Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to nie przeszkadza.  Ostatni akapit w zasadzie podsumował to co o tym myślę.

Jakby nie patrzeć monopol jest niekorzystny tak dla konsumentów jak i samego rozwoju - jak nie ma sensownego rywala to nie trzeba się starać. 

Ja mam  i7, a pewnie  i tak całości potencjału nie wykorzystam. Mało  co wykorzystuje w cholerę rdzeni więc i9 mnie osobiście zupełnie nie interesuje. 


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie ładne podsumowanie na temat i9 i tego jak to bardziej przypomina chwyt marketingowy niż ukłon w stronę graczy i ulepszaniu technologi:
 

Brawo Intel! Intel mistrzem wpychania kasy w kieszenie konkurencji. :D Jeszcze trochę takich sygnałów albo brak zmiany w zarządznie to z pewnością z niebieskiego zrobi się czerwony procesor u mnie za 2-3 lata. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja podstawą zdrowego rynku. A jak monopolista sam sobie strzela z obrzyna w łeb? Och jej, żal tak mocno, wow. Od lat jadę na niebieskich, wcześniej miałam (wtedy jeszcze) zielonych - kupi się to, co będzie najbardziej opłacalne.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za długo siedzieli przy korytku i obrośli w piórka. Fakt, ceny topowych cpu od czerwonych nie będą w zasięgu przeciętnego Kowalskiego, ale jak wydadzą coś co bije na "pysk" wszystkie produkty konkurencji, w 3/4 oryginalnej ceny i pokażą że jednak się da... No cóż, bądźmy dobrej myśli. 

Ja nie planuje ponownego upgradu cpu/mobo w przeciągu kilku  kolejnych lat, bo nie widzę potrzeby. W międzyczasie może rynek się trochę podleczy ;-)

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      Nieznana w Europie czy Ameryce chińska firma Changsha Jingjia Microelectronics Co Ltd ogłosiła swój najnowszy produkt
      Jingmei JM9271
      którą porównują z nVidia GTX 1080 (GP104-400 (GP104)). Ma mieć 16 GB RAM HBM, przepustowość 512 GB/s, szyna PCIe 4.0. Dodatkowo, ma zużywać niewiele więcej energii niż przytoczony konkurent (200W u JM9271 vs 180W u GP104).
      Changsha zapowiada kartę Jingmei JM9271 - chiński konkurent GeForce GTX 1080
      WWW.BENCHMARK.PL Układ Jingmei JM9271 ma dorównywać wydajnością karcie GeForce GTX 1080, a więc topowej konstrukcji Nvidii z 2016 roku. Szczegóły akceleratora budzą jednak pewne obawy...  
      Tylko jestem ciekaw, jak oni dorwą od M$ obsługę DirectX, z powodu "machania ekonomiczną szabelką" przez Donalda Trumpa...
      Aczkolwiek, swoją drogą, na Linuxa byłby idealny
    • Przez Nebthtet
      Są specyfikacje maszyny, na której uruchamiano gameplay Cyberpunka 2077 podczas zamkniętych pokazów na E3:
      CPU: Intel Core i7-8700 3,7 GHz Płyta główna: Asus ROG STRIX Z370-I Gaming RAM: G.Skill Ripjaws V, 2x16GB, 3000MHz, CL15 Karta graficzna: Nvidia Titan RTX Dysk SSD: Samsung 960 Pro 512 GB M.2 PCIe Zasilacz: Corsair SF600 600W Pewnym jest, że jakaś optymalizacja oraz (niestety) downgrade grafiki będą mieć miejsce. - pytanie w jakim stopniu...
    • Przez BigRamyPL
      Witam
      Obecnie mam procesor i5-3570 (w trybie turbo 4,2GHz) , posiadam również Intel® Xeon® Processor E5-2658 v2 , pełna specyfikacja https://ark.intel.com/pl/products/76160/Intel-Xeon-Processor-E5-2658-v2-25M-Cache-2_40-GHz
      Musiałbym zainwestować w nową płytę główną aby sprawdzić jak daje sobie radę Xeon w grach 😕  
       
      W załączniku specyfikacja mojego komputera + zdjęcie procesora który leży w szufladzie  
       
      Z góry dziękuje za pmoc
       
       


    • Przez Nebthtet
      Znane są już wymagania systemowe Squadron 42 - zapewne jeszcze mogą ulec zmianom, ale przynajmniej wiecie na co zwracać uwagę przy kolejnym upgrade blaszaka . Na stronie poświęconej Squadron 42 są one nieco schowane, tak więc mogliście je przeoczyć...
       
      A oto, co trzeba będzie mieć pod maską, by cieszyć się grą:
      System operacyjy Windows 7 (64bit) z Service Packiem 1, Windows 8 (64bit), Windows 10 - z Anniversary Update (64bit) Karta graficzna kompatybilna z DirectX 11 wyposażona w 2GB RAM (mocno zalecane 4GB)  Czterordzeniowy procesor 16GB+ RAM  Mocno zalecane jest korzystanie z dysku SSD  
      Cóż, ja będę musiała się chyba przeprosić z pomysłem by dokupić pamięci...
    • Przez Nebthtet
      CIG zaprasza do udziału w konkursie na najfajniejszy screenshot pokazujący niesamowite przeżycia podczas zabawy w Persistent Universe. Temat? Screeny ukazujące epickie starcia w kosmosie i upamiętniająca wasze starcia. Zwycięskie walki, eksplozje, śmieszne chwile - to wszystko chce zobaczyć CIG. 
        Wrzucajcie swoje screenshoty do tego wątku na spectrum - autor zwycięskiego zostanie nagrodzony dyskiem Intel Optane SSD 900P. Konkurs trwa od 23 do 29 kwietnia. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony 30 kwietnia.    Wytyczne i zasady konkursowe: Wysyłając zgłoszenie w temacie konkursowym akceptujesz regulamin konkursu. Jeśli nie akceptujesz regulaminu konkursu, ty i twoje zgłoszenia nie będą się kwalifikować do wygranej. Regulamin znajduje się tutaj: https://robertsspaceindustries.com/Screenshot-Contest-Rules Każdy screen jest traktowany jako pojedyncze zgłoszenie, ale jest dozwolone wysłanie wielu zgłoszeń (możesz odpowiedzieć na ten wątek więcej niż jeden raz lub załączyć wiele plików do jednej odpowiedzi). Nie dopuszcza się efektów obróbki obrazu. Dotyczy to również dodatków takich jak ReShade. Publikuj tylko zrzuty ekranu przedstawiające starcia kosmiczne. Screeny na każdy inny temat zostaną zdyskwalifikowane. Zgłoszenia wysyłajcie tylko jako odpowiedź do pierwszego postu. Dzięki temu głosowanie i sortowanie zgłoszeń będzie łatwe WĄTEK KONKURSOWY NIE SŁUŻY DO ROZMOWY - W ZAGNIEŻDŻONYCH LUB INNYCH POSTACH. Odpowiedzi na posty ze zgłoszeniami zostaną usunięte. Każdy może (i jest zachęcany) do głosowania na zgłoszenia, które mu się najbardziej podobają.  
      To jak, spróbujecie szczęścia? Wyślijcie swoje zgłoszenia również do naszej galerii!
       
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności