Skocz do zawartości
Dako

Oats Studios projekt Neilla Blomkampa

Rekomendowane odpowiedzi

Neill Blomkamp reżyser "Dystrykt 9", "Elizjum" i Chappie" pracuja na nowym projektem. W rolach głównych Sigurney Weaver i Dakota Fanning.

Trzy 20-minutowe produkcje, które wejdą w skład tzw."Volume One"

Będzie można je obejrzeć za darmo na YouTube i Steamie.

Pierwsza część jeszcze w tym roku.

Pojawiły się 2 trailery

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię jego filmy, trzeba będzie obejrzeć. Mam nadzieję że (tradycyjnie) będzie gdzieś tam też wciśnięty Sharlto Copley :P


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubiłem jego wcześniejsze produkcje, ta pewnie też mi się spodoba.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neill Blomkamp wraz ze swym Studio Oats oprócz filmów fabularnych zajmuje się również animacjami opartymi na silniku do gier Unity.

Stworzyli dwa krótkie filmy o robocie ADAM.

Całość jest sequelem do animacji zrobionej przez  zespół twórców silnika UNITY wydanej w ubiegłym roku pt. ADAM: Chapter 1

 

 

A tu zapowiedź kolejnej części pt. ADAM: The Prophet która ma ukazać się w przyszłym miesiącu.

 

Zeszłoroczna animacja studia UNITY

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Zapewne tego filmu większości fanów s-f przedstawiać nie trzeba, bo nowy nie jest - ale jeśli ktoś go ominął to polecam nadrobienie tego niedociągnięcia. Niestety sequela ani startu jego produkcji póki co na horyzoncie nie widać, ale kto wie, może kiedyś...
       
       
      W głównej roli Sharlto Copley (podobnie jak Blomkamp pochodzi z RPA - chodzili nawet do jednego ogólniaka), którego możecie kojarzyć np. z serialu Powers czy filmu Hardcore Henry.
       
      A tutaj możecie przeczytać kapitalny artykuł ze sporą ilością zdjęć i pokazem jak wyglądało robienie charakteryzacji do Dystryktu 9. Przykład wrzucam w spoiler bo się jeszcze ktoś przerazi  
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności