Skocz do zawartości
vapi13

..."Professional mod tools will be provided free to all players."

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bym miał zaczynać jakiś projekt statku, to był by to statek do misji stealth (z bajerancką technologią stealth) coś na zasadzie: hit and run and later finish him!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O trzech godzin siedzę i oglądam filmiki z produkcji i z ostatecznym produktem w postaci gunship'ów z pierwszego TNGSa. Nie ma mowy, żeby projekt zrobiony przez amatorów miał jakiekolwiek szanse na zwycięstwo. Zespół Four Horsemen postawił poprzeczkę bardzo wysoko. Fantastycznie przygotowali i przedstawili swój projekt.

 

W następnej edycji TNGS wszyscy będą się mniej lub bardziej wzorować na nich. Bez "profesjonalnego" grafika 3D się nie obędzie :/ Ktoś zna takiego?


 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No nie wiem, manufaktura to zakład w którym wyroby wytwarza się ręcznie :)

 

Co do "specjalizacji" ja tylko przykładowo podałem heavy fightera, bo osobiście takim chętnie bym polatał. Ale po obejrzeniu na YT tych wszystkich pokazów gunship'ów sądzę, że jeżeli znajdziemy wykonawcę, to warto zrobić na bazie jednego statku(kadłuba) kilka jego odmian: wojskowe i cywilne, tak jak jest to w przypadku Anvil Aerospace F7 Hornet. Może więc być wersja "stealth/recon", jaki również  "heavy fighter" czy "mining ship" (jakkolwiek w tym ostatnim przypadku mam wątpliwość, bo chyba wciąż nie wiemy, jak będziemy zbierać surowce).

 

Projekt przedstawiający całą gamę wyspecjalizowanych statków dla różnych odbiorców będzie miał większe powodzenie w głosowaniu :)

Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No i o to właśnie chodzi, to będzie precyzyjny ręczny montaż, takie Maserati wśród masówki rodem z Chin  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Prestiżowy sprzęt dla Vip'ów, przecież trzeba się cenić i wyrabiać od początku kosmiczną markę a nie chałturzyć za parę groszy :P

 

Prawdziwe Top technology, pozyskane ( to grzeczna forma ) od naszych kosmicznych braci :alien:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiałem z znajomym plastykiem, który jest wykładowcą na ASP. Zapytałem czy nie zachce zaprojektować statku kosmicznego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Bardzo się zapalił do tego projektu. Nie będzie też problemu z wykonawcą/ami, bo wśród jego studentów na pewna znajdą się graficy 3D. Sam też kiedyś projektował w 3D. Zdaje się ,że mamy problem wykonawców rozwiązany. Umówiłem się z znajomym na pierwszy weekend października.

 

Do tego czasu powinniśmy zebrać trochę pomysłów, jak wyobrażamy sobie nasz projekt, które będę mógł za dwa tygodnie przedstawić znajomemu.

 

Proponuję, żeby admin założył nowy temat pt. "Nasz projekt statku do SC", w którym ogłosi objęcie patronatu nad projektem i w którym forumowicze będą mogli zgłaszać swoje pomysły, jaki powinien być nasz statek: jak powinien wyglądać, jakie powinien pełnić funkcje, jak powinien być wyposażony.

 

Osobiście proponuję, że by nasz statek, a właściwie cała klasa statków (przy założeniu, że zrobimy statek w kilku odmianach) nazywały się po prostu Dracon.

Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vapi13, normalnie rozgramiasz system!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Do Boju!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich

"Prestiżowy sprzęt dla Vip'ów, przecież trzeba się cenić i wyrabiać od początku kosmiczną markę a nie chałturzyć za parę groszy :P"

 

Zakładając, że odbędzie się druga edycja TNGS, zakładając, że do konkursu staniemy i zakładając że go wygramy... co zrobią autorzy gry ze statkiem dla VIPów? Dodadzą go do gry za taką kasę, że większość z nas go nie będzie w stanie kupić  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> 

 

Nasz statek powinien być tani, żeby był ogólnie dostępny w każdej swojej odmianie. Nie chcę kolejnego luksusowego jachtu, tylko silny, szybki i zwrotny statek bojowy.

Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Szacun Vapi13, to się nazywa konsekwencja, idziesz jak burza chłopie ;)

Wykonanie własnego statku to już odjazd, a wzięcie udziału w przedsięwzięciu typu TNGS to już prestiż :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracja patronat obejmie i odpowiednio to umocuje. Ale dziś po pracy, tymczasem Administracja majestatycznie sunie zaryć twarzą o wyro.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Prawdziwa arystokracja, potrafi nawet majestatycznie zaryć twarzą w wyro  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym to różnie bywa, ale generalnie przed 20tą. Z tym że np dziś się zrespawnowałam właśnie teraz i jestem w trakcie kończenia tekstu. Jak waćpan sobie czegokolwiek życzy zapraszam na prv na skype/steam/fb/forum/gdziekolwiek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zobaczę, co napiszesz, w jaki sposób wyobrażasz sobie ten patronat.
 
Swoją drogą usiłowałem znaleźć na stronie deweloperów informację, jakie były warunki przystąpienia do pierwszej edycji TNGS, ale nie znalazłem. Czy ktoś wie, gdzie to można znaleźć? Jakiś link?

 

 

Znalazłem... to było podobno na tytułowej stronie The Next Great Ship:

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.  Edytowane przez vapi13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend komp stał prawie odłogiem, ale już jestem (mecz się skończył) Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Wstępny temat projektu [tutaj]. Teraz pole do popisu dla naszej Społeczności.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sugerować się poprzednią edycją, bo warunki przystąpienia do drugiej edycji TNGS, mogą być zupełnie inne.

 

Można się jedynie domyślać, że poziom rywalizacji jeszcze bardziej wzrośnie, a co za tym idzie warunki przystąpienia do konkursu, choć trzeba przyznać że te poprzednie też nie były wcale łatwe do spełnienia. Na starcie trzeba przestawić zaprojektowaną przez siebie broń, pewnie dla CR, to szybka ocena wyobraźni i umiejętności drużyny.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, tylko że tu trzeba mieć plan na oba warianty. A jeśli coś ma trafiać do gry to większe szanse że zażądają konstrukcji w klimacie istniejącego producenta.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

W takim razie trzeba też założyć temat odnośnie projektu broni i przyłożyć się do jego realizacji, wybrać istniejącego producenta i stworzyć coś sensownego w jego stylu.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

/me rzuca Reanimację 9 poziomu na wątek

Kilka słów z rozmowy z Disco Lando w kontekście self-hosted serwerów SC i modowania gry (po uruchomieniu filmik już jest ustawiony na odpowiedni fragment):

Co o tym sądzicie? Derek nie omieszkał skomentować powyższego jako "zawoalowanego wycofywania się z obietnic". Pomijając jego chrzanienie sam ten fakt martwi, bo skoro narzędzia miałyby się pojawić po ukończeniu gry, to patrząc nie wprost oni przewidują że to skończą "na świętego nigdy". A mod support był częścią obietnic...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hemmm według mnie modowanie tej wielkości grę mija się z celem, po za tym zobacz że od pierwszych założeń koncepcja lekko mówiąc się rozrosła. Według mnie to raczej modowania nie będzie.

  1. ponieważ gra będzie bardzo duża i miała mnóstwo elementów,
  2. silnik i mechanika jest już na tyle skomplikowany poziomie ( a jak mniemam będzie jeszcze bardziej) że każda integracja w balas będzie prowadziła za sobą niezliczoną ilość skutków,
  3. Jakby oddali serwery do rąk użytkowników indywidualnych to lekko im sie comunity rozleje na lokalne a z tego żyją na te chwile.
  4. mało która jednostka będzie w stanie obsłużyć żyjący świat pod względem technicznym/moc obliczeniowa (proceduralne tworzenie planet etc. i co tam jeszcze wymyślą.

tak podsumowując to raczej takie narzędzia oddaje się żeby dać grze drugie życie :-) wiec jak coś to sobie poczekamy na ten moduł parę długich lat o ile w ogóle będzie to możliwe, Ja się bynajmniej na to nie nastawiam. Lepiej się mile zaskoczyć niż niemile rozczarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony mogą powstać mody obcinające tekstury, żeby wycisnąć lepsze FPS albo podmieniające tekstury statków, żeby się wyróżniały elementy takie jak silniki, kokpit itp. (coś jak w WoT pokazujące gdzie pancerz jest najsłabszy a gdzie najsliniejszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dooku W tym przypadku pytanie co by było rozpatrywane jako cheat. A takie podznaczanie to powinien obsługiwać soft statku (w sensie że dokupujesz modul i masz wszystko na HUD).

@Mistrzunio nie do końvca, oni dawno mówili że prv serwery będą mieć mniejszą skalę świata ale na pewno ileś osób będzie chciało mieć jakiś priv bo cośtam (np mają swoją wizję balansu). Jeśli jest tak że obiecywali narzędzia ale jednak wizja się zmieniła zdrowiej byłoby przedstawić konkrety bo niedomówienia to woda na trollowy młyn niestety.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

oooo taaaakkk ludzie sobie potrafią dopowiadać ... ja tak na chłodno podszedłem do tematu, na pewno są ludzie bardzie uzdolnieni albo tacy którym się bardziej chce niż CIG, ale znając wypowiedzi Naczelnego wodza Robertsa to tak szybko nie będzie się dzielił grą którą tak pieczołowicie dopieszcza to pedant do potęgi jest wiec prędko to nie nastąpi. 

Co prawda ja bardzo chciałbym zobaczyć np malowania naszej organizacji na statkach (ale nie myślę tu o jakiejś tam naklejce ale o przemalowaniu całego zewnętrznego poszycia łącznie z cieniowaniem). Pewnie od takich drobnych rzeczy zaczęli by tworzyć toolsy do modów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności