Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Jak zapewne niektórzy z was wiedzą powstaje filmowa adaptacja powieści Ready Player One napisanej przez Ernesta Cline'a. Oto trailer z Comic-Conu. Kto nie czytał książki, niech nadrobi. Szczególnie do gustu powinna przypaść "dinozaurom" pamiętającym lata 80.
       
       
    • Przez Nebthtet
      Korzystacie z audiobooków? Dlaczego tak/nie? W jakich sytuacjach ich słuchacie? To bardzo ciekawe medium - zwłaszcza w Polsce, gdzie temat się bardzo rozwinął i u nas są to niejednokrotnie wręcz słuchowiska nagrywane przez znanych i lubianych autorów.
       
      Na świecie są ciekawe usługi jak Audible czy polski Storytel, gdzie można uiszczając subskrypcję słuchać wielu pozycji. Jakieś polskie nawet dalej są na Spotify (lista poniżej). Rzecz jasna jest tam też sporo anglojęzycznych pozycji.
       

    • Przez Nebthtet
      Zapraszam do głosowania w ankiecie i podzielenia się opinią dlaczego wolicie dane medium. Audiobooków nie dołączyłam ze względu na zupełnie inną formę ich konsumpcji, są dla mnie czymś zupełnie innym niż książka
    • Przez Amb3r
      Jako, że jest już wątek o sci-fi oraz o fantasy uznałem, że równie dobrze można by dodać kolejny gatunek, a w zasadzie dwa, bo nie tak rzadko występują wspólnie.
      Może jeszcze potem doda się temat o kryminałach?
      Mniejsza o to, mogę polecić wszystko od Clive'a Cusslera (szczególnie serię o Dirku Pittcie) jako całkiem przyjemne, lekkie czytadło - na dobrą sprawę każda książka jest wg tego samego schematu, ale całkiem przyjemnie się czyta.
      Pewnie wszyscy już to czytali, ale nadal uważam, że seria o Tomku Wilmowskim Szklarskiego jest warta przeczytania. Mam nadzieję, że jeżeli ktoś tego na forum nie czytał to nie czuje się na to za stary , bo wg mnie warto.
      Jako taką bardziej historyczną polecam też "Króla szczurów". Akcja ma miejsce w japońskim obozie jenieckim podczas II WŚ. Naprawdę ciekawa, ale już nie taka lekka i przyjemna.
       
      Jeżeli ktokolwiek zainteresuje się tematem dorzucę może także inne tytuły.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności