Skocz do zawartości
vapi13

..."Professional mod tools will be provided free to all players."

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Czy ktoś coś wie na temat narzędzia do modowania SC? Wrzuciłem w wyszukiwarkę tego forum frazę "modowanie" i nic nie znalazła.

Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to po niżej tyle że na stronie RSI:

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/110454/guide-actionmap-and-controller-mapping/p1

 

Default Action Maps:

http://www.starcitizen-sgc.com/scdefaultprofile

 

Databanks - Actionmap Editor:

https://www.stantonspacebarn.com/tools/actionmaps/#/

 

Arena Commander XML Control Schema Generator:

http://www.constellationcorporation.com/xmlgen

 

SC Joystick Mapper:

http://www.burri-web.org/cassini/SCJMapper.html

 

Actionmap App:

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/2949020/#Comment_2949020

 

 

No może to nie mody ale bardzo użyteczne narzędzia które mogą się przydać każdemu. Jak kto woli to można dla tego nowy temat założyć.

over

Edytowane przez Lord Vader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic nie znalazła, bo puki co jest mało konkretnych informacji co do modowania SC, samo modowanie głównie będzie trzymać się tylko Squadron-u 42.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

EDIT:

 

Chyba że chodziło Ci o takie mody o których napisał wyżej @Lord Vader, to podał Ci pięknie na tacy. :D

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne mody jak wizualne, lub działające w singlu na pewno będą zakazane, chyba że przejdą jakieś rygorystyczne testy w CIG.

W sumie to chyba żadne MMO, nie pozwala na modyfikacje graczy nie należy więc się spodziewać że w tym przypadku będzie inaczej.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - ubiegłeś mnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Z tego co wiem ponoć naprawdę dobre pomysły z modów mają ponoć szansę trafić na globala.

Ale do tego jeszcze dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga droga.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję za info  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Pytałem o modowanie, bo zawsze chciałem latać statkiem własnego projektu. Widziałem, że był konkurs na projekt statku. Ale nie widziałem, żeby ktoś z Polski wystartował. Może znajdą się chętni w tym zespole? Jest tu ponad 100 osób. Może ktoś zna się na obsłudze Blendera?  Bo ja dopiero jestem początkujący :(

Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Media coverage od nas masz na 100% jeśli zmontujesz team - a póki co możesz czynić artworki ku chwale Syndykatu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vapi13, nawet bym się w to pobawił, jak bym miał trochę więcej czasu do zmarnowania. Obecne moje "obowiązki" na zapleczu SCP® ( Star Citizen Polska, tak uczcie się już tego skrótu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ) są dość zajmujące, ale kto wie, jeżeli miała by ruszyć druga edycja TNGS to mógłbym się pobawić trochę Blenderem. 

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No to fajnie, tak czy siak jest to ostra weryfikacja przez producenta i to w warunkach bojowych, nic tylko się za te parę lat cieszyć ;)

Swoją drogą to będą serwery licencjonowane, czy może coś na kształt swego czasu bardzo popularnych emulatorów L2 ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca to raczej ani to ani to - po prostu będą udostępnione narzędzia do postawienia swojego u siebie i hulaj dusza.

Lineage to na lewo stawiane było bo tam emulatory były pisane przez graczy AFAIK.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Mało który producent na takie cuda pozwala, jeśli nie ma z faktu używania private servera dodatkowego grosza ( licencje i inne opłaty ), jeśli jednak scenariusz za free się spełni to może postawimy sobie takiego organizacyjnego - do testów i ćwiczeń floty, zorganizowanych operacji.

 

To byłby wypas, a w nim nawet Lord Vader mógłby mieć swoją gwiazdę śmierci  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre !

Ja bym to dał dla kontrastu w temacie o śmiesznych kotach  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zdarzy się jeszcze okazja do przedstawienia projektu własnego statku. Byłoby fajnie, gdybyśmy coś od siebie dodali do tej gry. Myślę, że wśród członków syndykatu lub poza nim można znaleźć osoby, które będą w stanie taki projekt wykonać. Gdy już ustalimy, jaki statek chcielibyśmy dodać do gry - jeżeli wśród nas nie znajdziemy nikogo, kto by podjął się zadania, można dać ogłoszenie na stronie SCP o poszukiwaniu osób, które podjęłyby się zrobić projekt. Można też dać takie ogłoszenie na polskim forum Blendera.

Najpierw jednak trzeba się zastanowić, jaki statek chcielibyśmy dodać do gry. Myślę, że w rachubę wchodzi tylko niewielki statek. Ale lekkich, jednoosobowych statków jest wiele. Oglądając statki już przedstawione na stronie SC zauważam pewną lukę, w którą moglibyśmy wejść. Jest tylko jeden, dwuosobowy statek bojowy, mianowicie CUTLASS. Freelancer nie jest stricte statkiem bojowym, a tylko ma jedną wersję bojową. Jest jeszcze dwuosobowy GLADIATOR, ale to ma być bombowiec pokładowy, zupełnie pozbawiony możliwości przewożenia ładunku.

Sądzę, że można zrobić projekt dwu(trzy)-osobowego, wielozadaniowego myśliwca dalekiego zasięgu ( Long Range Multi Role Fighter), również w wersji cywilnej (Exploration/Mercantile), stanowiący konkurencję dla CUTLASSa, bo jak na razie brak dla niego alternatywy. Statek winien jednak zupełnie różnić się od Cutlassa. Moim zdaniem powinien to być statek zdolny operować zarówno z pokładu, jak i baz planetarnych, zdolny również do lądowań planetarnych. Powinien mieć kilka wersji, z różnymi zestawami uzbrojenia, stosownie do specyfikacji przedstawionych na stronie SC.

Zauważam jedną rzecz, jeśli chodzi o wygląd statków. Gra toczy się w XXX wieku, ale wygląd zewnętrzny statków jest - powiedzmy sobie - dość współczesny. To samo dotyczy wnętrz. Dlatego chętnie zobaczyłbym statek nieco bardziej futurystyczny, chociaż bez przesady  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Ponieważ ma to być polski projekt statku, ale także syndykatowy "producent" statku winien mieć "siedzibę" w Polsce XXX wieku i mieć logo i nazwę zbliżone do naszego syndykatu, np. Ater Dracon Shipyards (lub Ater Dracon Industries) z siedzibą Terra-Europe-(polskie miasto). W zasadzie tylko dwa miasta polskie są rozpoznawalne na świecie, więc w rachubą wchodzą tylko Warszawa (Varsovia, Varsovie) lub Kraków (Cracovia).  

Poproszę o Wasze opinie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł nie jest zły - ale warto może oderwać się od standardów. A czemu nie statek wysoce specjalizowany. Górniczy, może jakiś stealt-espionage, mały jacht luksusowy? Możliwości bez liku.

 

Dodatkowo jeśli chcecie na czymś poćwiczyć można zaprojektować i wymodelować scenę z naszym aterdraconowym barem, i/lub syndykatowy hangar  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeżeli będzie TNGS#2 to właśnie takie będą tym razem promowane moim zdaniem, teraz mieliśmy "ogólniaki" więc myślę że specjalistyczne patenty będą miały siłę przebicia w następnej odsłonie konkursu (o ile ten wyjdzie).  

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankowiec jest, do górnictwa będzie ten mega pająko-dron... Pewnie lasery / cokolwiek górnicze będą mieć ssawkę prosto do ładowni jeśli mowa o działaniu na małą skalę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może coś na kształt przenośnej rafinerii lub fabryki, która jednocześnie wspomagała by operacje górnicze.

Albo zaprojektować latającą bazę typu terraformer,  budujesz to miesiącami ( cały corp ), odnajdujesz odpowiednią planetę i masz szanse ja przekształcić na ziemio podobna, na której następnie możesz zbudować własną bazę wypadową !   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Oczywiście trzeba wybudować pierścień obronny żeby byle kto tam nie lądował :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

TNGS#2 zapewne się odbędzie. Przeglądałem angielskie fora i widać, że TNGS#1 miał ogromne wzięcie. Jest tam nawet ankieta, pt. Jaki statek będziesz projektować na TNGS#2. Wśród opcji jest też heavy fighter.

Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TNGS 2 tak konieczne !!! Jestem tak zagorzałym fanem tych zmagań, że nie wyobrażam sobie aby drugi konkurs się nie odbył.

Dobrze było by, żeby nieco zmienili zasady, aby drużyn startujących było więcej niż 16, a premiowane miejsca 3, w pierwszej edycji aż się prosiło aby dodać 3 finałowe statki do gry.

 

I szkoda że projekt 3Dingo nie ma swojej kontynuacji, tak samo jak i Thallon Corporation   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie musi być na Terze, na Ziemi też może. W zasadzie to na każdej skolonizowanej planecie. A do tych dwóch miast dorzuciłbym Wrocław i zrezygnował z tłumaczenia nazw miast, ale to tylko moja opinia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nazwę producenta ADM - Ater Dracon Manufacture, pochodzenia - planeta Dracon w systemie Ater  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Możemy się specjalizować w heavy fighterach, choć ja bym wolał jakiś sprzęt bardziej dedykowany, jak pisałem już wcześniej.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności