź mówię co lubię: Exploracja i jeszcze raz exploracja, nie ważne czy będę cały dzień gdzieś leciał żeby zobaczyć co "tam jest" to priorytet. Jednakże jak już "Tam" dolecę i będzie to wróg, to chciałbym mu skopać zadek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Nie unikam PvP, ale wolę PvE i wszelkie coopy jakie znajdę.

 

Za sensowne odpowiedzi i zachowanie priorytetów postu z góry dziękuję i życzę wszystkim powodzenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dodał bym jeszcze:

 

Jeśli chcesz być każdym po trochu i nie możesz się zdecydować, kup je wszystkie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeśli już tak, to powiedział bym raczej jeśli przeszkadza Ci dodatnie saldo na swoim koncie bankowym, kup je wszystkie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

15k$? cóż toż to dla nas... powiedzmy sobie szczerze, jedyne co nam przeszkadza w kupieniu wszystkiego, to te "0 left" w sklepie.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Tutaj dopisał bym wersje MAX, a samego Freelancera bym dał tak:

 

Jeśli grasz w pojedynkę ( lub z jednym kolegą ) i chcesz sprawdzić się w drobnym handlu lub łatwych misjach militarnych?  To kup Freelancer

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Na początek wspomnę że jestem całkiem zielony w tym temacie i dlatego pisze. Dziś uruchomiłem grę pierwszy raz nie wiem co robię źle bo mam wybrany statek w hologramie tak jak na filmiku szkoleniowym ale po wejściu w symulator nie mam statku. Jest tylko info że muszę wybrać statek i powrót do menu Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez vlodeck

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy posiadasz zakupioną przepustkę na Arena Commander? Ewentualnie statek który zawiera to już w sobie?
 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Module-Passes/Arena-Commander


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmm... Nie wiem czy to w ogóle jest statek, mam tylko to co jest jak się zaczyna grę, na foto w tle jest to co mam... Czyli jeśli wykupię przepustkę za 5$ to będę mógł zagrać, tak?

Edytowane przez vlodeck

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Inaczej:

Co i gdzie kupiłeś aby grać w Star Citizena?

Kod AMD z Star Citizen Mustangiem Omega?

Coś ze sklepu RSI na ich stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dobrze a skąd ściągnąłeś klienta gry? (Bo żeby pierwszy raz uruchomić grę to jednak należy coś kupić).

Ze strony RSI ?

Zaloguj się na swoje konto RSI

Kliknij na MY HANGAR i co masz tam napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Uruchomiłem plik który ściągnąłem i otworzyło mi się okno pobierania, pobrało grę i już. I co było dalej jak ja uruchomiłem to już wiecie.


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No ale jeśli nic nie kupiłeś to jakim cudem chciałbyś grać w płatną grę na etapie wczesnego dostępu?

Inna sprawa, że byłem pewien iż sama rejestracja na stronie nie pozwala pobrać klienta gry (ale może jest inaczej)

Krótko i na temat:

Jeśli nie kupiłeś a chcesz grać to kupić jednak musisz ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Najtaniej dziś to jakiś pakiet z allegro z Mustangiem Omega

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=star+citizen&search_scope=category-45713&bmatch=seng-v6-p-3-ce-1209

Inaczej nie pograsz i tyle ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale w sklepie mam jeden statek bez ceny tylko że niedostępny.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 5juLstS.jpg?1


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaja sobie robisz ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.gif">

Napisałem co musisz tanio zrobić

A ten bez ceny kosztował niedawno 350 USD ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie myślałem że to jest aż tak płatna gra, trochę to tak jak kupowanie kota w worku bo gra np może mi się nie spodobać.


A ty u siebie widzisz na nim cenę czy też nie masz?


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_no.gif">

Poczytaj forum i stronę główną ...

I zapraszamy w nasze szeregi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dużo tego czytania, z tego co widziałem to ceny tez są kosmiczne. Jest opcja zdobywania kredytów i kupowania za nie rzeczy? A może dostałem ten statek w prezencie na gwiazdkę tylko muszę go jeszcze jakoś odblokować?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png"> 

Edytowane przez vlodeck

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Bo to kosmiczna gra!   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png">

 

A tak na serio, najtaniej i najrozsądniej żeby Ci to wyszło (o ile chcesz już teraz brać udział w alfa testach, bo wcale nie musisz i zarazem wspierasz projekt we wczesnej fazie, nie mylić z kupowaniem kota w worku jak to napisałeś!!! :teehee: ) to proponuję pakiet z Aurorą MR plus:

 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-MR-Plus

 

Sam statek tyłka nie urywa ale za to masz w paczce pełna wersję gry jak ta zostanie ukończona, ten statek, parę innych pierdołów no i co najważniejsze dostęp do beta jak ta nastąpi (teraz mamy alfę) do tego jeszcze kupisz tą przepustkę za 5$ żeby dołączyć do alfy i możesz śmigać. :)

 

 

Niedługo pojawią się jeszcze Mustangi ale nie znamy jeszcze ich ceny w pakietach (raczej będą droższe niż sama Aurora). 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmm... Trudno się zdecydować bo może być tak że gra mi nie będzie odpowiadała i co wtedy, kasa przepada. Szkoda że nie dadzą statku by chociaż przetestować grę pod względem czy będę w to grał czy nie...


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności