Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Xeroeth
      Hej,
      przeglądając sieć natrafiłem na dość ciekawe informacje nt. statków nad którymi aktualnie CIG pracuje i niebawem ujrzymy nieco więcej info, plus uaktualnienie na stronie SC. Wszystko to wycieki, a mowa o:
      - Constellation Taurus
      - Drake Vulture
      - Aeagis Redeemer (wreszcie!)
      - RSI Polaris
      - NOVA Tank
      - Aegis Nautilus
      - Drake Kraken
      - Crusader Industries Hercules
      - Origin G12A
      - Drake Corsair
      Osobiście najbardziej czekałem na Redeemera. Info że ma dostać całkiem sporą ładownie dało mi nieco do myślenia, bo w takim razie mój mniejszy Cutlass Black stanie się zbędny. Chyba że ostateczna wersja Redeemera będzie nie do ogarnięcia w 1 osobę, plus ewentualnie moje NPC'e ... 
       
       
    • Przez MUHIx
      Witam serdecznie. Jako że dużo oglądam i do nie dawna miałem możliwość  korzystania z servisu Netflix  bardzo się przyzwyczaiłem do tej opcji mam zapytanie. Czy ma ktoś możne wolny slot na koncie by podzielić się kontem? Jestem na Discordzie cały czas chyba ze spie wiec można porozmawiać gdyby znalazła się dobra duszyczka   z chęcią pomocy . Pozdrawiam Dariusz
    • Przez Nebthtet
      Będzie nowy serial o wyścigu kosmicznym - For All Mankind to alternatywna historia, świetna obsada... Nic tylko czekać na jesienną premierę.
       
    • Przez Nebthtet
      Dobra - ósmy sezon prawie się już skończył. Tu możecie się dzielić opiniami. To jakie wrażenia jak dotąd?
      Proszę korzystać z przycisku spoiler do dwóch dni po emisji nowego odcinka.
    • Przez Nebthtet
      Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzymy wam samych wspaniałości, spełnienia noworocznych postanowień, mnóstwa sukcesów, a także aby aUEC leciały szerokim strumieniem, a niebo nad Drug Labem było wolne od grieferów .
      Aby dodatkowo uczcić tę okazję ludzie z Ater Dracones wspólnie nakręcili poniższy film dla naszej społeczności - mamy nadzieję, że wam się spodoba. 
      Wybuchów i zabawy było sporo - jeśli chcecie pograć z nami, to zapraszamy na Discorda Game Armady, oraz zachęcamy do dopisania się w wątku z rejestrem osób chcących bawić się razem, Nikogo chętnego do wspólnej gry nie wyganiamy niezależnie od przynależności .
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności