Skocz do zawartości
Nebthtet

Ebooki - na czym je czytasz?

Jak czytacie ebooki?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim urządzeniu czytasz ebooki?

    • Czytnik Kindle (e-ink)
      4
    • Inny czytnik (e-ink)
      2
    • Tablet
      1
    • Telefon
      4
    • Komputer
      2
    • Coś innego (napiszę w poście)
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Czytasz ebooki? A na czym lubisz najbardziej i dlaczego?


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie od jakiegoś czasu chcę sobie załatwić jakiś czytnik ebooków, ale mi nie po drodze w odróżnieniu od biblioteki ^^

 

Jak dla mnie czytanie z ekranu komputera lub telefonu to mordęga przy dowolnym tekście dłuższym od 5 stron maszynopisu, a powyżej 2 już mnie zaczyna irytować. Oczy to męczy.
Wiem jednak, że jest e-ink i e-papier czy jak to tam ma i kiedyś miałem to w rękach i całkiem ciekawa rzecz.

 

Co jest najlepszym czytnikiem niemęczącym oczy oobecnie na rynku? Ostatnio jak sprawdzałem to większość twierdziła, że Kindle Paperwhite coś tam.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze mną podobnie będzie jak powyżej, teraz najwięcej czytam na telefonie, ale okropnie męczy to oczy. Na komputerze jest to w ogóle przerąbane. Też myślę od dłuższego czasu nad czytnikiem i z chęcią poczytam jakieś ciekawe propozycje.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To obaj sio i głosować w ankiecie :)

A temat do rozmów o czytnikach, pytań itp jest tutaj:

 

Dodatkowo tutaj artykuł odnośnie danych sprzedażowych czytników - mimo iż ebooki mają się świetnie, to czytniki lecą na pysk. Winowajcami są tu tablety - coraz lepsze i dłużej trzymające na jednym ładowaniu, a przy tym oferujące gigantyczne możliwości w porównaniu do e-readera, który jest tylko do książek. No i tablet jednak znacznie lepiej poradzi sobie z komiksami czy plikami PDF. A tego też jest sporo.

 

Sama mojego Kindle'a podarowałam mamie - a książki czytam na iPadzie i iPhone (zwłaszcza że aplikacje synchronizują między urządzeniami gdzie skończyłam, co sobie zaznaczałam, etc.)

 

Sprzedaż czytników rok do roku:

Sprzedaż czytników rok do roku

 

Dane odnośnie posiadania tabletów:

image.png


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Jak w temacie.
      Jako że ta kwestia wraca jak bumerang to w końcu się dorabia osobnego wątku (z ankietą w pakiecie). I tu można sobie dywagować dlaczego Cutlass jest lepszy
    • Przez Nebthtet
      Ankieta jest uzupełnieniem artykułu - zapraszam do dyskusji i podzielenia się opinią na temat planowanego systemu!
       
    • Przez Nebthtet
      Dziękuję wszystkim naszym Czytelnikom, którzy wypełnili ankietę i wzięli udział w konkursie - Wasze odpowiedzi naprawdę przydadzą się nam przy podejmowaniu dalszych decyzji o rozwoju serwisu. Ale na pewno czekaliście również na ogłoszenie, do kogo trafi nasz śliczny, wyścigowy Mustang Omega. Z wielką przyjemnością ogłaszam iż zwycięzcą został:
      @eerozeteen
      Gratuluję wygranej! A tych, którzy nie zwyciężyli zapraszam do udziału w kolejnym konkursie, który ogłosimy już wkrótce!
    • Przez Nebthtet
      Wspomóż rozwój naszego serwisu wypełniając ankietę, weź udział w konkursie i wygraj unikalnego Mustanga Omega, pakiet startowy Star Citizen oraz przepustkę do Arena Commandera!

      Tego modelu nie kupisz w sklepie CIG. Nie potrzebujesz nic więcej by grać w Star Citizena już teraz!
      Badanie Czytelników Star Citizen Polska
      DOCS.GOOGLE.COM UWAGA: biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin. Udział w konkursie mają zgłoszenia nadesłane do 01.01.2015 włącznie.
    • Przez Dako
      Przydatne oprogramowanie dla posiadaczy tabletów grających w Star Citizen.
      Strona projektu wraz z omówieniem nowych funkcji
      https://scpadd.net/developer-update-1-5-happy-2019
      Działanie wraz z grą
      ps.
      Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jest wiele podobnych rozwiązań ...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności