Skocz do zawartości
Nebthtet

film Ready Player One

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne niektórzy z was wiedzą powstaje filmowa adaptacja powieści Ready Player One napisanej przez Ernesta Cline'a. Oto trailer z Comic-Conu. Kto nie czytał książki, niech nadrobi. Szczególnie do gustu powinna przypaść "dinozaurom" pamiętającym lata 80. :)

 

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trzy miesiące trzeba czekać... Widzę że licencje od blizza też mają :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem trailer z komentarzem Spielberga: 

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soon™

 

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak się popatrzy na plakat, którym reklamują go w polskiej dystrybucji... Grafik płakał jak projektował (polecam się przyjrzeć dokładnie ;)).

2474S2R-md.jpg


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Najdłuższe podudzie świata. Gość  jak idzie po równym to jedną noga na stopie a drugą na kolanie, inaczej tego nie widzę.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie co zaoszczędzi na butach, to wyda na ochraniacz na to kolano :D.

 

Film u nas od... piątku chyba, na świecie już pod koniec marca zlądował. Ja jestem ciekawa na ile się rozmija z książką - bo że się rozminie to oczywiste, pytanie czy wyjdzie mu to na dobre.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno autor był bardzo aktywny i co najważniejsze chętnie słuchany przez reżysera i obaj są zadowoleni z tego co wyszło z ich współpracy. U mnie na wsi dopiero pod koniec miesiąca będzie to grane, ale pierwszy w kolejce jest i tak Piotruś i Królik ;)


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na polygamii jest recenzja. Film zobaczyć i tak planuję, ale jeśli to, co tam napisane to prawda to... Faktycznie się okaże że najważniejszą część przekazuj szlag trafił.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      *** Wątek o krótkich filmach, dostępnych na YT, a z którymi warto się dzielić  ***
       
       
       
    • Przez Nebthtet
      Wsiąkło gdzieś wątek z różnorakimi teledyskami / fajną muzą (tzn. nie wsiąkło tak na amen, tylko za cholerę nie pamiętam nazwy i ewidentnie był słabo otagowany, bo nie znalazłam). A skoro tak, to warto na nowo temat zagaić, bo przecież jakiejś muzyki każdy słucha. 
      Tu możecie się dzielić taką, którą lubicie, z jakichś względów uznajecie za interesującą i tak dalej. Jeśli coś, co ktoś wrzucił nie podoba wam się, to nie wieszamy psów, bo  będzie mieć nadprogramowy posiłeczek. Wrzucajcie linki do YT, a jeśli są też na Spotify to takie również - łatwiej będzie fajne rzeczy dodawać do playlisty.
      To rzecz jasna ja zacznę - ten klip wpadł mi w oko na feedzie fb jednego ze znajomych i myślę że naprawdę jest wart uwagi.
      Jest też na Spotify:
      Jeśli ktoś znajdzie stary, to niech wrzuci w poście link do niego - połączę je lub nadmiarowy się zamknie.
    • Przez Nebthtet
      Co o tym sądzicie? Ja nie mam problemu z ludźmi jadącymi po chodniku na hulajnodze czy rowerze, ale jeśli się to robi to trzeba zwracać uwagę na pieszych i brać poprawkę na to, że coś odwalą.
      Fakt, że kobieta dostała mandat a koleś na hulajnodze nie jest dla mnie debilny.
      Potrącił ją chłopak na hulajnodze. <br />Dostała mandat, bo &q...
      TVNWARSZAWA.TVN24.PL Nastolatek na elektrycznej hulajnodze zderzył się z pieszą. Kobieta odniosła obrażenia, trafiła do szpitala, a później... została ukarana mandatem. Według policji, była sprawcą. Inna sprawa to hulajnogi na minuty w przestrzeni publicznej, szlag mnie trafia jak ameby zostawiają je na środku chodników, lub rzucają gdzie popadnie. Przecież jeśli ludzie korzystający z car sharingu lub bike sharingu robiliby to samo, to mielibyśmy np samochody porzucone w poprzek drogi. Bo tak. Bo mi wolno. Bo płacę za wypożyczenie, więc niech ktoś sprząta...
    • Przez Dako
      Taka ciekawostka czyli alternatywna wersja inwazji w Normandii w 1944 roku.
      Cytat z na Ekranie.pl:
      Fabuła skupia się na grupie amerykańskich spadochroniarzy tuż przed lądowaniem w Normandii. Zostają zrzuceni za linią wroga z misją, która ma kluczowe znaczenie dla inwazji. Gdy dochodzą do celu, odkrywają, że okupowana przez nazistów wioska to coś więcej, niż zwykła misja. A efekt eksperymentu Niemców ma demoniczny charakter.
      Premiera w listopadzie.
      Może coś z tego będzie
       
       
       
    • Przez Dako
      Dawno nikt tu nic nie napisał ...
      W sumie powyższa uwaga dotyczy większości działów i klubów na forum
      No ale koniec dygresji i do brzegu.
      MGM opracowuje nową produkcję o losach RoboCopa. Reżyserem projektu został Neill Blomkamp, uznany twórca widowisk science fiction. Film nosi tytuł RoboCop Returns. Studio ma nadzieję przywrócić do życia franczyzę, która rozpoczęła się od thrillera science fiction Paula Verhoevena z 1987 roku. Scenarzyści oryginału, Ed Neumeier i Michael Miner będą producentami obrazu. Fabułę opracowuje Justin Rhodes, który poprawi scenariusz napisany przez Neumeiera i Minera wiele lat temu jako skrypt planowanej kontynuacji hitu Verhoevena.
      Imho pierwowzór Paula Verhoevena z 1987 roku był super, remake też mimo wszystko dało radę ale liczę na wizję Neilla Blomkampa (tak ten od Dystryktu 9 i Chappie)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności