Skocz do zawartości
Muzyk

Consolidated Outland Mustang

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jeden film

 

 

 

Ten widok wnętrza i z wnętrza kabiny jest super   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Nazwa jednak powinna być zmieniona bo statek wygląda dla mnie jak  latająca wiewiórka ... :tongue:

 

I.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje ze CIG postapi z glowa i "przejsciowka" z aurory na mustanga bedzie darmowa .. nie to co Tarus .. doplata za wzgledny downgrade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Mustangi z promocji AMD https://www.amd4u.com/radeonrewards/ "podobno" aktywowane są na Steam

Takie są opisy na aukcjach Allegro  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_huh.gif">

http://allegro.pl/star-citizen-pc-steam-cd-key-i4688238063.html

http://allegro.pl/star-citizen-consolidated-outland-mustang-omega-i4686626854.html

Bzdury w opisach aukcji ? Czy prawda?

Może ktoś kupował jakąś kartę od czerwonych z tej promocji i może to potwierdzić?

Edit

Chyba udało mi się samemu sobie odpowiedzieć :)

Bzdury piszą w aukcjach :)

https://robertsspaceindustries.com/promotions/amdmovr

http://forums.starcitizenbase.com/topic/12196-wts-mustang-omega-amd-edition-code/

 

Dostajemy:

 

- Mustang Omega: AMD Edition by Consolidate Outland

- Selfland Hangar

- Starting Money: 1,000 UEC

- 2 Month Insurance

- Digital Star Citizen Manual

- Star Citizen Digital Download

- Squadron 42 Digital Download

- Arena Commander Pass

 

 

Step 1. Enlist or Login to RSI

Step 2. Redeem Code (Provided via PM after confirmation of Paypal payment)

Step 3. Choose Product (Mustang Omega: AMD Edition Package)

Step 4. Checkout

 

It is that simple to have a sleek, sexy new racer in your Hangar.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek mojej nowej zabawki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

4.png

 

 

2.png

 

 

5.png

 

8.png

 

9.png

 

10.png

 

11.png

 

 

oraz mój... pierwszy raz  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nowe warianty Mustanga ? Ta "latająca wiewiórka" zaczyna mi się coraz bardziej podobać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Rendery mają klimat (szczególnie drugi wariant wojskowy).

Ciekawe czy Omegę AMD będzie można zmodyfikować ?

W tym linku jeszcze inne warianty:

https://www.systemsunitednavy.com/threads/probable-mustang-variants.4555/

W sumie nie wiadomo które będę w końcu udostępnione społeczności ale może nastąpi to już niedługo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

image_star_citizen-26796-2615_0002.jpg

 

image_star_citizen-26796-2615_0004.jpg

 

image_star_citizen-26796-2615_0005.jpg

 

 

image_star_citizen-26796-2615_0003.jpg

 

 

 

image_star_citizen-26796-2615_0001.jpg

 

Edit:

Dodano nowy link z wariantami.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja, że kolejnym wydanym statkiem będzie Mustang i jego warianty plus film oraz broszurka. Nie podano tylko kiedy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

 

Link:

http://Zródło: http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/2lhvcv/rvtv_is_on/
 

Edit:

Dodany link do źródła

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  1. Czy będzie można upgrejdować wersję AMD?
  2. Czy kupić 2gi z allegro? ;P

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad 1

Tego chyba jeszcze nie wie nikt  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Ja osobiście nie widziałem oficjalnego potwierdzenia. Omega może być zostać umieszczona najwyżej w hierarchii wersji (nazwa na to wskazuje) i nie będzie to możliwe zrobić to w dół.

Tak jak mamy 300i<315P<325A (upgrade w górę jest możliwe w dół już nie)

Ad 2

Kupić zawsze możesz ale do swojego konta nie dodasz drugiego.

Jeśli upgrade nie będzie możliwe to sprzedasz klucz u Nas lub na znanym portalu aukcyjnym.

Popyt (przy cenie do 70 pln)  myślę, że będzie coraz większy ... choć nie wiadomo jaki będą ceny wersji wariantów.

No i czy Omega do czegoś oprócz wyścigów się przyda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tecon - zdefiniuj uograde ...
na chwile onecna Varianty dziela sie na 2 grupy
- podmienione tylko czesci (seria 300)

- podmienione czesci i kadlub (freelancer)

 

W obu wyoadkach na tym etapie mozliwy jest tylko upgrade

W pelnej wersji bedzie mozliwy mozliwy downgrade ale tylko dla variantow ktore podmieniaja czesci.

Z 2 strony nie powinno byc problemu by odpowiednio stuningowac Taurusa by byl uzbrojeny podobnie do andromeda (minus dolne dzielko) lub wywalic z Aquia radarki u gory i zamontowac dzialko z andromedy zachowujac ladna zaokraglona sterowke  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Mustanga Omegi mielibyśmy do czynienia na pewno ze zmianą kadłuba bo ta wersja jest wersją rajdową czyli mocno odchudzoną brak wejścia z zewnątrz do części mieszkalnej (nie specjalnie wiadomo czy nawet taka w niej jest - choć w animacji wchodzenia do kokpitu coś tam za fotelem się znajduje)

Poczekamy i pewnie niedługo zobaczymy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Pewnie masz rację

Alpha to wersja kurierska

Beta to wersja przeznaczona do eksploracji (tam łóżko musi być  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> )

Delta to wersja bojowa/stealth

Gama to wersja wyścigowa

Omega to wersja wyścigowa modyfikowana/ekskluzywna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się obawiam że tych statków nie będzie się dało modyfikować, bo to małe kurduple i pewnie założenie będzie takie że chcesz innego to kup.

 

Oczywiście upgrady powinny być dostępne, jednak mocno zastanawiam się czy będzie upgrade z Omegi do innego, zwykle taka możliwość jest od modelu bazowego Alpha do najwyższego, przy czym ogólnie Omega jako wariant specjalny wcale może takowego nie mieć.

 

Tak więc stawiał bym na to że Omega będzie ślepym punktem, co nie oznacza że nie warto jej mieć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Dako, masz racje wersja militarna miodzio, z ubarwienia podoba mi się również wersja zawierająca luk załadunkowy.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dako, co sie ludzie tak upieraja ze Gamma tez jest wyscigowa ?!
Omega bedzie do kupienia w grze, z ta roznica ze bez dopisku AMD na kaaroserii ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie mam pojęcia.

Sugerowałem się nazwami z tego linka co wcześniej podałem:

https://www.systemsunitednavy.com/threads/probable-mustang-variants.4555/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To potwierdzone ?

Bo jak na jeden statek to Mustang ma trochę dużo wariantów, wydawało się z wcześniejszych wypowiedzi że Omega tak na siłę została stworzona dla AMD.

No ale może tak będzie sprawiedliwiej, bo istnienie statku którego nie można dostać zawsze budzie kontrowersje, choć w EVE nikt się tym nie przejmował   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auror też jest od zarypania.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Concept Art Design of the “Mustang Omega”  film od AMD

 

 

 

Nowe obrazki z Mustangiem znajdziecie tutaj:

 

 

Mustang Beta - Camper version

 

Mustang Delta - Military version

 

edit;

Dodane linki do galerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności