Skocz do zawartości
Nebthtet

Propozycje nowych poradników

Rekomendowane odpowiedzi

W  tym temacie możecie proponować jakie kolejne poradniki chcielibyście zobaczyć na naszym kanale.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega napisał wyżej walka i wskazówki np. kiedy przekierować moc do poszczególnych systemów. Krótkie prezentacje statków wraz z  wadami i zaletami. Może nie poradnik, ale przydał by się jakiś fajny filmik promujący stronę star-citizen.com.pl.

Edytowane przez MiKchal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega napisał wyżej walka i wskazówki np. kiedy przekierować moc do poszczególnych systemów. Krótkie prezentacje statków wraz z  wadami i zaletami. Może nie poradnik, ale przydał by się jakiś fajny filmik promujący stronę star-citizen.com.pl.

 

Hmmmm.... z tym poczekał bym troszkę bo puki co wszystko bardzo szybko ulega zmianą, co do zalet/wad tak samo, każdy update Arena Commander usprawnia balans statków względem siebie. Więc robiąc na dzień dzisiejszy materiał o "stylu walki" poszczególnych statków i przypuśćmy że następnego dnia wychodzi AC 0.9 to będzie już nie za bardzo aktualne i pomocne.

 

Ale oczywistym jest że takie zestawienia w swoim czasie powstaną. ;)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydał by się poradnik jak bindować przyciski na joysticku, ponieważ ostatnio mam z tym problem i nie mogę znaleźć rzetelnego poradnika. Jeżeli coś sam wymyślę dam to wam do zatwierdzenia tutaj na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodzeniem binduje swojego joya a nawet pedały mi się udało :) Jak będę miał czas to na szybko coś mogę napisać.

 

Chyba że ktoś mnie ubiegnie.

 

BTW patrzyłeś tu ?

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/374-professional-mod-tools-will-be-provided-free-to-all-players/

Edytowane przez Lord Vader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję poradnik sprawnego latania w wyścigu, rodem tego jaki wcześniej o systemach statku przygotował Dratro, dzieło sztuki ! ;)

Co do systemów jak widać ciągle są zmieniane, więc dobrze jest z tym poczekać, niedawno nauczyłem się z poradnika używać systemów tarcz i przekierowania energii a już je zmienili. 

 

Jeśli chodzi o same smażenie bekonu, to może poradnik jaka broń najlepiej używać przy założeniu tych które są dostępne na markecie, choć z tym może być problem bo trzeba było by zakupić wszystkie tam dostępne, albo mieć na tyle dużo statków żeby móc je z nich pobierać testów.

 

 

Z powodzeniem binduje swojego joya a nawet pedały mi się udało :) Jak będę miał czas to na szybko coś mogę napisać.

 

Chyba że ktoś mnie ubiegnie.

 

BTW patrzyłeś tu ?

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/374-professional-mod-tools-will-be-provided-free-to-all-players/

 

Ciekawy pomysł bindowanie może być przydatne dla wielu ludzi używających innych kontrolerów niż klawiatura i myszka, a i ci mogą chcieć coś przemapować dla własnej wygody i ergonomii ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności