Skocz do zawartości
Muzyk

Consolidated Outland Mustang

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sobie poczytasz [ten artykuł] to zobaczysz że tam blondynów nie brakuje, inaczej ten uśredniony kolor by nie był taki jasny.

 

Reklama bombowa, aż mnie wzięło na słuchanie chóru krasnoarmiejców  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 hardpointy więcej, te dumbfire missile i mam wrażenie, że mniejszy drift ma, ale głowy nie dam, Omegą od ac 1.0 latałem może przez minutę zanim przerobiłem na deltę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">
A w przyszłości ten pancerz ograniczający sygnaturę i jump engine jeśli nic nie zmienią


Time for some thrillin' heroics

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Delta ma 4 działka(2xBadger + 2xM3A) i dużo rakiet niekierowanych, mniejszą prędkość i pancerz zmniejszający sygnaturę.

Omega ma 2 działka (2xM3A), dodatkowy silnik i wiekszą prędkość.

 

I to chyba wszystko.

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

By być dokładniejszym, ma pancerz i to nawet jeden z lepszych w grze póki co: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CGTrBZ9qdOjhL1mkwH7_Fb_gZZsWVJXFUcJEsizv-ao/edit#gid=2058939073

 

Co do osłon, to ma je na tym samym poziomie co Omega, ma tylko inny generator energii, ale wg. plików z gry o takiej samej mocy.

 

EDIT: I jeszcze jedna rzecz, w kwestii pancerzy: nie ma pewności czy zostały już one zaimplementowany do AC.

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawostka:

Do galerii nie wrzucam bo to bug który nam zafundowała wersja 2.2c i w przyszłości byłoby wiele pytań w stylu: "skąd takie malowanie?" 

Inna sprawa, że Black Mustang Omega w wersji stealth/black-ops wygląda fajnie :thumbsup:

mX5VvGm.jpg

Mo2YzQ6.jpg

IX72wzN.jpg

 

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jak już jesteśmy przy temacie Mustanga to kilka informacji i zarazem pytanie czy jest coś o czym nie wiem jak działa klasy 3 do mustanga Delta, jak i gdzie je można wcisnąć?

Co już wiem:

-zalety

1. w walce PVP stokowe rakiety naprawdę mają moc ale warunek jeden, że cel spory albo leci prosto na nas albo stoi.

2. w walce PVE z Vandulami lasery lub omni tną jak skalpel.

3. znany konfig 4xs2 (fixed skrzydła) + 2xs1 (turret)

4. osłony - wszystkie inne mustangi maja shild wielkości 1 fabrycznie i delta ma 1 ale można na niego wcisnąć shild wielkości 2

- wady

to co najbardziej mu doskwiera to broń kinetyczna, na PVP spada praktycznie na salwę od 3 brodswordów zamontowanych na hornecie.

macie jeszcze jakieś ciekawe spostrzeżenia?

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako wg mnie mógłbyś to spokojnie wrzucić do galerii, bo jest teraz cała kategoria z bugami z PTU, która jest w większości przez Quelena wypełniona.

Będą łatwiej dostępne, a każdy będzie wiedział, że to bug, który swoją drogą fajnie wygląda. Przedsmak skinów i innych takich ^^

 

Swoją drogą zauważyłem, że zdecydowana większość statków w SC jest nieprzesuwalna, bo nie ma kół. Chyba najlepiej to widać na Mustangach, które sobie po prostu na skrzydłach stają.

 

Ja chcę moją Omegę z powrotem!

 

A tak w ogóle to Consolidated Outland zrobi jeszcze jakieś statki? Co jak co, ale mają ciekawą stylistykę.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny zawsze w modzie :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwagi co do mustangów?

Teraz tym prawie nie da się grać. Uwielbiam ten statek (może dlatego, że mam tylko taki :P ), ale wejście do niego w EVA graniczy z cudem. Próbowałem kiedyś wykonać misję na aktywowania sieci (Com-relay?) po 2'gim miałem na koncie ponad 20 wypadnięć ze statku. Nie ma tego problemu w wersji wyścigowej.

Drugim minusem tego statku jest to, że nie da się nim wylądować po odstrzeleniu podwozia, co też jest dość irytujące, tym bardziej, że to najczęstsze uszkodzenie tego statku.

Dla mnie najbardziej zabugowany jednoosobowy statek na tą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W opsisie statku na RSI widnieje coś takiego - Shield [S2] (w jakimś sześciokącie) i dalej jakiś kwadracik też S2... czy to oznacza, że teraz to zmienili i fabrycznie ma od razu dwójkę? a może to info, że można wsadzić dwójkę? bo nie ogarniam tego kompletnie. 

 

To samo się tyczy tej bezzałogowej wieżyczki (Unmanned turret) Rozumiem, że to ta pod kabiną pilota, czy to jest "gimbal" S1 za który mógłbym tam wsadzić broń fixed S2 czy to kompletnie co innego? I czy w ogóle można to wymienić?

Do tego mam pytanie czy bronie fixed potrzebują też jakichś uchwytów czy po prostu mogę kupić broń i od razu ją zainstalować? 

 

Kolejne pytanie tyczy tych niekierowanych rakiet. Czy one są od razu na statku i ja po prostu nie wiem jak ich używać czy trzeba je osobno dokupić?

 

I o co chodzi z tym pancerzem? Zmniejszona sygnatura? Co to właściwie oznacza i jak to się przekłada na grę? Trudniej go namierzyć czy jak? 

 

Pylon mount [P] czy to są właśnie te uchwyty na rakiety niekierowane czy może to dodatkowe uchwyty na rakiety kierowane i czy w razie czego mógłbym w tym miejscu zainstalować jakąś broń laserową zamiast rakiet.

 

Additional Equipment [AE] co to jest, w sensie co mógłbym tu niby wsadzić?

 

Wiem, że to lawina pytań, ale w SC dopiero raczkuję i niektóre rzeczy to dla mnie nadal czarna magia. Ciągle ogarniam terminologię, skróty itd. Uwierzcie, że komuś nowemu ciężko się w tym wszystkim połapać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Delta w standardzie ma napęd skokowy - innymi słowy może wykonywać skoki do innych systemów.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz. 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Gdzieś na forum wyczytałem, że przez gimbal można instalować mniejszą broń o jeden rozmiar. Gdybym zrezygnował z tego gimbala mogłbym tu wsadzić jakąś broń S2? Czy mogę tylko 2x S1? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Powinienes tam wstawić s3:) 2x1+1 za gimbal. Ale niestety jak wczoraj patrzyłem, to wyglądało, iż ten gimbal jest tam na stałe. Jest kilka przypadków hardpointów które są na stałe wieżyczkowe/gimbalowe(np. Freelancer, Avenger) lub tylko fixed. Chyba Delta dołączyła do nich

 

Ale możliwe, że to jest bug/ ja nie widzę czegos oczywistego i to jednak da się zrobić:)


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S3 byłoby super, czy ktoś inny mógłby to sprawdzić tak na 100%? 

Btw. jeśli już kupię jakąś broń i ona nie będzie pasować to mogę ją póżniej sprzedać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Taka mała poprawka -  w 2.6 już tego nie można zrobić:klnie:


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Vindicus kupuj broń za REC a nie za prawdziwe dolary. Za rec jej tak naprawdę nie kupujesz tylko wynajmujesz na tydzień po czym po tygodniu latania zostaje ona usunięta z Twojego konta. Minus jest taki, że jak kupisz za rec coś co nie pasuje to już tego nie cofniesz i musisz zarobić nowe REC.

Co do S3 to postaram się dziś sprawdzić ale na Mustangu Beta ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RECi zarabia się latając w AC. Dobra partia Vanduuli przed 2.6 dawała 1-2k REC - a to jest około 20-30min grania. Koszt działa s5 na tydzień to około 2,5k. Lepiej jednak wydawać RECi na pożyczanie statków. Taki SuperHornet kosztuje około 17 000 za tydzień.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatkowy pacerz to jak dołożenie worków z piaskiem na ciężarówkę nazwanie jej "opancerzoną". Mustangi są bardzo delikatne i osobiście oddałbym ten pancerz za odrobinę mocniejsze silniki. Rakiety są o tyle nietypowe, że używa ich się jak zwykłych działek i w zasadzie o wiele się od nich nie różnią. Możesz będąc w kokpicie zdefiniować którym przyciskiem nimi strzelać jak inne działka. 

Terodradzam kupowanie broni za realną kasę. Wszystko się jeszcze 10 zmieni przed betą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gram tylko na Crusader, a broń chcę kupić za UEC, które mi dość ciężko zarobić. Pytałem czy broń można odsprzedać za UEC? Jeśli nie to wstrzymam się z zakupem dopóki ktoś nie sprawdzi tego S3 na mustangu oraz czy w ogóle można tego gimbala wymienić chociaż na S2? Nie chcę wydać całej kasy na broń której nie zainstaluję bo mustangi to moje jedyne statki. 

Realną kasę to wydałem na tą Deltę i do następnej wypłaty mogę zapomnieć o jakichkolwiek wydatkach związanych ze SC. :tongue:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dla mnie się różnią i to sporo. Te rakiety nie zostawiają żadnych śladów/smug więc nie ma opcji korygowania ognia przez co sprowadza się to do strzelania "na pałę"  z nadzieją, że coś tam się trafi. Dla mnie są prawie bezużyteczne i super by było gdyby dało się je wymieniać na działka. No ale to ofc tylko moje zdanie. 

Nadzieja w tym gimbalu z przodu, że chociaż on jest do wymiany. Jeśli nie... to - :suicide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tu trochę racji, ale przy ostrzeliwaniu jednostek większych niż Cutlas celność traci na znaczeniu, a wielkość "bum" zyskuje. 

uważam, że 4 kumunikujące się ze sobą Mustangi zjadłyby Retaliatora bez większych problemów, ale to trzebaby przetestować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Okej myśle, iż jest pewna konfuzja, nt. walut w SC:

Mamy obecnie 3 typy waluty

UEC - Nie, można ich zarobić jeszcze w grze. Można je tylko kupić za realne dolary/euro/funty. Można za nie kupować broń  i komponenty do statków. Po wyjściu gry (czyli tak w 2020) będzie można ją zarabiać

aUEC - alpha UEC. Można ją zarabiać w Crusaderze. Można za nią kupować broń osobistą(pistolety i karabiny), pancerze ubrania. Nie można statków i broni do nich. W przyszłości ma być to wpowadzone. aUEC i wszystko co za nie kupisz mają być zresetowane po zakońćzeniu alphy, oraz mogą być pare razy zresetowane w trakcie jej.

REC - Zarabiane w AC. Można za nie wypożyczać statki i komponenty do nich.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności