Skocz do zawartości
Nebthtet

Eador: Genesis za darmo na GOG

Rekomendowane odpowiedzi

Na GOG.com za darmo możecie przypisać sobie do konta grę Eador: Genesis. Promocja potrwa 48h.

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Nebthtet
      Chcecie lecieć w kosmos? Ale ten prawdziwy, jaki macie nad głowami? Teraz jest szansa na wygranie takiej atrakcji - na Tennoconie ogłoszono konkurs, gdzie nagrodą jest 250 tys. dolarów dedykowane właśnie na to (nie, nie będzie można tej kasy zamienić na statki w SC). Więcej w newsie poniżej (źródło jest, jakie jest, ale to mi akurat pierwsze w feedy wpadło).
      Nowy konkurs związany z Warframe zagwarantuje nam prawdziwy odlot
      WWW.PPE.PL Twórcy Warframe ogłosili nagrodę, jaką można będzie wygrać w ramach oficjalnego konkursu związanego z grą. Zdecydowanie, popisali się rozmachem.   
    • Przez Nebthtet
      Mamy pierwszy utwór ze ścieżki dźwiękowej - pracuje przy niej szwedzki zespół punkrockowy Refused. Niestety zapowiada się na to, że Keanu mimo iż IRL też muzykuje w grze nie będzie mieć okazji pokazać swoich umiejętności.

• Przez Nebthtet
      Dziś pojawił się art na Spider's Web:
      Odwiedziłem CDP RED i zobaczyłem Cyberpunk 2077 w akcji. Gra jest mroczniejsza niż przypuszczałem
      WWW.SPIDERSWEB.PL CDP RED otworzył warszawskie studio na garstkę odwiedzających. Polscy producenci gier wideo na naszych oczach grali w swój najnowszy hit - Cyberpunk 2077 I jak tu się nie hajpować...
    • Przez Shivon
      Krótko - Counter Stike poznało Star Citizena, a konkretnie Star Marine'a.
      Więc postanowiło zgapić pierwszy poziom z Call Of Duty: Ghosts i skontaktować się z Chińską Republiką Ludową celem uzgodnienia współpracy przy adaptacji.
      Efektem jest właśnie Boundary (poprzednio Project Boundary).
      Niestety tylko na PS4, póki co.

Na serio:
      VID:

LINK:
      Strona gry (UWAGA: w języku chińskim).
    • Przez Nebthtet
      Zaczęła się nowa, letnia wyprzedaż na Steamie. W niniejszym temacie wrzucajcie gry warte waszym zdaniem uwagi.
      To zdecydowanie polecam:

I dodatek (warto mieć, sporo wnosi do gry):

To też kusi:

To w końcu muszę kupić i już chyba za tyle się skuszę

Tego taniej chyba nie było (ktoś grał i wie czy warto?):

Są np takie średniaki, ale potaniały:

To też w promocji, ale jak dla mnie za drogo:

To wygląda interesująco:

Za tę cenę grzech nie mieć

O, i tego jak ktoś nie ma to też sio nadrabiać:

Jeśli coś się nie ładuje to F5 - steam aktualnie jest przeciążony, a widgety lecą od nich.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności